Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Ukradena Honda Jazz Budapešť, poučení pro všechny! - NALEZEN
Fórum: Ukradeno
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2 
Zaslat odpověď

Strana 2 z 2
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 8.1.2014 , 14:28   Citovat  

Tak to jsem měl s VTíčke asi kliku nebo to už pro ně byl starý střep, i když ta kola.. Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 8.1.2014 , 14:55   Citovat  

Je ironii osudu,ze tobe zmizele auto nakonec vratilo auto nekomu jinemu..za to +1 ! Drzim palce at se vrati..a beru si ponauceni OK
   Návrat  
Zdendad je teď offline  Zdendad
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 8.1.2014 , 15:09   Citovat  

Kámo asi přestanu jezdit do Chorvatska přes Maďarsko anebo vynechám delší zastávku v Maďarsku zmatenej

ten "stát" je prostě v….. wokurka wokurka wokurka wokurka
   Návrat  
iNtEgRaCZ je teď offline  iNtEgRaCZ
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.1.2014 , 11:18   Citovat  

No a já tam byl teď v listopadu týden s Legoušem a vše bylo naprosto v pohodě.. parkoval jsem na ulici/chodníku před hotelem a krom permanentního shánění drobnejch do parkomatu nikde žádný problém. Na rozdíl od okolních států dávají maďaři dokonce přednost a netroubí kvůli každé hovadině Úsměv

Ale třeba jsem měl jen z kiss me kliku...
   Návrat  
Mapone je teď offline  Mapone
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.2.2014 , 22:33   Citovat  

Tak auto nalezeno, dnes jsem ho po celodenním výletu dovezl zpět do ČR! Později dopíšu nějaké podrobnosti.
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.2.2014 , 22:38   Citovat  

Wow...čekám na podrobnosti je to dobrý
   Návrat  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 4.2.2014 , 22:38   Citovat  

Super, gratuluju!
   Návrat  
varuj je teď offline  varuj
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.2.2014 , 22:42   Citovat  

Uz som to pisal aj v inom topicu, je to Super! gratulujem je to dobrý a cakame na tie info... (bola to predsa najaka odtahovka?)
   Návrat  
vespula.mortifer je teď offline  vespula.mortifer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.2.2014 , 23:56   Citovat  

paráááda, gratuluju taky a těším se na podrobnosti je to dobrý
   Návrat  
cembry je teď offline  cembry
PříspěvekZaslal: 5.2.2014 , 0:33   Citovat  

Jasně! Šup sem s podrobnostma, pokud mají tyhle příběhy dobrej konec, tak je strasně rád čtu... a tohle by aspoň trošku dobrej konec mít mohlo... Velmi šťastný
   Návrat  
Giger je teď offline  Giger
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.2.2014 , 8:05   Citovat  

Snad se našla v dobrém stavu a ne nějak poškozená OK
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 5.2.2014 , 9:35   Citovat  

Tak to koukám! Tak to koukám! nedavno sem psal i na madarsky autoklub a daval jim fotku a znacku tvyho auta pořádnej výtlem moc me mrzelo,ze clovek ktery sam pri hledani sveho auta pomahal jinym aby nasli ty sve ho porad nema nazpet

cekam podrobnosti přátele OK OK
   Návrat  
Mapone je teď offline  Mapone
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.2.2014 , 21:10   Citovat  

To že se našlo, je asi spíše jen souhra náhod, ale hlavně díky tomu, že v celém tom příběhu figuruje několik ´´kdyby´´.
1, kdyby mě Maďaři žijící tady v ČR neposlali odkaz se seznamem odtažených aut, nikdy bych nenašel Citroena s jihomaravskou značkou
2, kdybych nezavolal na 158 a neohlásil nalezení Citroena, nikdy by mně nezavolala paní z konzulátu
3, kdyby mně nezavolala, neprohodím jen tak mezi řečí, že se mi vlastně ztratilo moje auto.
Celá komunikace s Maďarskem probíhala jen díky ní.
4, kdybych chudáka paní pak neuháněl , aby mě policisté poslali protokol o ukončení případu, asi bych se nedozvěděl, že už je vlastně dávno na světě.

Už to bylo více jak tři měsíce a tak jsem měl obdržet od policie dopis s vyjádřením o ukončení případu, na který čeká moje pojišťovna. Napsal jsem tedy paní z konzulátu email, ať zavolá na policii kde byla krádež nahlášena, jestli by něšlo odeslání dokumentu trošku urychlit.

Na druhý den mi volá, nevěřil jsem vlastním uším: Víte co, já jsem jim dneska volala, a oni mi řekli, že to vaše auto našli. Ale už před měsícem...
Nechápal jsem absolutně, proč nikdo nadal znát dřív, ale co chcete přes telefon řešit. Snažil jsem se alespoň zjistit, v jakém je moje auto stavu, abych mohl naplánovat převoz. Ale ani to nikdo nedokázal nějak rozumně popsat, takže jsem tam jel řekněme na slepo.

O několik dní později jsem si dal sraz s paní z konzulátu přímo před tou policejní stanicí, kde byla krádež nalášena. Tedy na policejní stanici Budapešť Obvod 8. Tam jsem se ve zkratce dozvěděl toto.

Ta stejná policie osmého obvodu, která mi na začátku řekla, že nenechala odtáhnou moje auto, musela provést dvouměsíční šetření, aby se vlastně dopátrali k tomu, že auto vlastně nechali oni sami odtáhnout. směšné co?

Autem jsem přijel v pátek, v sobotu ho dali odtáhnout, aby mi v neděli řekli, že absolutně nemají tušení kde moje auto je , a že bylo asi teda ukradeno....
Vysvětlení na otázku, jak to že vy jako policie necháte odtáhnout moje auto, a když to přijdu druhý den nahlásit a nikdo o tom nic neví? ´´My sami nevíme, kde se mohla stát chyba. To je vše.´´
Vysvětlení na otázku, jak to že už měsíc víte kde je moje auto, ale nikdo mi nezavolal? ´´My nesmíme volat na zahraniční čísla.´´
Ok, ale mohli jste dát vědět na konzulát, který to s Vámi celou dobu řeší... ´´Nechtěli jsme s tím konzulát zatěžovat.´´
Komu jste teda chtěli dát vědět? ´´napsal jsem oficiální email na naše oddělení zahraničních věcí, ale zatím mi ani neodepsali´´
Absolutně jsem to nepochopil.
Oficiální důvod odtahu: Kolemjdoucí osoba nahlásila auto s cizí registrační značkou , s odemčenými dveřmi.
Takže odtah byl preventivním opatřením, aby se zabránilo vykradení nebo ukradení vozu. Přišlo mi to divné,že bych nechal odemčeno, ale ta část s preventivním opatřením mě celkem pobavila. Už jsem se na nic neptal, takže jsme sepsaly protokol s vyšetřovatelem, napsal mi na kus papíru kde stojí moje auto, a s protokolem jsem se tam měl hlásit.
Bylo to asi půl hodiny dál z centrum , najít to místo byl taky trošku problém, ale to už nění důležité.
Pán který měl to parkoviště na starosti si vzal protokol od policie a zavedl mě k autu.
Stálo tam s prázdnou pneu, celé zaprášené, nepoškozené , ale hlavně ZAMČENÉ. Všechno co jsem v autě měl, zůstalo na svém místě.
Otevřel jsem ho, dal druhou baterku, kterou jsem měl s sebou, a prostě na brutálku na prázdné pneu vyjel před areál. Už jsem tam nechtěl být ani minutu. Hlavně ho rychle naložit a jet domů.
Neplatil jsem ani forint, jelikož jsem poctivě nahlásil krádež, odtah i parkovné za 3 měsíce bylo zadarmo HaHaaa
Celé mi to přijde jako cílený odtah za účelem buď výdělku, nebo kdyby se o auto nikdo nepřihlásil, asi by propadlo městu, které by ho prodalo v aukci.
Každopádně, jsem rád že se našlo. Sice nepoužíváním trošku zchátralo, ale nic s čím bych si neporadil.
Mějte se všichni na pozoru, pokud plánujete cestu do Maďarska, jeden nikdy neví , co tam se může stát.
   Návrat  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 5.2.2014 , 21:12   Citovat  

To je teda fakt výživný.
   Návrat  
DanTe je teď offline  DanTe
5 háček
PříspěvekZaslal: 5.2.2014 , 21:15   Citovat  

To je fakt síla, to jsem si myslel, že kocourkov je jen u nás to snad ne Každopádně veliká gratulace k nalezení auta bez poškození (pneu se nepočítá Velmi šťastný )
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.2.2014 , 22:41   Citovat  

Mapone napsal:
To že se našlo, je asi spíše jen souhra náhod...

Hmm, zaujimavy pribeh Ble nastastie so stastnym koncom. Keby sa vsetky pribehy o stratenych/ukradnutych autach koncili takto... je to dobrý
Podla mna by si mohol spravit este jednu vec. Este raz kontaktovat pani z konzulatu a poprosit ju, aby podala oficialnu staznost na postup policie v Budapesti. Nie kvoli odtahu auta, ale za to, ze nedali vediet pravoplatnemu majitelovi alebo aspon na zastupitelstvo - ked uz len z toho dovodu, aby sa nieco podobne neopakovalo... (mozno si ti policajti iba vymysleli ze maju zakazane telef. na zahranicne cisla a ich nadriadeni sa na to budu divat inak)
   Návrat  
Becky je teď offline  Becky
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.2.2014 , 22:45   Citovat  

cim vic vychod tim vic MY, hlavne ze se naslo, muselo to bejt dojemny shledani, vekla gratulace, myslim ze po tyhle zkusenosti si trochu prehodnotil priority Velmi šťastný
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 5.2.2014 , 22:51   Citovat  

at uz se stalo cokoliv - dulezite je ze mas auto je to dobrý Uz do Madarska cestu autem neplanuju pořádnej výtlem
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.2.2014 , 23:01   Citovat  

Hlavator napsal:
at uz se stalo cokoliv - dulezite je ze mas auto je to dobrý Uz do Madarska cestu autem neplanuju pořádnej výtlem

Chodim do Madarska stale, od malicka s rodicmi a potom sam s rodinou a o takomto niecom pocujem prvy raz... to mi hlava nebere
S odtahovanim aut mam skusenosti/pocul som skor v suvislosti s letnymi turistickymi destinaciami typu Bulharsko, RUmunsko, Chorvatsko, kde na tom ryzuju... naštvanej
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 5.2.2014 , 23:12   Citovat  

pořádnej výtlem no to je fakt příběh na pěst. Hlavně že se našlo je to dobrý
   Návrat  
cembry je teď offline  cembry
PříspěvekZaslal: 5.2.2014 , 23:38   Citovat  

To snad byla skryta kamera na policii v Budapesti a zkouseli, co clovek vydrzi. Tak to koukám!
Ale hlavne ze je auto zpatky! HURA!
   Návrat  
Giger je teď offline  Giger
2 háčka
PříspěvekZaslal: 6.2.2014 , 8:19   Citovat  

Dobře, že to aspoň takhle dopadlo. Úsměv A díky za tvoje zkušenosti. Budu si v zahraničí dávat pozor. A za toho nahlášeného Citroena máš +1 OK To se jen tak nevidí!
   Návrat  
Lucaslegend je teď offline  Lucaslegend
PříspěvekZaslal: 19.6.2014 , 15:08   Citovat  

Mapone napsal:
To že se našlo, je asi spíše jen souhra náhod, ale hlavně díky tomu, že v celém tom příběhu figuruje několik ´´kdyby´´.....
Celé mi to přijde jako cílený odtah za účelem buď výdělku, nebo kdyby se o auto nikdo nepřihlásil, asi by propadlo městu, které by ho prodalo v aukci....

Vsak tebe v podstate madarsky policajti ukradli auto!! Nebyt tvojej vlastnej iniciativy tak ti ho nikdy nevratia.....za toto by si mohol vysudit pekne prachy....
Na honde som bol aj ja v Budapesti, si pametam ze som siel zamenit prachy do zmenarne aby som mal na parkovne a uz som videl ako idu zrovna straznici kontrolovat parkovacie listky, tak som im to siel vysvetlit rychlo ze idem zamenit prachy, nastastie rozumeli anglicky...
   Návrat  
rooney je teď offline  rooney
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 19.6.2014 , 19:17  Naposledy upravil rooney dne 19.6.2014 , 20:11, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

Masakr, po téhle zkušenosti do Maďarska už raději asi ne co ? Velmi šťastný Hlavně že máš auto zpět doma, a je v celku.
Já sám mám menší špatnou zkušenost s Maďarskými fízly, jinak se ani nazvat nedají. Všimnul jsem si a sám jsem dokonce zažil, jak se snaží nachytat auto s cizí poznávací značkou na pokutu během jízdy po dálnici.

Jedete si po dálnici předpisovou rychlostí ve svém (pravém) pruhu když v tom Vás začne dojíždět policejní auto. Pomalu Vás začne předjíždět a pár metrů před vámi začne z ničeho nic brzdit, i když nemá důvod šlápne prostě na brzdu a doufá že nestihnete zareagovat a podjedeteho, když se tak stane, tak Vás samozřejmě hnedka zastaví s tím že podjíždění na dálnici u nich není povoleno a máte zaděláno na pokutu ani nevíte jak. Takže když jsem to viděl na vlastní oči tak jsem fakt nechápavě kroutil hlavou co to zkouší za s...ky. zmatenej Já jsem naštěstí stihnul přibrzdit, byl jsem rád když jsem přejel Maďarské hranice ..
   Návrat  
Sethox je teď offline  Sethox
1 háčko
PříspěvekZaslal: 19.6.2014 , 19:47   Citovat  

Teď jsem si to přečetl. Díky bohu, že se našlo! je to dobrý
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.6.2014 , 22:16   Citovat  

rooney napsal:
Masakr, po téhle zkušenosti do Maďarska už raději asi ne co ? Velmi šťastný Hlavně že máš auto zpět doma, a je v celku.
Já sám mám menší špatnou zkušenost s Maďarskými fízly, jinak se ani nazvat nedají. Všimnul jsem si a sám jsem dokonce zažil, jak se snaží nachytat auto s cizí poznávací značkou na pokutu během jízdy po dálnici.

Jedete si po dálnici předpisovou rychlostí ve svém (pravém) pruhu když v tom Vás začne dojíždět policejní auto. Pomalu Vás začne předjíždět a pár metrů před vámi začne z ničeho nic brzdit, i když nemá důvod šlápne prostě na brzdu a doufá že nestihnete zareagovat a podjedeteho, když se tak stane, tak Vás samozřejmě hnedka zastaví s tím že podjíždění na dálnici u nich není povoleno a máte zaděláno na pokutu ani nevíte jak. Takže když jsem to viděl na vlastní oči tak jsem fakt nechápavě kroutil hlavou co to zkouší za s...ky. zmatenej Já jsem naštěstí stihnul přibrzdit, byl jsem rád když jsem přejel Maďarské hranice ..

Ja osobne jazdim cez Madarsko uz viac ako 10 rokov a s nicim podobnym som sa nestretol to mi hlava nebere Skor je pravdou to, ze normalne na dialnici ani policajne hliadky nestretnes, ak sa nieco stane, tak su tam behom kratkej chvile. Napr. aj dialnicne znamky - dakedy, teraz uz elektornicke - kontroluju prostredníctvom kamerových systemov. Madarski policajti skor ludom pomahaju. Fakt nechapem... Tak to koukám!
   Návrat  
isulsten je teď offline  isulsten
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.6.2014 , 10:10   Citovat  

Gratuluji k nalezení mazla. A teď opravdu nevím jestli se mám do Maďarska radši vydat vlakem Velmi šťastný
   Návrat  
jenda200 je teď offline  jenda200
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.6.2014 , 16:23   Citovat  

Já bych to nepřeháněl, oni občas policajti ve všech zemích dělají svinárny. Takže at je to Čech, Slovák, Němec či Madar - je to o lidech, ne o policajtech obecně... Ble
   Návrat  
cocks je teď offline  cocks
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.6.2014 , 10:03   Citovat  

Tak jsem to cely prelouskal...a ani se romu vsemu moc nedivim..vsechny tyhle staty je jedna verbez ne nepribuzna s cikanama..takovy pribeh me vubec neprekvapuje..
Kazdopadne jsem rad i za tebe ze se auto naslo...nebyt vlastni iniciativy tak je po nem.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Ukradena Honda Jazz Budapešť, poučení pro všechny! - NALEZEN
Fórum: Ukradeno
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina