Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 11G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 
Zaslat odpověď

Strana 10 z 10
fero je teď offline  fero
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.11.2022 , 16:26   Citovat  

King napsal:
Čekal jsem, že to Honda napálí víc. Ale ještě nevíme, jak se vycení svatoušek v Evropě... HaHaaa

tudy odkaz

Tak můžeme začít plakat, do ČR přijde v roce 2023 pouhých 6 kusů - slovy ŠEST... cena: 1 270 000 Kč Bueee
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.11.2022 , 8:36   Citovat  

fero: jaký máš zdroj? Slyšel jsem 8 a 1.3M, takže je to dost podobné, ale počet aut je směšný v obou případech...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 4.11.2022 , 11:17   Citovat  

skyline napsal:
fero: jaký máš zdroj? Slyšel jsem 8 a 1.3M, takže je to dost podobné, ale počet aut je směšný v obou případech...

Volal jsem prodejci, a tohle mi řekli. Do DE jich má údajně přijít 100 Smutný takže varianta nákupu v Německu padla...
   Návrat  
Kapky je teď offline  Kapky
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.11.2022 , 13:11   Citovat  

Ty informace ohledně FL5 budou asi všude mírně odlišný, ale pravdou je, že zoufalost to bude bohužel všude.

Já mám od CZ dealera zprávu, že ČR dostane 9-10ks, cena cca 1.3mio, jak uváděl "skyline" - u tohohle auta asi nehraje příliš roli, jestli to bude o 30k víc nebo míň. Každopádně, 1ks k našemu dealerovi míří (pravděpodobně Boost Blue, která nebude k prodeji - alespoň ne od prvního dne!).

Před týdnem jsem byl v DE u jednoho z největších prodejců zn. Honda a podle jejich zpráv by na Německo mělo připadnout 29ks! Ani jedno auto z těch, co si dealer objednal na své salony, nebude k prodeji! Tak já nevím, co s tím chtěj dělat HaHaaa

Jinak, co jsem dostal zprávu, tak Honda dává při prodeji přednost lidem, kteří už těch modelů mají doma víc. O FL5 měl prý zájem i někdo z MMA a auto nedostal, protože by to byl jeho první kus Mrk

Suma sumárum, kdo si doma syslí FK8 nebo o něm aspoň přemýšlí, tak asi berte - dle prvních "recenzí" má FK8 oproti FL5 v pár věcech navrch, takže člověk neudělá chybu ani s jedním OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.11.2022 , 15:33   Citovat  

fero: taky mám info od prodejce, ale je pravda, že říkal, že to není jisté a vše je "prozatímní". Nicméně na čekačce mají lidí tolik, že by v pohodě vyprodali všechno, co sem přijede, takže šance se tam připsat nulová (resp. klidně mě tam napíšou, ale jaká je šance, že to odřekne tolik lidí, že).

kapky: z Německa vím (od Fugela), že auta nepůjde objednat, každý dealer dostane alokaci. Nebude ani žádná předváděčka. Když jsem se ptal, kolik aut si myslí, že dostanou a kolik lidí mají na čekačce, tak řekl, že počet neví a čekačku vyignoroval (pochybuju, že by tam psal Čecha, protože to nemůžou dát na export dřív, než při 6k km). Takže jedině najít Helmuta, který to koupí a obratem mi to prodá, nicméně to by musel být Helmut, který má kontakty, jinak si myslím, že bude bez šance stejně jako já tady. Nejlepší by bylo mít známého přímo v Hondě, který by to vzal na sebe, ale nikoho takového v DE nemám.

Takže si myslím, že to dopadne tak, že se o auta dílem poperou zákazníci a dílem se to vyhodí za nesmyslnou cenu na mobile.de a pak se zařídí dle toho, jestli se auta prodají nebo ne. Ještě dnes je v nabídce žlutá 10G limitka za 52k EUR, takže lze čekat, že s ceníkovou cenou 52k bude 11G v inzerci za 58-59k, tedy cena zcela neodpovídající.

10G - v čem je lepší? Viděl jsem jen nějaký americký test a tam snad jediné, co říkal, je zvuk (že je u 11G v určitých otáčkách víc otravný), jinak vše lepší. Osobně jsem s 10G jel a ani po 2 testovacích jízdách se nepřesvědčil, že to chci a koupil radši V6 a i tu už jsem prodal. 11G bych bral hlavně jako investici, pár let by to mělo stejnou cenu jako nové, v dnešní době lepší než dluhopisy.
   Návrat  
King je teď offline  King
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.11.2022 , 9:39   Citovat  

Civic Type R v podání šikovného australského fotografa je to dobrý

tudy odkaz

Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 19.11.2022 , 17:45   Citovat  

Nový Civic e:HEV je podle metodiky Euro NCAP momentálně nejbezpečnější auto ve třídě je to dobrý

tudy odkaz zmatenej cože cože ?
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 19.11.2022 , 20:49   Citovat  

skyline napsal:
fero: taky mám info od prodejce, ale je pravda, že říkal, že to není jisté a vše je "prozatímní". Nicméně na čekačce mají lidí tolik, že by v pohodě vyprodali všechno, co sem přijede, takže šance se tam připsat nulová (resp. klidně mě tam napíšou, ale jaká je šance, že to odřekne tolik lidí, že).

kapky: z Německa vím (od Fugela), že auta nepůjde objednat, každý dealer dostane alokaci. Nebude ani žádná předváděčka. Když jsem se ptal, kolik aut si myslí, že dostanou a kolik lidí mají na čekačce, tak řekl, že počet neví a čekačku vyignoroval (pochybuju, že by tam psal Čecha, protože to nemůžou dát na export dřív, než při 6k km). Takže jedině najít Helmuta, který to koupí a obratem mi to prodá, nicméně to by musel být Helmut, který má kontakty, jinak si myslím, že bude bez šance stejně jako já tady. Nejlepší by bylo mít známého přímo v Hondě, který by to vzal na sebe, ale nikoho takového v DE nemám.

Takže si myslím, že to dopadne tak, že se o auta dílem poperou zákazníci a dílem se to vyhodí za nesmyslnou cenu na mobile.de a pak se zařídí dle toho, jestli se auta prodají nebo ne. Ještě dnes je v nabídce žlutá 10G limitka za 52k EUR, takže lze čekat, že s ceníkovou cenou 52k bude 11G v inzerci za 58-59k, tedy cena zcela neodpovídající.

10G - v čem je lepší? Viděl jsem jen nějaký americký test a tam snad jediné, co říkal, je zvuk (že je u 11G v určitých otáčkách víc otravný), jinak vše lepší. Osobně jsem s 10G jel a ani po 2 testovacích jízdách se nepřesvědčil, že to chci a koupil radši V6 a i tu už jsem prodal. 11G bych bral hlavně jako investici, pár let by to mělo stejnou cenu jako nové, v dnešní době lepší než dluhopisy.

objednáno Honda Je to tam. Je to tam.
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 20.11.2022 , 21:04   Citovat  

King napsal:
Nový Civic e:HEV je podle metodiky Euro NCAP momentálně nejbezpečnější auto ve třídě je to dobrý

tudy odkaz zmatenej cože cože ?

mozno preto ,lebo je vo svojej triede najmladsi ,alebo vdaka toho nosniku o ktory si udieraju hlavy v 10G ktoreho sa zbavili

inak 11G CTR co viem od predajcu na SK bude cca 5 kusov a uz su vypredane .

inak videl som porovnavanie 11 vs 10 G CTR a na sprint a pruzne zrychlenie 10G viedlo a nie o centymetry ,ale o metry a
a cas na trati o cca 1s lepsi 11G ,trat kratucka samozrejme , pripisujem to hlavne sirsim pneu ktore sa podpisali na horsej dynamike a najskor vyssej bocnice pneu a prepracovanemu podvozku par konom naviac a tuhosti karoserie ,beriem to tak ,ze 11G sa viac venovali dizajnu a interieru ako performance co honda akosi obgeneracne robi uz nejaku dobu ..
   Návrat  
xenon04 je teď offline  xenon04
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 30.11.2022 , 21:22   Citovat  

the winners of the 2022 TopGear.com Awards

tudy odkaz

Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 3.12.2022 , 17:18   Citovat  

Kompletní tisková zpráva, technické údaje a nové fotky CTR VTEC

tudy odkaz

Návrat  
Matěj Krupař je teď offline  Matěj Krupař
1 háčko
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 5.12.2022 , 9:10   Citovat  

Cetl jsem pod nejakym videem o ctr (tusim kanalu Gears and gasoline) velke stesky nad cenou, ktera je v USA hodne navysena marzi prodejcu (v prepoctu tam za cca 1.7M). Ze se tim bohuzel myslenka "levneho" performance auta rozplynula Bueee
   Návrat  
xenon04 je teď offline  xenon04
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 7.12.2022 , 8:06   Citovat  

"it's an absolute masterpiece" VTEC

Odkaz
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 16.12.2022 , 8:17   Citovat  

xenon: Jdu to zkouknout Lucy
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 16.12.2022 , 8:19   Citovat  

Type R FL5 TCR - nový speciál pro FIA TCR závody, takže hlavně pro WTCR, zase od JAS Motorsport. Jestli Münnich naverbuje ke Girolamimu dobrého druhého jezdce, mohlo by se v sezoně 2023 zabojovat o oba tituly. VTEC

tudy odkaz

Návrat  
CageJ je teď offline  CageJ
PříspěvekZaslal: 22.12.2022 , 12:41   Citovat  

Mne sa podarilo jeden TypeR 11G objednať, mám sľúbený od predajcu. Už som aj zálohu poslal.
Posledné info, HONDA dodá cca 10ks na SK, do Čiech asi 15ks. Bude to super exkluzívne auto.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.12.2022 , 16:07   Citovat  

Pravděpodobná podoba Integry Type S. Asi nebude tak moc rozkročená, ale jinak to asi bude prakticky identické s rendery Jona Sibala. je to dobrý

tudy odkaz

Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.1.2023 , 8:53   Citovat  

Peklostroj pro sezonu 2024 v japonském Super GT svatoušek

tudy odkaz

Návrat  
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.1.2023 , 14:58   Citovat  

Hola, zpáky k urnám, Civic má 29% v čtenářské anetě Auto roku v ČR. Úsměv
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 15.1.2023 , 16:24   Citovat  

piskot napsal:
Hola, zpáky k urnám, Civic má 29% v čtenářské anetě Auto roku v ČR. Úsměv

A kde to najdem?
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.1.2023 , 17:28   Citovat  

King napsal:
A kde to najdem?

tudy odkaz
Dole je tabulka, 29,8%, s přehledem nejvíc z těch 26 aut.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 15.1.2023 , 17:37   Citovat  

piskot napsal:
https://www.garaz.cz/clanek/udalosti-auto-roku-auto-roku-2023-v-cr-bude-bez-skodovky-bmw-vysila-osamoceneho-pesaka-zatimco-francouzi-celou-armadu-21009545
Dole je tabulka, 29,8%, s přehledem nejvíc z těch 26 aut.

je to dobrý hezkypěkně
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 15.1.2023 , 19:09   Citovat  

Mugen zase řádil. Mr. Green Opět lehce zběsilá úprava CTR. HaHaaa

tudy odkaz

Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 11G