Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Levné povinné ručení a havarijní pojištění
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 2
 Anonymous
PříspěvekZaslal: 11.9.2007 , 22:42   Citovat  

obsah:
1000-1250cm3-2010,-Kč
1250-1350cm3-2201,-Kč
1350-1650cm3-3118,-Kč
1650-1850cm3-3340,-Kč
1850-2000cm3-5058,-Kč
2000-2500cm3-5199,-Kč
nad 2500cm3-7442,-Kč
Připojištění čelního skla na částku 15 000,-Kč za roční pojistné 500,-Kč.

Jsem zástupce licencované makléřské akciové společnosti,která má uzavřené rámcové smlouvy s pojišťovnami.Vzhledem k velkým obratům pojistného jsem schopen Vám nabídnout tyto sazby.Současně jsme držiteli licence MF ČR jako samostatný likvidátor pojistných událostí,čímž pro své klienty jsme schopni zajistit komplexní služby s nejvýšší možnou výššíí plnění.Současně Vám spočítám velice lukrativní havarijní pojištění.V rámci této smlouvy nejsou uplatňovány bonusy ani hlavně malusy(tzn.navýšení pojistného v případě pojistné události).

- edit by PreludeZ - žádné nadpisy ve velkých písmenech!
citace z pravidel: ...nezvýrazňujte své příspěvky shluky vykřičníků, velkými písmeny apod. Takové příspěvky budou smazány.

pro příště
   Návrat  

Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 11.9.2007 , 23:21   Citovat  

No nevim me to prijde treba jako uplne normalni ceny, 1.5 jsem u CSOB platil 3100kc myslim ze staci vlitnout na top pojištění a zkusit si to primo na miru a ktera pojistovna vyjde nejlip pro dane udaje, do toho jdu.

Upraveno Hellborn: Prosím vkládat odkazy na www takto! Děkuji!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.9.2007 , 9:52   Citovat  

me se to zda jako cupr cena... az mi vyprsi pulrok rozhodne do neceho takovyho pujdu.. moooooc diky za nabidku, je to super
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.9.2007 , 12:00   Citovat  

jeste jeden dotaz... sice u vas primo bonusy nehrajou roli, ale kdyz zas pujdu pryc do jinyho pojisteni, tak mi ostatni pojistovny, doufam, bezeskodni prubeh zapocitaj kvuli bonusum u nich, ze? nebo ne?
   Návrat  
Veselac je teď offline  Veselac
1 háčko
PříspěvekZaslal: 23.10.2008 , 15:09   Citovat  

Ahoj všem

kdyby někdo chtěl nejlepší povinný ručení na auto od Kooperativy(pravidelný výherce všech soutěží, naposled 2007 a 2008) s živelným pojištěním zdarma(kroupy, větve, voda atd.)+ zdarma 60kč/denně v případě pobytu v nemocnici + asistenční služby s ubytováním zdarma, tak můžu do vánoc dát, jako jediná společnost(nejde ani na Kooperativě), slevu až 35% a navíc převedu bonus ze stávajícího pojištění, takže až 85% (to samé platí i pro havarijní a tam už je to sakra znát, no ne? Smile)

navíc pokud už máte nějaký auto v rodině s bonusem například 50%, tak další auto v rodině má automaticky tuhle slevu za věrnost již od začátku + samozřejmě moje sleva navíc!!! (jinak stejné i pro nemovitosti)

navíc může být sjednána unikátní právní ochrana, samozřejmě sklo (klidně 10xročně, ne jen jednou jako u ostatních), úrazovka, zavazadla atd.

Příklad: teď jsem převáděl pojistku z fordu Mustang, kde u konkurence stála 12t ročně a u nás jsem mu jí spočítal na 6t ročně, což vzhledem k obsahu a věcem zdarma byl určitě správnej krok

moc z toho pro mě není a klientů je dost ale určitě by jste o tom každej kdo má rád svoje auto měli vědět. Takže jestli chcete, tak pište sem, na SZ nebo volejte 775624112

tak zatím zdr

PS:jestli už máte povinný u někoho jinýho zaplacený třeba na rok, tak to vůbec nevadí, protože pojistný je Vám každá pojičťovna povinna vrátit za nevyčerpané období, ale to už stejně vyřizuji já.
Very Happy

Crx ED9 135k -- CRX II.g VTi-Sir EE8 175k -- Honda Accord 2.0 Coupé r.93 140k -- Honda Accord 2.2ies Coupé r.96 150k -- další Porsche Turbo ale nikdo neví kdy Sad
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 23.10.2008 , 15:35   Citovat  

proc do vanoc? potom uz to nepujde?
   Návrat  
David_R je teď offline  David_R
1 háčko
PříspěvekZaslal: 23.10.2008 , 18:05   Citovat  

Veselac napsal:

PS:jestli už máte povinný u někoho jinýho zaplacený třeba na rok, tak to vůbec nevadí, protože pojistný je Vám každá pojičťovna povinna vrátit za nevyčerpané období, ale to už stejně vyřizuji já.
Very Happy

Crx ED9 135k -- CRX II.g VTi-Sir EE8 175k -- Honda Accord 2.0 Coupé r.93 140k -- Honda Accord 2.2ies Coupé r.96 150k -- další Porsche Turbo ale nikdo neví kdy Sad

Ale povinné ručení nejde jen tak zrušit, může se jen k výročí smlouvy a nebo prodejem auta (změny vlastníka auta)... Nebo dáním SPZ do depozita.. Nedávno jsem chtěl přejít k jiné a informoval jsem se...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Ajsik je teď offline  Ajsik
4 háčka
PříspěvekZaslal: 23.10.2008 , 19:50   Citovat  

David_R napsal:
Ale povinné ručení nejde jen tak zrušit, může se jen k výročí smlouvy a nebo prodejem auta (změny vlastníka auta)... Nebo dáním SPZ do depozita.. Nedávno jsem chtěl přejít k jiné a informoval jsem se...

JJ, jen k výročí a ještě nahlásit ukončení dříve než 60dní před tímto výročím...pak se musí zase rok počkat.
   Návrat  
kojak je teď offline  kojak
Moderátor
PříspěvekZaslal: 23.10.2008 , 20:03   Citovat  

tak to je blbost měl jsem pojistku u alianz a rozhodl jsem se jít k český takže jsem alianz oznámil na pobočce konec z důvodu přechodu a nechal jsem si převést bonusy k český plus mi vrátili přeplatek. Jen se nenechte zmást a oblbnout ale asi zaleži i na smlouvě každopádně já přešel ze dne na den bez žádných trestů sankcí a čekání
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 23.10.2008 , 20:54   Citovat  

kojak napsal:
tak to je blbost měl jsem pojistku u alianz a rozhodl jsem se jít k český takže jsem alianz oznámil na pobočce konec z důvodu přechodu a nechal jsem si převést bonusy k český plus mi vrátili přeplatek. Jen se nenechte zmást a oblbnout ale asi zaleži i na smlouvě každopádně já přešel ze dne na den bez žádných trestů sankcí a čekání

Tak ze dne na den je podle mě určitě blbost, všude je nějaká výpovědní lhůta... A to k té výročí smlouvy to je prý ze zákona všude, jsem taky říkal, že je to blbost, že už jsem přecházel a nebyl problém, ale tvrdila mi, že jsem se musel trefit zrovna do výročí té smlouvy, doma jsem se pak díval a fakt, že jo... Jinak ta výpovědní lhůta byla 6 týdnů před výročí smlouvy...
Takže by to tady mohl někdo objasnit z pojišťovny, co? Není tu někdo takový? Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 23.10.2008 , 20:56   Citovat  

Jo a možná záleží na pojišťovně, protože mi říkala, že to tam klidně zadá, ale prostě to přijde zamítnuto... Tak třeba to některé pojišťovny neřeší, ale asi jich bude málo, když jim jde o prachy...
   Návrat  
SonnyX je teď offline  SonnyX
3 háčka
PříspěvekZaslal: 23.10.2008 , 20:59   Citovat  

ja jsem pres znameho u CPP myslim,na CC7 2.0 platim 4620 rocne,na Uno 1.1 jsem platil 1955 rocne... Úsměv dival jsem se na ruzna jina u klasickych,csob ,generali apod...chteli po mne 9-10tis,jelikoz mam 18 HaHaaa
   Návrat  
Lucy je teď offline  Lucy
3 háčka
PříspěvekZaslal: 23.10.2008 , 22:06   Citovat  

David_R napsal:
Tak ze dne na den je podle mě určitě blbost, všude je nějaká výpovědní lhůta... A to k té výročí smlouvy to je prý ze zákona všude, jsem taky říkal, že je to blbost, že už jsem přecházel a nebyl problém, ale tvrdila mi, že jsem se musel trefit zrovna do výročí té smlouvy, doma jsem se pak díval a fakt, že jo... Jinak ta výpovědní lhůta byla 6 týdnů před výročí smlouvy...
Takže by to tady mohl někdo objasnit z pojišťovny, co? Není tu někdo takový? Úsměv

Ano, dle zákona a pojistných podmínek je výpovědní lhůta povinného ručení 6 týdnů před výročím smlouvy.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 23.10.2008 , 23:18   Citovat  

Máš pravdu. Dle zákona o pojistných podmínkách je ale také pravda, že pokud pojistník prodá vozidlo či danou věc, musí pojišťovna na jeho žádost pojistnou smlouvu ukončit a to do 6 týdnů bez nutnosti čekat na výroční den smlouvy. Pokud se napíše prohlášení "ruším pojistnou smlouvu č..... z důvodu prodeje/převedení automobilu na osobu blízkou v rodiném vztahu a to v co nejkratším monžném termínu" pojišťovna ruší smlouvu do 2týdnů od obdržení oznámení. Je to běžná praxe, jako dlouholetý finanční makléř, to mám 1000x vyzkoušeno.

pokud by jste s tím potřebovali poradit napište

Ps: samotné oznámení není nic zavazujícího, tedy žádný prodej být nemusí Úsměv

Jinak akce se slevama platí opravdu jen do Vánoc a může skončit i dřív, jestliže se vybere 300tis z vyhrazeného pojistného na slevy. K denšnímu datu je naše společnost zhruba v půlce, takže by to mělo do vánoc stačit.
   Návrat  
Borik2 je teď offline  Borik2
1 háčko
PříspěvekZaslal: 25.10.2008 , 12:42   Citovat  

Veselac má pravdu...sám jsem to několikrát takto udělal...je to právní klička
   Návrat  
eXi_ je teď offline  eXi_
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.10.2008 , 15:59   Citovat  

Veselac napsal:
Máš pravdu. Dle zákona o pojistných podmínkách je ale také pravda, že pokud pojistník prodá vozidlo či danou věc, musí pojišťovna na jeho žádost pojistnou smlouvu ukončit a to do 6 týdnů bez nutnosti čekat na výroční den smlouvy. Pokud se napíše prohlášení "ruším pojistnou smlouvu č..... z důvodu prodeje/převedení automobilu na osobu blízkou v rodiném vztahu a to v co nejkratším monžném termínu" pojišťovna ruší smlouvu do 2týdnů od obdržení oznámení. Je to běžná praxe, jako dlouholetý finanční makléř, to mám 1000x vyzkoušeno.

pokud by jste s tím potřebovali poradit napište

Ps: samotné oznámení není nic zavazujícího, tedy žádný prodej být nemusí Úsměv

Jinak akce se slevama platí opravdu jen do Vánoc a může skončit i dřív, jestliže se vybere 300tis z vyhrazeného pojistného na slevy. K denšnímu datu je naše společnost zhruba v půlce, takže by to mělo do vánoc stačit.

určitě si tu nabídku ještě přečtu, až budu mít čas a jelikož mi tedka skončilo povinný tak o tom asi budu dost uvažovat.. a ještě otázečka.. ty jsi finanční makléř a máš starýho accorda ? Úsměv neber to jako rejp nebo podobně.. jen se ptám OK
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 25.10.2008 , 22:30   Citovat  

přesně tak, protože každý kdo se trochu orientuje ve finančnictví, by ti řekl, že je spousta druhů investic kam je lepší dát peníze, spíš než do auta Úsměv Na druhou stranu jsem také neřekl že je to moje jediný auto, po pravdě dnes už manželčino Velmi šťastný

teď vážně Úsměv jestliže budete chtít s čímkoliv poradit, neostýchejte se a jestliže budu moc, rád poradím
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 26.10.2008 , 14:02   Citovat  

to Veselac: psal jsem SZ
   Návrat  
zelda46 je teď offline  zelda46
1 háčko
PříspěvekZaslal: 26.10.2008 , 15:26   Citovat  

kojak napsal:

Neni to blbost...čpp me taky nechtela pustit, musel jsem jakoze prodat auto....
   Návrat  
Václav je teď offline  Václav
3 háčka
PříspěvekZaslal: 27.10.2008 , 8:52   Citovat  

Já dělám finanční poradenství a myslim že ve většině případů se dokážu dostat i na nišší ceny. pokud by měl někdo zájem spočítám mu cenu přímo pro něj. Klidně napiště SZ
   Návrat  
misan je teď offline  misan
3 háčka
PříspěvekZaslal: 27.10.2008 , 10:21   Citovat  

Václav: jakto?já myslel,že děláš na CNC nebo tak něco. Ble
   Návrat  
bordel je teď offline  bordel
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 27.10.2008 , 10:59   Citovat  

David_R napsal:

On existuje i prodej auta bez "smlouvy", cili ustni dohoda... To taky pojistovne ukazat nemuzes,
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 27.10.2008 , 11:47   Citovat  

tak jak to teda je?
já jsem u český a teď mi přišla nějaká rekapitulace stavu a tam je,že za bezeškodní průběh jednoho roku(povinné ručení-A1) mám bonus/malus 15%.To jako,že mi dávají bonus 15% z celkové částky.
No jo,ale já jsem u český již 6 let a mám třetí auto a myslel jsem si,že při prodeji a následnému sjednání nové pojistky v té samé pojišťovně mi bude počítán ten bonus z té minulé pojistky a převeden do té nové,ale jak mi to tak dochází tak platím 6let bez jediné havárie a mám bonus jen těch 15% a to pouze ta ten jeden rok? naštvanej
Nebo jak to je stím převedením? ne fakt,mě to docela zajímá,protože platim jak de.il nehodu jsem neměl a bonus nepřibejvá
   Návrat  
Luky je teď offline  Luky
2 háčka
PříspěvekZaslal: 27.10.2008 , 12:02   Citovat  

misan napsal:
tak jak to teda je?
já jsem u český a teď mi přišla nějaká rekapitulace stavu a tam je,že za bezeškodní průběh jednoho roku(povinné ručení-A1) mám bonus/malus 15%.To jako,že mi dávají bonus 15% z celkové částky.
No jo,ale já jsem u český již 6 let a mám třetí auto a myslel jsem si,že při prodeji a následnému sjednání nové pojistky v té samé pojišťovně mi bude počítán ten bonus z té minulé pojistky a převeden do té nové,ale jak mi to tak dochází tak platím 6let bez jediné havárie a mám bonus jen těch 15% a to pouze ta ten jeden rok? naštvanej
Nebo jak to je stím převedením? ne fakt,mě to docela zajímá,protože platim jak de.il nehodu jsem neměl a bonus nepřibejvá

bonusy se automaticky neprevadi, po tom co prodas auto bys mel dostat potvrzeni o bezeskodnim prubehu (napr. 8 mesicu) a s tim potvrzenim si na pojistovne reknes na ktery tvoje auto to chces prevest. Potom ti to pripisou.

Edit: v tvem pripade najdi potvrzeni o bezeskodnim probehu ze vsech 3 predchozich aut a hybaj na pojistovnu Úsměv
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 27.10.2008 , 12:44   Citovat  

tak jsem to hledal a našel jsem to potvrzení a mám tam nárok na započtení 25 měsíců bezeškodního průběhu,tam píšou ,že nárok na započtení těchto měsíců mám při uzavření pojistky,tudíš jestli jsem to dobře pochopil musel bych nechat udělat novou smlouvu? to mi hlava nebere (myslím tím aby mi tam bylo započtenotěch 25 měsíců) Cooo???
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 27.10.2008 , 13:32   Citovat  

misan napsal:
tak jsem to hledal a našel jsem to potvrzení a mám tam nárok na započtení 25 měsíců bezeškodního průběhu,tam píšou ,že nárok na započtení těchto měsíců mám při uzavření pojistky,tudíš jestli jsem to dobře pochopil musel bych nechat udělat novou smlouvu? to mi hlava nebere (myslím tím aby mi tam bylo započtenotěch 25 měsíců) Cooo???

kdepak novou smluvu delat nemusis, jen tam zajdi ze chces tyhle bonusy prevest na to novy auto.

Jinak kdyby prudili tak muzes jit klidne k jiny pojistovne Mrk Bonusy by ti měli uznat.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 27.10.2008 , 14:01   Citovat  

o to právě jde,přemýšlím,že bych se na českou vykašlal a šel k jiný.Jinak nevím stejně po kolika měsících nebo rokách dostaneš jakej bonus,nebo neví to tu někdo(Česká)?
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 27.10.2008 , 14:33   Citovat  

samozrejme kazda pojistovna to ma jinak viz treba TADY
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 28.10.2008 , 9:42   Citovat  

misan napsal:
Václav: jakto?já myslel,že děláš na CNC nebo tak něco. Ble

no to taky ale jinak dělám všechno možný pořádnej výtlem
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 28.10.2008 , 9:44   Citovat  

misan napsal:
o to právě jde,přemýšlím,že bych se na českou vykašlal a šel k jiný.Jinak nevím stejně po kolika měsících nebo rokách dostaneš jakej bonus,nebo neví to tu někdo(Česká)?

je to tak jak řiká luky. jinak kdybys chtěl mužu se ti na to mrknout...
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Levné povinné ručení a havarijní pojištění
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina