Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Civic 7g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 
Zaslat odpověď

Strana 100 z 100
Drumatic je teď offline  Drumatic
PříspěvekZaslal: 6.10.2022 , 21:26   Citovat  

Nevite nekdo prosim ventilove vule pro d14z6?diky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
PetrRa je teď offline  PetrRa
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.10.2022 , 17:14   Citovat  

Prosím o pomoc - pokouším se vyměnit sklo u zadních levých dveří a nedaří se mi odendat ten vnitřní plast.

Odšrouboval jsem 2 šroubky u kličky a odloupnul plast dole a po stranách (viz obrázek), ale nejde s tím hnout. Z dokumentace jsem také nevykoukal, na čem to drží.

Kdysi jsem sundaval plast na předních dveřích a tam se muselo nějak odendat madlo, ale tady mi nic "odtrhnout" nejde.

Poradí někdo?

IMG_3851.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG_3851.jpg, 686.59 kB
   Návrat  
Tapír je teď offline  Tapír
PříspěvekZaslal: 27.12.2022 , 14:19   Citovat  

Dobrý den všem,
mám dotaz, na který si sám nedokáži odpovědět.

Stalo se před cca týdnem.

Synovec ( mladý to klučina ) ráno chtěl odjet do práce a volal mi, že je asi půl kilometru od domova a že nemůže přijet do práce, jestli pro něj nepřijedu, protože auto nejede, respektive jede, ale jde mu stále zadek do smyku a ať točí, co točí, že auto prostě nejede,

Podotýkám, že u nás bylo to ráno -10°C. Tak jsem řekl, ať počká, že jedu. Za chvilku volal, že dojel zpět před panelák a že ho do práce hodí soused, ať nejezdím.
Když jsem pak v práci přemýšlel cvaklo mi, jestli neměl přes noc zataženou ruční brzdu. No jasně že měl.

Tak jsem ho vzal z práce domů, nechal jsem ho nastartovat a ať vyjede z řady. No jasně, zadní kola se netočila, auto jelo smykem. Tak jsme auto nechali rozmrznout a včera s ním jel prvně po mrazech.

Večer mi volá, že stojí na mírném kopečku, spíš rovina, ten náklon je opravdu nicotný a i když tam nechá rychlost, tak mu auto vyjíždí z řady, jako kdyby tam měl neutrál. Ať tam má jedničku, nebo zpátečku, pořád stejné.
Tak mu říkám a jak to jelo ? Jel jsi někde do kopce ? Měl jsi motor v tahu ? Ano měl, jel do kopce, auto jede pěkně, spojka neprokluzuje, ale nemůže prostě nechat auto stát, protože vyjíždí z řady.

No dal pod kola cihlu a dnes jsem se s autem projel. Odkopl jsem cihlu a zkusil jsem auto odstrkat z parkovacího místa se zeřezenou rychlostí - nešlo to ani náhodou. Tak jsem se jel projet,
Auto jede pěkně, tak jsem po asi 15 kilometrech po okreskách začal autu nakládat. Jsou tam zatáčky a hodně do kopce. No...spojka neklouže, auto zrychluje na 3. rychlostní stupeň jsem valil 115 km/h podle mě v tahu dobrý. A pak jsem přijel k nám před dům, že si auto nechám a zítra mu ho vrátím a zkusil jsem jeden opravdu kopec. Zastavím, nechám tam 1. rychlostní stupeň, vypnu zapalování, pustím spojku.....auto couvne tak 5 cm a stojí. převodovka to drží, ale začnu se v autě houpat dopředu a dozadu a pak se to převalí o zub dozadu, pár vteřin klid a zase o další kousek dozadu a zase klid a zase dozadu, takže když to rozhoupu, dovedu si představit, že to auto sjede couváním postupně celý ten kopec, i když je tam zařazen 1. převodový stupeň.

A tak se chci zeptat zkušených tady na foru, jestli je to normální ? Jestli synovec mohl odkouřit něco se spojkou, s převodovkou, když jel cca 1 kilometr za zataženou ruční brzdou atd..
Jen podotýkám, že spojka je nová, má najeto zhruba 5 000 kilometrů.

Děkuji všem za radu.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Civic 7g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina