Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Článek: Členství v Honda-club.cz - souhrnné informace
Fórum: Klubové záležitosti
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další 
Zaslat odpověď

Strana 2 z 11
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 16.5.2011 , 13:14   Citovat  

PAKO napsal:
díky OK

ahoj Lukáši,

kdyby si něco potřeboval ohledně Showroomu, ozvi se.

Je to zjednodušeně představení svého vozu/projektu, kde se vývoj popisuje, hlavně fakticky, dokumentace a diskuze ohledně projektu/vývoje. Zbytečné citny ve stylu: "...jé fuj to křídlo, bych tam nikdy nedal..." apod. mažu.

Zatím nikdo nezlobí, není nutno dělati represálie.
přátele je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
master88 je teď offline  master88
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 18.6.2011 , 10:35   Citovat  

Tak mě Hday donutil stát se gold členem Je to tam.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
PříspěvekZaslal: 18.6.2011 , 11:06   Citovat  

master88 napsal:
Tak mě Hday donutil stát se gold členem Je to tam.

Protože být členem se vyplatí je to dobrý
   Návrat  
MOTyLEK je teď offline  MOTyLEK
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.6.2011 , 16:13   Citovat  

nakoupil jsem pár věcí v kelly, skoro ušetřeno na členství 2 roky OK
   Návrat  
cheerion je teď offline  cheerion
eShop manager
PříspěvekZaslal: 14.7.2011 , 18:54   Citovat  

Připomínám možnost platby členství i za zboží pro Slovensko, viz tento topic: PayPal
   Návrat  
Maggoth je teď offline  Maggoth
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 12:51   Citovat  

Měl bych dotaz. Potřebuji co nejdříve zprovoznit svůj bazar na úrovni "Web" a dále od nového roku bych chtěl členství gold. Pokud pošlu 600Kč na daný účet bude "vámi" tato částka rozdělena a nebo je třeba odeslat peníze 2x pokaždé na jiný účet? Díky za odpověď.
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 13:05   Citovat  

Maggoth napsal:
Měl bych dotaz. Potřebuji co nejdříve zprovoznit svůj bazar na úrovni "Web" a dále od nového roku bych chtěl členství gold. Pokud pošlu 600Kč na daný účet bude "vámi" tato částka rozdělena a nebo je třeba odeslat peníze 2x pokaždé na jiný účet? Díky za odpověď.

Účet máme jen jeden. A od 1.11. se přjímají platby na 2012 (viz. odkaz).
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 13:11   Citovat  

Díky Hellbe
   Návrat  
Krtek je teď offline  Krtek
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 16:06  Naposledy upravil Krtek dne 22.10.2011 , 16:23, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

..prý být členem se vyplatí..Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný ..a v čem?...v tom,že můžu hodit fotku do H-Dnes a že mám levnjší vjezd na HONDAy+minimální slevy u těch Vašich partnerů?..Velmi šťastný Velmi šťastný jak Vtipné..Velmi šťastný offtopic
   Návrat  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 16:20   Citovat  

jde hlavně o podporu funkce H+ clubu OK
aspoň tak to beru já
   Návrat  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 16:25   Citovat  

Krtek napsal:
..prý být členem se vyplatí..Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný ..a v čem?...v tom,že můžu hodit fotku do H-Dnes a že mám levnjší vjezd na HONDAy+minimální slevy u těch Vašich partnerů?..Velmi šťastný Velmi šťastný jak Vtipné..Velmi šťastný offtopic

Jak trapné ...ale důležité je že ti tohle fórum pomohlo, jinak bys utrácel u svého neschopného mechanika za diagnostiku se kterou ti tady pomohli ...např. KO
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 16:29   Citovat  

Krtek napsal:

To, že se Tobě členství nevyplatí, neznamená,že jinému ano, jiný to bere jako podporu dobré věci, aby měl kde pokecat, zeptat se apod. Přijde Ti podpora fora vtipná? To je celkem smutné... KO Nicméně to o Tobě cosi vypovídá.
   Návrat  
gear je teď offline  gear
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 16:33   Citovat  

Krtek napsal:

koukám kupovat věci, ptát se na dotazy a zjišťovat proč ti svítí kontrolka motoru.. to by ti šlo, ale trochu podpořit stránky, díky kterým jsi tyto informace načerpal.. to už ne... promiň, ale tvůj postoj je úsměvný to snad ne
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 16:34   Citovat  

podpora fora mi nepříjde vtipná.. Chápeš! .jen říkám svůj názor. naštvanej ..nic víc,a Tím,že někomu dám 100,- a mám to jen proto,abych sem mohl hodit fotku,tak to sorry,ale podle mě to není důležité... Chápeš!
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 16:38   Citovat  

Krtek napsal:
podpora fora mi nepříjde vtipná.. Chápeš! .jen říkám svůj názor. naštvanej ..nic víc,a Tím,že někomu dám 100,- a mám to jen proto,abych sem mohl hodit fotku,tak to sorry,ale podle mě to není důležité... Chápeš!

další panáček co si myslí, že provoz serveru je zadarmoooo ......... chudák. Neříkáš svůj názor, vysmíváš se těm co nejsou takový ......... jako ty. KO
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 16:45   Citovat  

já řekl,že je zadarmo?..Velmi šťastný ..to je to,vy nechcete slyšet pravdu a stejně,jako ostatním co ho řekli na plnou hubu mi dáte doživotní BAN?...tak to funguje?.. meetallll
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 16:45   Citovat  

Krtek napsal:

Pokud by každý uvažoval jak Ty = chtěl vše zadarmo, tak dávno žádné forum, kam bys tohle mohl psát není.

Je to snadné: Podpříš provoz, dostaneš aspoň nějakou výhodu, oproti tomu,kdo jen žvaní. Nechceš podpřit? Nevadí, ale nenavážej se do těch, kteří podpořit chtějí,což zrovna děláš.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 16:46  Naposledy upravil Hellborn dne 22.10.2011 , 16:48, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Krtek napsal:
já řekl,že je zadarmo?..Velmi šťastný ..to je to,vy nechcete slyšet pravdu a stejně,jako ostatním co ho řekli na plnou hubu mi dáte doživotní BAN?...tak to funguje?.. meetallll

To by mě zajímalo jakou pravdu... Že se to někomu vyplatí nebo mu to jen za ty peníze stojí, protože má Honda a klub rád?
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 16:47   Citovat  

Hellborne,já nikoho neurážím a jsem rád,že forum je,ale tím,že řeknu svůj názor je hned zle?...nezlob se na mě,ale každý má na to jiný pohled,jako třeba na cenu nějaké hondy...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 16:51   Citovat  

podívej,já neplatím a platit nebudu..!! nikoho neurážím,jen nechápu,proč to je takhle rozdělené,buĎ někdo dá 500,- a má všechny výhody a nebo je nedá a nemá nic...To je můj názor...ale říkám,nikoho se nechci dotknout a už vůbec né urážet.....ale přesně je to o tom,co říká ěnkolik lidí,že v momentě,kdy na foru řekneš svůj názor,který se nelíbí moderátorům,a těm ,,co drží spolu,, tak je peklo...ale proč?... Cooo??? Cooo???
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 16:51   Citovat  

Krtek napsal:
Hellborne,já nikoho neurážím a jsem rád,že forum je,ale tím,že řeknu svůj názor je hned zle?...nezlob se na mě,ale každý má na to jiný pohled,jako třeba na cenu nějaké hondy...

Každý názor jde vyjádřit dvěma způsoby: slušně nebo urážlivě. Obzvlášť u psaného slova je nutno přemýšlet, protože z něj nelze poznat tón hlasu, který napoví, jak to člověk myslí. Jaký způsob jsi zvolil Ty, si urči sám. Já v tom mám jasno.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 16:54   Citovat  

Krtek - nezlob se , ale dle mně vůbec nevíš o čem mluvíš. Kdybych to měl rozepisovat tak by to bylo asi na hodně dlouho , ale věř mi - pokud se o svou hondu staráš tak jak se o hondu majitel starat má (rozvody , oleje atd atd) pak se ti členství vyplatí. nehádej se tady s lidma na tohle téma protože kdyby to bylo k ničemu - myslíš , že by tohle forum mělo stále se rozrůstající množství členů? V DOBĚ KDY NIKDO NEMÁ DOST PENĚZ?

Je mi líto tvého coupe a je mi líto tebe jakožto majitele , ale tady si to na lidech vilévat nemusíš.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 16:57  Naposledy upravil Hellborn dne 22.10.2011 , 16:59, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Krtek napsal:
podívej,já neplatím a platit nebudu..!! nikoho neurážím,jen nechápu,proč to je takhle rozdělené,buĎ někdo dá 500,- a má všechny výhody a nebo je nedá a nemá nic...To je můj názor...ale říkám,nikoho se nechci dotknout a už vůbec né urážet.....ale přesně je to o tom,co říká ěnkolik lidí,že v momentě,kdy na foru řekneš svůj názor,který se nelíbí moderátorům,a těm ,,co drží spolu,, tak je peklo...ale proč?... Cooo??? Cooo???

Zase opět dokola... Proč - viz. výše podpoříš, dostaneš možnost využít nějakou výhodu. Dřív byla jedna částka (500) a dost lidí říkalo, že by rádi přispěli,ale je to moc a nic z toho,co členství nabízí nevyužijí, protože např. díly nakupují jinde, na srazy nejezdí, nechtějí být členy a využíjí jen web. Pro tyhle lidi se to udělalo. Aby si každý,kdo chce podpořit klub, našel svoje a neplatil za to,co nevyužije.

Proč je zle? Viz můj předchozí příspěvek.

Je to hodně složité?
   Návrat  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 16:58   Citovat  

Vidis - ty to vnimas jako vkladani fotek za kilo, ja to vidim jako podporu klubu za 500 a kdyz dostanu neco navic, tak je mi to celkem sumak, ale jsem rad.

Bud to zaplatim, nebo nezaplatim a drzim hubu (ohledne komentovani clenstvi) protoze je mi do toho prd - forum nijak nepodporuju a budu se jen modlit at provoz zaplati ostatnim, kterym to neni lhostejne, abych se zde chodil bavit a ptat se na technicky rady, ktere bych jinde tak snadno a ZADARMO neziskal.

Jde o podporu, ne o vyhody...ale kazdopadne uz jenom pri pouhe navsteve HD se to vrati, takze nevim proc tu nekdo resi par korun mesicne... Taky nestojis pred mekacem a nevykrikujes, ze cheez za dve petky je hodne.
Pravidla jsou dana, myslim ze neni o cem diskutovat...ztrata casu pro vsechny.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 17:01   Citovat  

právě proto jsem se ptal...jde o to,že když jsem se u Nás v Kelly ptal na nějakých pár dílů,tak mi řekli,že tam je max nějakách 8% sleva..(kdybych měl kartičku) a s tím,jak jsi to teď napsal,jsem pochopil to rozdělení...které mi nikdy nedávalo smysl...Proto říkám,nikoho neurážím,a nejde ani o moje auto,mám ho rád víc,než sebe...ale jen,že mi tohle nedává smysl...toť vše...Nechci se s Váma hádat,nemám důvod a ani potřebu...Já nikdy nevím,kdy budu potřebovat pomoct třeba od Tebe Hellbe,nebo od kohokoli jiného tady...ale řekl sem,co si myslím a to bez výsměchu,urážky a navážení.!!!!
   Návrat  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 17:06   Citovat  

Krtek napsal:
právě proto jsem se ptal...jde o to,že když jsem se u Nás v Kelly ptal na nějakých pár dílů,tak mi řekli,že tam je max nějakách 8% sleva..(kdybych měl kartičku) a s tím,jak jsi to teď napsal,jsem pochopil to rozdělení...které mi nikdy nedávalo smysl...Proto říkám,nikoho neurážím,a nejde ani o moje auto,mám ho rád víc,než sebe...ale jen,že mi tohle nedává smysl...toť vše...Nechci se s Váma hádat,nemám důvod a ani potřebu...Já nikdy nevím,kdy budu potřebovat pomoct třeba od Tebe Hellbe,nebo od kohokoli jiného tady...ale řekl sem,co si myslím a to bez výsměchu,urážky a navážení.!!!!

Tak to nevim, ja mam v kelly na h-c slevu 15-25%. Oni maji M.O ceny dost prestrelene, takze davaji "velke" slevy. Zalezi jak na co.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 17:08   Citovat  

Krtek napsal:

Jestli je toto bez výsměchu tak je Soichiro můj brácha. Teď si jenom snažíš zachránit kůži aby jsi tady nevypadal ještě víc jako ...

No nic -těším se na tebe v březnu či kdy to bude ten srázek...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 17:12   Citovat  

..Já taky se těším,jsem zvědavý,co mi k tomu řekenš osobně..!!!
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 17:20   Citovat  

Krtek napsal:
..Já taky se těším,jsem zvědavý,co mi k tomu řekenš osobně..!!!

Kucí hlavně si nevyhrožujte pifko pifko
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.10.2011 , 17:22   Citovat  

crxmanne,neboj,tohle nic nevyřeší tím,že si budem vyhrožovat,já s ním rád hodím řeč a řeknu mu svůj názor,on řekne svůj a můžeme to probrat v klidu,není důvod to řešit jinak,ne?...
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Článek: Členství v Honda-club.cz - souhrnné informace
Fórum: Klubové záležitosti
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina