Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
ukradeno CTR 8G FN2
Fórum: Ukradeno
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
Endrix je teď offline  Endrix
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.11.2017 , 12:29  Naposledy upravil Endrix dne 11.11.2017 , 12:51, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Ahoj všichni.
Kamarádovi ukradeno CTR 8G FN2
Ulice Mikanova, Praha 10 Záběhlice
Auto je na černých kolech s leštěným čelem OXXO 16" (zimní)
Drážkované kotouče EBC
SPZ 5P4 3966
Na páčce od blikny visí háčkovaný mimoň
Volejte PČR nebo 605129297
díky všem

doplněno:

VIN: SHHFN23608U003424
odměna za informaci vedoucí k nalezaní 20000kč

stažený soubor.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
stažený soubor.jpg, 110.83 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
JardaBar je teď offline  JardaBar
2 háčka
PříspěvekZaslal: 9.11.2017 , 13:00   Citovat  

Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 9.11.2017 , 14:34   Citovat  

Smutné Smutný
A to v dubnu zmizela v Praze jiná červená FN2 -> tudy odkaz
Hodil jsem to na i na 8G forum.

Majiteli držim palce.
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.11.2017 , 14:48   Citovat  

dle mne u takoveho typu auta to byly kradeze na zakazku ,nejspis kvuly komplet swapu ,kastle uz mozna budou v polskych regalech velkoskladu Honda dilu sam jsem tam minule byl a tech aut co tam musi byt rozebrano clovek by neveril ,ze to jsou vsechno hondy .. dostat se do auta neni vubec problem ..nedavno jsem se osobne presvedcil u brachovyho BMW ,ale na kradez uz musi mit clovek nato vybaveni na profi urovni ,nakej amater co se chtel svezt asi tezko , tyhle auta nejspis uz nikdo nenajde v celku bohuzel ...
   Návrat  
Endrix je teď offline  Endrix
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.11.2017 , 17:22   Citovat  

taky moc neverim, že se najde. někdo si ho prostě vyhlídnul a počkal na vhodnou příležitost. achjo. ja sem vloni málem přišel o CRXo, ale to byli nějaký smažky co si chtěli zajezdit. naštěstí sem vyndal baterku. to z dubna se někde objevilo?
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.11.2017 , 18:04   Citovat  

Nějaký čas se řešilo na FB, auto se snad různě objevovalo na kamerách a pak to vyšumělo... Smutný
   Návrat  
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
3 háčka
PříspěvekZaslal: 9.11.2017 , 18:43  Naposledy upravil Jopeeeno dne 9.11.2017 , 19:34, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Je to pech, snad se to auto ještě někdy někde objeví. Nevím, jak to má Honda, ale třeba koncernová auta (VW) se dají ukrást poměrně lehce. Suma sumárum, investice do litru a odjíždíš třeba dvojkovou Octou. Jestli jde tohle na koncern, rusáci určo něco vymysleli i na Japan. Děs toto.
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.11.2017 , 18:55   Citovat  

Jopeeeno napsal:
Je to pech, ... Děs toto.

Tak hlavně je fakt dobrý tohle řešit na veřejném foru, aby se to i smažky naučily Tak to valím bulvy

Jinak hlídám Benešovsko a Prahu, ale myslím že už se dělají inzeráty na Allegro.pl Smutný Smutný
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 9.11.2017 , 19:13   Citovat  

Youtube.com, dashxxxxx.com, lockxxxxx.cz. Zdrojů je spousty o ruských fórech nemluvě. Kdo chce, najde. Bohu žel.
Psal jsem to proto, že nemusíš mít drahá zařízení, abys autem odjel, to je bláhové a naivní. Proto je dobré se posichrovat.

O.k. radši to teda smáznu, co kdybychom tu měli škodnou.
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
PříspěvekZaslal: 9.11.2017 , 22:58   Citovat  

Jopeeeno napsal:
Youtube.com, dashxxxxx.com, lockxxxxx.cz. Zdrojů je spousty o ruských fórech nemluvě. Kdo chce, najde. Bohu žel.
Psal jsem to proto, že nemusíš mít drahá zařízení, abys autem odjel, to je bláhové a naivní. Proto je dobré se posichrovat.

O.k. radši to teda smáznu, co kdybychom tu měli škodnou.

Tak tak,
obezřetnosti není nikdy dost, i když internet je pln návodů snad na vše, i jak si správně nasadit prezervativ či proměřit hlavní relé na Hondu, takže bych se nedivil, kdyby tam byly podobné návody, které tu probírate.

Bohužel, jak psali kolegové.

přátele
   Návrat  
Probos je teď offline  Probos
2 háčka
PříspěvekZaslal: 9.11.2017 , 22:59   Citovat  

Proto mám na autě raději vypínač smrti, nebo jak se tomu říká a ještě zámek převodovky. Když už parkuju venku... Já vím, nic není stoprocentní ale lepší než nic. Se zámkem v převodovce už je to komplikovanější.

A taky pojištění proti krádeži se hodí. Jistota je jistota... Sice by mě bolelo kdyby mi někdo ukradl auto, ale aspoň bych nepřišel o všechny peníze...
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 10.11.2017 , 6:40   Citovat  

M@jk: je to tak, informační doba je fajn, ale nese sebou žel Bohu i ztrátu soukromí a další negativní dopady, včetně Tebou zmiňovaných návodů.

O jedno auto jsem už přišel, i s Constructem, ale naštěstí pojištěno. Co vám budu vykládat, příjdeš na parkovište, místo mého auta stojí jiné. Řekneš si, uklidňuješ se, kurde, že bych stál jinde? No, realita je pak jiná, že. Asi za 3/4 roku mi volá policejní komisař, že z mého a dalších aut našli zbytky rozstříhaných značek (RZ) a jedny dveře. Našli skupinku smradů, kterým prokázali 17 aut, včetně mého.

Od té doby se zajímám, jak auta dodatečně zajistit. To obnáší mj. to, že zjišťuji "trendy" i té protistrany. Smutné je také to, že jde vcelku lehce obejít uzamykání zpátečky, alespoň u těch zařízení méně sofistikovaných (žádné stříkání dusíku). Doba jde dopředu a peníze, zisk, jsou silnou motivací, takže člověk když něco má, musí stále pocítat s tím, že o to může brzy přijít.

Dost filosofie Velmi šťastný Kdybych měl auto, které je v kurzu zlodějů, což HR-V naštěstí není, šel bych do tohoto zařízení

tudy odkaz
   Návrat  
anunaki je teď offline  anunaki
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.11.2017 , 7:24   Citovat  

Jopeeeno: Ono nikdy nevíš a 100% jistota není ani u HR-V natož Civica. Občas se potřebujou doplnit polský sklady N.D. Poptávka na tyhle díly bude malá, ale nějaká určitě bude. Že by se Hondy nekradli vůbec, to asi ne.
O VAMu jsem slyšel. Co říkáš na poctivou mechaniku Zeder Lock? Cena včetně montáže 7.900,-Kč. Kolik stojí ten VAM, náhodou nevíš?
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 10.11.2017 , 9:00   Citovat  

anunaki:
Ale jo, pokud někdo dá zakázku, zřejmě zmizne i nějaké to HR-V, ale zatím není v ČR odcizeno ani jedno jediné. Hůř jsou na tom jiná japonská auta, třeba Toyota, RAVka je oblíbená. U Hondy vede suverénně Civic, pak CR-V, Accord, Prelude, CRX, City a Concerto. Tak, nebo tak, Honda patří mezi ty méně oblíbené, naštěstí. Tedy alespoň u nás, co se děje u sousedů, nemám tušení.

ZEDER jsem si měl možnost jednou prohlédnou na výstavě a vypadalo to docela promyšleně a bytelně. Zatím nevím o tom, že by se jejich reklama nezakládala na pravdě Velmi šťastný Byl jsem na školení, kde se nové typy a způsoby probíraly, ale ještě je brzy hodnotit, čas ukáže. Zatím nám všude "cpou do hlavy", že VAM je topka, tak nevím.... Když jsem se ptal na porovnání cen ZEDER a VAM někdy předloni, tak cena byla ZEDER +- 310€ s DPH a VAM +- 420€ s DPH.

Ceníky moc zveřejňovat nechtějí, nejen k vůli individualitě mezi značkami, našel jsem jen starý

tudy odkaz
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 10.11.2017 , 12:53   Citovat  

Zrovna jsem nahodou narazil na tohle video aniz bych vedel ,ze se zde uz otom mluvi Velmi šťastný tudy odkaz a dalsi tudy odkaz
   Návrat  
markos je teď offline  markos
4 háčka
PříspěvekZaslal: 10.11.2017 , 14:35   Citovat  

Za mňa určite VAM. Brat si to dal do BMW, a mal pokoj. Majú silné know how
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
ukradeno CTR 8G FN2
Fórum: Ukradeno
Zobrazit příspěvky z předchozích: