Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[3]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Články
 
  Členství v Honda-club.cz - souhrnné informace
  Sekce: Klub
  Zaslal:  30.4.2011 , 18:02
   
AUTOR: Honda-club.cz
Administrátor
Založen: 2.12.2008
Články: 45
Komentáře: 3

Hodnocení: 5.00/5.00 [3]

Technika Jak na to Klub Srazy a výlety Novinky a historie Partneři Můj příběh

   Článek  Strana 1 z 1
  
H+ Druhy členství

Členství v klubu se dělí na několik úrovní (viz tabulka níže) a je vždy udělováno na dobu 365dní ode dne, kdy byla připsána platba příspěvku na účet OS Honda-club.cz.

Jde-li o prodloužení členství, přičítá se 365dní k poslednímu dni stávajícího členství.

Výši příspěvků a výhody jednotlivých druhů členství zobrazuje následující tabulka:
H+ Jak získat členství

Chceš-li se stát členem Honda-club.cz, musíš pravdivě vyplnit všechny osobní údaje ve svém profilu v sekci "Registrační údaje pro členy občanského sdružení" (tyto údaje nejsou dostupné 3-tím stranám a slouží výhradně pro nereklamní účely Honda-club.cz) a následně uhradit členský příspěvek na účet občanského sdružení (ten najdeš v kontaktech ZDE) pod variabilním symbolem tvé registrace na fóru, který najdeš ve svém profilu ZDE. Po obdržení Tvého příspěvku a případném doplnění informací v Tvém profilu, Ti aktivujeme zvolenou úroveň členství, zašleme email s potvrzením a členům spolku také kartičku člena. Členům spolku k výhodám přibyla i povinnost dodržování stanov občanského sdružení.


H+ Výhody členství ve spolku Honda-club.cz (členství Silver a Gold)

Kromě výhod uvedených v tabulce výše, máš také možnost nakupovat s většími či menšími slevami u našich partnerů a v eShopu Honda-club.cz.

Tito partneři mají pro tebe slevy: V TOMTO SEZNAMU

Podrobnější informace a kontakty najdeš ZDE.

Při nákupu v eShopu se nezapomeň přihlásit pod svou přezdívkou a nakupovat s členskými (nižšími) cenami. Slevy pro členy se pohybují od 10Kč u drobných předmětů, až po stovky u dražšího zboží.

Hlavní výhodou členství Gold resp. Silver je vstup na Honday zdarma resp. s 50% slevou!.


H+ Co všechno se platí z Tvého příspěvku?

V první řadě je potřeba zaplatit provoz serveru, na kterém běží fórum Honda-clubu, eShop, emaily a další podpůrné aplikace. Na tomto výdaji se podílí všechny druhy členství.

Členství Gold a Silver dále podporují právní subjekt - spolek a tím i veškeré náklady spojené s jeho provozem a aktivitami.
Spolek pořádá každý rok největší sraz příznivců automobilů (a sem tam i nějaká moto) HONDA, tzv. HONDAy, kde je pro všechny připraven bohatý program (služby partnerů, soutěže včetně volby nejzajímavějšího auta Miss HONDAy, občerstvení, hudba a další). Tato akce byla důvodem, proč byl spolek vůbec založen - abychom ji mohli provozovat na úrovni a legálně. Ceny za pronájem areálu a další služby se každý rok mění, ovšem velká část se musí zaplatit předem, dřív než je vybráno vstupné, proto je potřeba mít dostatečné finanční zajištění. V roce 2018 vyšlo pořádání HONDAy okolo 200.000,- a to zdaleka nejsme na úrovni, kterou bychom si představovali!

Snažíme se rozvíjet a podpořit i další akce pro Hondaře - lokální menší srazy, různé závody apod. což s sebou nese další náklady.

Abychom mohli provozovat eshop se zbožím značky Honda nebo Honda-club.cz, je potřeba nejdřív zboží nakoupit a to nás vyjde řádově v desítkách tisíc korun za rok. Vyrábíme vlastní kolekce oblečení a doplňků a rádi bychom sortiment rozšiřovali, k čemuž je opět potřeba dalších financí. Základní zakázková výroba a dodávka kolekce jednoho druhu zboží se pohybuje mezi 20-40.000,-, nejednou i ve vyšších částkách. Snažíme se o rozumnou marži, tak aby bylo zboží cenově dostupné pro všechny, bez ohledu na malý zisk.

Nechali jsme také vyrobit několik reklamních plachet, které využíváme jak při pořádání HONDAy, tak pro reprezentaci na jiných automobilových srazech (díky ostatním uživatelům či členům fóra) a předpokládáme, že ještě další budou vyrobeny.

Taktéž platíme cca 15.000,- za účetní služby, které jsou rozděleny na paušální poplatek za zpracování účetnictví a daňové přiznání.

Funkční orgány sdružení a ani moderátoři či administrátoři nejsou za svou práci placeni ani jinak odměňováni. O chod fóra, jednání s partnery, přípravu HONDAy a další záležitosti se starají ve svém volném čase. Odměna náleží podle stanov pouze provozovateli eshopu za zvýšené náklady související s jeho provozem (dojíždění na poštu, balení apod.)

Díky za podporu H+

   Autor  Komentáře
Honda-club.cz
AdministrátorČlánky: 45
Komentáře: 3
 Zaslal: 2.5.2011 , 9:34  Předmět:    
Vstoupit do nové diskuze k článku ZDE


Rating box? ? neni


  Články
 
  Členství v Honda-club.cz - souhrnné informace
  Sekce: Klub
  Zaslal:  30.4.2011 , 18:02
   
AUTOR: Honda-club.cz
Administrátor
Založen: 2.12.2008
Články: 45
Komentáře: 3

Hodnocení: 5.00/5.00 [3]

Technika Jak na to Klub Srazy a výlety Novinky a historie Partneři Můj příběh


 
Přejdi na:  
 
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
You cannot post articles in this chapter
You cannot edit your articles in this chapter
You cannot delete your articles in this chapter
You cannot rate articles in this chapter
You cannot approve articles in this chapter

You cannot post comments in this chapter
You cannot edit your comments in this chapter
You cannot delete your comments in this chapter
You cannot rate comments in this chapterBoard Security

(104174 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: poslední témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0406s ][ Dotazy: 36 (0.0091s) ][ GZIP on - Debug on ]