Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Ukradená Honda C5G Praha 8 Karlín
Fórum: Ukradeno
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď

Strana 2 z 3
Bubaak je teď offline  Bubaak
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.10.2012 , 10:57   Citovat  

protože tou dobou nevěděli že je kradená OK
Psal do topicu kde jsme koho potkali a tam mu řekli že je "štíplá", pak se snažil informovat okradeného
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Tučí je teď offline  Tučí
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.10.2012 , 14:42   Citovat  

Tak novinka... jak jsem to nahlácil na policii v kladně, tak informovali tu naši nepolicii a najednou se o to strašně zajmaj... Ble kdybych to nenahlásil na kladno tak se to začne vyšetřovat až 4 listopadu. tak snad se to nějak hne
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Sarky je teď offline  Sarky
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.10.2012 , 18:24   Citovat  

tučí nezavolal sem policii protože sem si toho inzerátu na Krádež všiml až včera a viděl sem jí převčírem ! žert mi to přišlo spíš jako od tebe ale dobře beru to snad se to ted' teda vyjasnilo zvednul to pak můj táta i moje přítelkyně všechno tedy ok. To co sem ti řek napíšu rači i zde: Tvá honda viděna mnou a kamarádem dne: 26.10. přibližně okolo 3-4 hodiny u Mcdonaldu na Kladně šel sem ode mě do krámu a po cestě sem jí pozoroval obdivoval ten ladák a přemejšlel čí z klubu to je pak sem se na Klakecu pobavil s klukama čí to je a bylo mi doplněno že můj popis odpovídá ukradené hondě na Karlíne překlikal sem pár stránek a HLE ! šedá honda zelená haubna ! rozkliknu to a byla tvoje.. Docela si pamatuju i toho týpka řekl bych tak 26-30 let krátké tmavší vlasty tak 2-3 cm když odjížděl od parkoviště vydal se doprava směrem na sítnou a centrum víc toho nevím Ble snad ti tohle pomůže už jenom to že vím že to byla a na Kladně určitě i projela tak držím palce at' jí najdeš OK
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.10.2012 , 18:28   Citovat  

jo a to co mi přišlo hodně divný a vtipný jak si psal že volal kamarád zvedla to moje přítelkyně a ptala se: Vy voláte ohledně té hondy ? a tvůj kamarád odpověděl: Jaký hondy? a zeptal se na její jméno a pak položil tak sem nevěděl co už si mám myslet... kuky kuk když tak to prosímtě vysvětli protože tohle by mě zajímalo.. wokurka

Edit: Jinak nemysli si naštvanej nejsem Velmi šťastný byl bych radši kdybys to našel ale tohle mě tak dopálilo že sem se začal bát i o tu mojí H+ je to dobrý
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 29.10.2012 , 12:39   Citovat  

Sarky napsal:
jo a to co mi přišlo hodně divný a vtipný jak si psal že volal kamarád zvedla to moje přítelkyně a ptala se: Vy voláte ohledně té hondy ? a tvůj kamarád odpověděl: Jaký hondy? a zeptal se na její jméno a pak položil tak sem nevěděl co už si mám myslet... kuky kuk když tak to prosímtě vysvětli protože tohle by mě zajímalo.. wokurka

Edit: Jinak nemysli si naštvanej nejsem Velmi šťastný byl bych radši kdybys to našel ale tohle mě tak dopálilo že sem se začal bát i o tu mojí H+ je to dobrý

to je jednoduchý... říkal jsem mu že mi někdo volal na hondu a řekl jsem mu at zjistí kdo to je že si ze mě asi dělá prd.l a blbec volal z mého telefonu Velmi šťastný ale od té doby se nic dalšího nezjistilo :/ tak doufám že se najde
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 29.10.2012 , 12:44   Citovat  

Sarky napsal:
tučí nezavolal sem policii protože sem si toho inzerátu na Krádež všiml až včera a viděl sem jí převčírem ! žert mi to přišlo spíš jako od tebe ale dobře beru to snad se to ted' teda vyjasnilo zvednul to pak můj táta i moje přítelkyně všechno tedy ok. To co sem ti řek napíšu rači i zde: Tvá honda viděna mnou a kamarádem dne: 26.10. přibližně okolo 3-4 hodiny u Mcdonaldu na Kladně šel sem ode mě do krámu a po cestě sem jí pozoroval obdivoval ten ladák a přemejšlel čí z klubu to je pak sem se na Klakecu pobavil s klukama čí to je a bylo mi doplněno že můj popis odpovídá ukradené hondě na Karlíne překlikal sem pár stránek a HLE ! šedá honda zelená haubna ! rozkliknu to a byla tvoje.. Docela si pamatuju i toho týpka řekl bych tak 26-30 let krátké tmavší vlasty tak 2-3 cm když odjížděl od parkoviště vydal se doprava směrem na sítnou a centrum víc toho nevím Ble snad ti tohle pomůže už jenom to že vím že to byla a na Kladně určitě i projela tak držím palce at' jí najdeš OK

Doufám že ti nevadí že jsem dal policii tvoje číslo možná ti budou volat možná už volali kvůli informacím ohledně toho kde přesně byla a kam jela
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 29.10.2012 , 13:09   Citovat  

Sarky napsal:

Kluci,
jednou vypadne hovor a co to způsobí za zmatky.

Hele to číslo si dal dobře, protože já když jsem volal loni na AGIPku na Průmyslovou, kam zloději odstavili červený Určinův C6G kompresor, tak mi samozřejmě kriminálka volala. Chtěli vědět informace, proč, jak atd. jsem volal, jak jsem se dozvěděl a stačilo to telefonicky - nepotřebovali přijít k výslechu. Tak jsem vypověděl, že jsme z Občanského sdružení, honda-club.cz, vzájemně si pomáháme a když jsem se dozvěděl o tom, že kamarádovi ukradli auto a druhý podobné zahlédl, hned jsem se rozhodl konat ... a oni: Ano ano ano, děkujeme ... potřebujete mou výpověď osobně či písemně? Ne telefonicky to stačí. Ale neber to paušálně Sarky, bude možná jediný, kdo ji viděl, tudíž se teď bude svět točit kolem Tebe ... Je to tam. je to dobrý přátele
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
PříspěvekZaslal: 29.10.2012 , 13:10   Citovat  

Sarky napsal:

Kluci,
jednou vypadne hovor a co to způsobí za zmatky.

Hele to číslo si dal dobře, protože já když jsem volal loni na AGIPku na Průmyslovou, kam zloději odstavili červený Určinův C6G kompresor, tak mi samozřejmě kriminálka volala. Chtěli vědět informace, proč, jak atd. jsem volal, jak jsem se dozvěděl a stačilo to telefonicky - nepotřebovali přijít k výslechu. Tak jsem vypověděl, že jsme z Občanského sdružení, honda-club.cz, vzájemně si pomáháme a když jsem se dozvěděl o tom, že kamarádovi ukradli auto a druhý podobné zahlédl, hned jsem se rozhodl konat ... a oni: Ano ano ano, děkujeme ... potřebujete mou výpověď osobně či písemně? Ne telefonicky to stačí. Ale neber to paušálně Sarky, bude možná jediný, kdo ji viděl, tudíž se teď bude svět točit kolem Tebe ... Je to tam. je to dobrý přátele

Myslím, že Tuča Ti možná bude dlužit flašku ... bo jsi jedinej, kdo může podat bližší informace, které nám běžným smrtelníkům nic neřeknou, ale PČR pomohou ... protože bude moci oslovit další svědky. přátele je to dobrý
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 29.10.2012 , 18:35   Citovat  

Jestli se cívo najde tak tu flašku koupím určitě Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.10.2012 , 7:34   Citovat  

Velmi šťastný já bych samozřejmě byl strašně rád kdyby se našla Úsměv vždycky když jedu do školy počekuju parkoviště ale nikde nic. hledááméé je to dobrý
   Návrat  
s.c.a.r.a.b.e.u.s. je teď offline  s.c.a.r.a.b.e.u.s.
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.10.2012 , 9:39   Citovat  

Tučí:

HLavně to nevzdávej a objížděj "známé fleky". Mě by asi trefil šlak myokardu kdybych takhle měl přijít o Accouše. Smutný
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.10.2012 , 12:11   Citovat  

s.c.a.r.a.b.e.u.s. napsal:
Tučí:

HLavně to nevzdávej a objížděj "známé fleky". Mě by asi trefil šlak myokardu kdybych takhle měl přijít o Accouše. Smutný

Problém je že jsem z prahy a do kladna se jen tak nedostanu, nebo si to ted spíš nemůžu dovolit
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.10.2012 , 14:58   Citovat  

nebojse nic nemysli si že hledáš sám taky po ní pořád koukám OK
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.10.2012 , 15:45   Citovat  

Tučí napsal:
Problém je že jsem z prahy a do kladna se jen tak nedostanu, nebo si to ted spíš nemůžu dovolit

No to chápu. Ale udělat si výlet v sobotu autobusem bys přece mohl ne? Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.10.2012 , 15:51   Citovat  

No to chápu. Ale udělat si výlet v sobotu autobusem bys přece mohl ne? Úsměv

no musel jsem si pujčit 5000,- od rodičů na felicii a navíc se ted stěhujem takže to ted nemám nejlépe rozehraný
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.10.2012 , 15:55   Citovat  

Aha. No čoveče rozumím ti, že korun není na zbyt. Ale přesto bych to zkusil, přeci jen to Cívo stálo víc, než jízdenka do Kladna a zpět. Nebo jestli některý z kámošů by se neobětoval a to Kladno s tebou neprojel. Křížem krážem, systematicky všechny ulice.

Bohužel já ti s hledáním moc nepomohu, jsem z daleka. Smutný
   Návrat  
bigy je teď offline  bigy
2 háčka
PříspěvekZaslal: 30.10.2012 , 17:08   Citovat  

Aha. No čoveče rozumím ti, že korun není na zbyt. Ale přesto bych to zkusil, přeci jen to Cívo stálo víc, než jízdenka do Kladna a zpět. Nebo jestli některý z kámošů by se neobětoval a to Kladno s tebou neprojel. Křížem krážem, systematicky všechny ulice.

Bohužel já ti s hledáním moc nepomohu, jsem z daleka. Smutný

mmm, zajimalo by me, jak by kluk v cizim meste...s jizdenkou na autobus mohl prochazet ulici od ulice a dvorek od dvorku.... za celej den bys takhledůkladně kladno neprosel..a ani poradne neprojel.
my odtud po aute koukat muzem,dam vedet nekolika kamaradum kdyby ji nahodou potkali .. kazdopadne bych spis rekl, ze tudy jen projizdel.. nebo v horsim pripade uz je nekde v kulne rozebirana(i kdyz nevim proc by to v dnesni dobe nekdo delal)
takovy auto ukradne uz jen nejaka fetka, ktera stim odjezdi par dni a potom,kdyz dojde benzin, necha auto nekde u krajnice..
   Návrat  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
PříspěvekZaslal: 30.10.2012 , 17:23   Citovat  

buh vi jestli to co videl na KL bylo vubec to co se ztartilo ....
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.10.2012 , 20:32   Citovat  

Popravdě nemám představu, jak je KL velké. Úsměv Inu doufejme, že ho někdo odtud ještě zachytí a včas podá zprávu Mrk
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.10.2012 , 23:16   Citovat  

Newer napsal:
buh vi jestli to co videl na KL bylo vubec to co se ztartilo ....

nejsem magor určitě jich po čechách nejezdí tolik abych nepoznal šedou hondu se zelenou haubnou.. a ani sem nevěděl že je kradená jen sem se tu zmínil čí to je z Kladna a někdo mi napsal že byla podělána
   Návrat  
Martin16 je teď offline  Martin16
1 háčko
PříspěvekZaslal: 31.10.2012 , 11:40   Citovat  

Pokud se tam někdo dostanete zkuste Stochov Kamenné Žehrovice odtamtud byl ten týpek co ukradl naši hondici a měl jich na svědomí mnohem více. Teď tomu budou tak dva roky co ho zabásli takže by mohl zas poletovat po venku díky našim krasným zákonům a propouštění takovýchto hajzlíků po uplynutí půlky trestu to mi hlava nebere
   Návrat  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
PříspěvekZaslal: 31.10.2012 , 11:50   Citovat  

Mám pocit, že jsme tam kdysi taky jedno céro našli.
   Návrat  
ALAN je teď offline  ALAN
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.11.2012 , 19:29   Citovat  

[quote="Tučí"]Ukradená Honda Civic Hatchback r.v. 92 v Karlíně Peckova ulice dne 25.10.2012 ve 22.00. Koukali jsme z okna jak s ní odjíždějí, ale bohužel jsme je nedohonili. Je černá matná se světle zelenou přední kapotou zadní značka za oknem a je hlučná. Kdyby jste jí někdo potkal, nebo dal typ kde jí najít dejte vědět 605188284.Zatím všem dík[/quote]

Ahoj můžu se jen zeptat...nekoupil jsi tuhle Hondu v Rakovníku? Ptám se protože můj dřívější Civic se prodal do Karlína peckova ulice a byl celý v tmavý černý-je to tak cca rok zpět,to by mě mrzelo jestli to je on. Bueee
Jinak se budu koukat jestli ho neuvidím.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.11.2012 , 9:36   Citovat  

Ten mat je lak bo folie? Včera městský přitáhli na odtahový parkoviště na Těšnov P1 C5g ale normál čená a hned mu státní pobrali SPZ takže zřejmě asi též čorka to mi hlava nebere
   Návrat  
Breta.Fousek je teď offline  Breta.Fousek
PříspěvekZaslal: 9.11.2012 , 11:31   Citovat  

Martin16 napsal:
Ten mat je lak bo folie? Včera městský přitáhli na odtahový parkoviště na Těšnov P1 C5g ale normál čená a hned mu státní pobrali SPZ takže zřejmě asi též čorka to mi hlava nebere

a tys to auto viděl? v jakém bylo stavu? možná je moje, taky mi v Karlíně ukradli c5g v černé barvě.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.11.2012 , 11:41  Naposledy upravil Martin16 dne 9.11.2012 , 11:52, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

stále tam stojí vypadá že je nebourané a z venčí nemá viditelné poškození(hned jak se mi nabijou baterky hodim sem fotku - pořizoval jsem ji z okna tak valita nic moc)
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 9.11.2012 , 11:44   Citovat  

Martin16 napsal:
stále tam stojí vypadá že je nebourané a z venčí nemá viditelné poškození

OK díky, hned dneska se tam zajdu podívat...třeba to bude ta moje
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.11.2012 , 11:58   Citovat  

zde foto

PICT3288.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
PICT3288.JPG, 1.65 MB
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 9.11.2012 , 12:04   Citovat  

Martin16 napsal:
zde foto

podle těch světel to vypadá slibně, hned jsem všede volal...ochota Policie ČR mě dostala, každý si mě přehazuje jakoé horký brambor a nakonec mi řekli, at se tam zajdu podívat, moc na to auto nesaham a jestli ho poznam, tak je mam zavolat...aby mi ho předali, takže tam jdu
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.11.2012 , 12:22   Citovat  

podle fotky co máš v profilu by seděl i ten stěrač u spolujezdce Úsměv kažpdopádně přeju dobré pořízení je to dobrý přátele
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Ukradená Honda C5G Praha 8 Karlín
Fórum: Ukradeno
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina