Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Novinky: Hondadnes 2 a nastavení práv
Fórum: Novinky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další 
Zaslat odpověď

Strana 3 z 4
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 22:44   Citovat  

cheerion napsal:
Nezdá se ti, že si trochu dovoluješ? Z jakýho titulu ti mám co vyvracet? Co jsi nepochopil na to, co jsem napsala o účetnictví H-C????????????? Máme transp.účet, pokladní knihu, platíme účetní, máme komisi. Co ještě???? Jednomu nejmenovanému členovi jsem na podobné hemzy napsala, že není problém se se mnou domluvit a přijet si prohlédnou co jen bude chtít - podací archy (pošta), drobné doklady, faktury, atd.

Nic se vyvracet nemusí. Účet je veřejně přístupný a zveřejňovat účetnictví? Proč? Zveřejňuje někdo svoje daně apod.? Nevšiml jsem si...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
5 háček
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 22:45   Citovat  

Maximus napsal:
proc se rozcilujes? nikoho jsem se nechtel dotknout.
kdyz je vse v poradku tak to me maximalne tesi, a uz mlcim zzzzzzz

A jaké máš teda pochybnosti a čím jsou podloženy? Jedna bába povídala nebo Ti to ten "znalec poměrů" něčím podložil?
   Návrat  
Krtek je teď offline  Krtek
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 22:48   Citovat  

..Vám se to vesele kecá co?..ale když bydlíš jenom s mamkou,(tatka mi minulý rok umřel) a máš v rodině dvě auta,protože mamka potřebuje do práce a já do školy,ted musíš něco jíst,zaplatit vodu,elektriku a plyn a brácha má 17,taky si chce někam vyrazit s přáteli,a to má mamka z průměrného platu 15 000,- utáhnout?...chlapci,zapřemýšlejte..takové hovadiny o 10 korunách měsíčně,apod. jsou debilní řeči..Prostě pochopte,že jsou lidi,kteří na to HOLD nemají ale chtějí se podělit o to,jaké mají auto,sehnat díly,popř auto prodat ...ale nemůžou,protože si vedení usmyslelo,že se začne platit.. to snad ne
   Návrat  
cheerion je teď offline  cheerion
eShop manager
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 22:49   Citovat  

Maximus napsal:
proc se rozcilujes? nikoho jsem se nechtel dotknout.
kdyz je vse v poradku tak to me maximalne tesi, a uz mlcim zzzzzzz

No kdyby někdo pochyboval o tobě ve stejné věci, asi by tě to taky miminálně rozčílilo,ne? Úsměv
Mimoto jsem měla v plánu si v klidu posedět dnes večer u televize a místo toho jsem tady někomu furt něco vysvětlovala Ble
Jak říkám, všechny peníze jsou vysledovatelné, takže si myslím, že tuhle starost můžou všichni pustit z hlavy:-)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Maximus je teď offline  Maximus
3 háčka
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 22:50   Citovat  

Hellborn napsal:
Nic se vyvracet nemusí. Účet je veřejně přístupný a zveřejňovat účetnictví? Proč? Zveřejňuje někdo svoje daně apod.? Nevšiml jsem si...

proc by taky mel podnikatel neco zverejnovat, od lidi taky nic nevybira Velmi šťastný hospodari se svejma penezma

tady se hospodari s penezma clenu
   Návrat  
mega1 je teď offline  mega1
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 22:50   Citovat  

kratky dotaz:
co znamena ucast v soutezich OS? (souteze na HD? sprinty? atd..?)
diky
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 22:50  Naposledy upravil M@jk dne 9.4.2011 , 22:56, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Krtek napsal:
...nejsem tady dlouho...asi 3 měsíce,ale díky těm ,,skvělým,, poplatkům si myslím,že se zbytečně dělají problémy a zbytečně se ztratí fanoušci,kteří proto žijou ale nemusí za to platit a vymění si názory s jinýma Hondařeme...Dobře,Ti,co mají zaplaceno,tak ať mají slevy v e-shopu,na HonDay,apod. ale nechápu,proč jste zakázali vkládat věci na H-Dnes a na Bazar..?..sám osobně jsem důkazem,že po tom,co jsem se na H-C přidal,jsem hned po koupi Hondy potřeboval pár dílů ...a ejhle?...bazar,tak fajn,našel jsem,zkonzultoval jsem,koupil jsem....Jen díky tomu,že tam lidi dali věci,které ostatním pomůžou (když tam dá někdo debilní inzerát typu : Prodám kanady ..nebo Díly na PC,tak at dostanou kartu,nebo zakaz přidávání,ale nechápu,proč mám platit za to,že si s lidma,kteří Hondy mají rádi pomůžu?..)...To samé s Prodám auto...proč nemůžeme hodit tam inzerát,který se týká prodeje Hondy?...ten,kdo tam dupne jinou značku,odchod,vyhodím ho,je to H Club a hotovo,tak sem nepatří inzerce avízo,ale někteří sem dají svojí hondu na prodej a někdo jí koupí...ale nechápu,proč zrovna za to by se mělo platit.Nebudu trvdit,kdo ty peníze bere a na co jsou,to je mi jedno,jen se zamyslete nad tím,jestli to je logické....PS: já třeba ještě studuju,musím si živit auto,a plno dalších věcí a jsem rád,že finančně výjdu.Byl jsem rád,když mi někdo při fotce na H-D řekl svůj názor a já mohl něco zlepšit,ale co z toho mám,když ted tam tu fotku můžu dát jen za peníze ?...tohle je Srdce Hondařů?....nemyslím si... to snad ne

Jde o to, že nic není zadarmo a na tomto foru již není pár uživatelů víš, ono bohužel vše stojí peníze. To máš jako s jinými poplatky ve státě či službách. Nejsme firma, co vydělává svou činností peníze a uživí se, jsme OS - občasnké sdružení, které je živo z příspěvků a pokud má být živo, mít nějakou úroveň a kvalitu a myslím, že forum je dost slušně vybavené funkcionalitami, tak je potřeba i platit provoz. Bohužel, jak říkáš jsi student a jsi rád, že vyžiješ a my jsme OS a jsme rádi, že též vyžijeme. Chcete-li víc, je třeba přispěti. Něco chcu, něco musí aji dáti!!! Velmi jednoduchá rovnice.
přátele Myslím, že ta ta stokoruna není tragédie. Při nepoměru s investice do našich aut.
M.
   Návrat  
eShop manager
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 22:51   Citovat  

Krtek napsal:
..Vám se to vesele kecá co?..ale když bydlíš jenom s mamkou,(tatka mi minulý rok umřel) a máš v rodině dvě auta,protože mamka potřebuje do práce a já do školy,ted musíš něco jíst,zaplatit vodu,elektriku a plyn a brácha má 17,taky si chce někam vyrazit s přáteli,a to má mamka z průměrného platu 15 000,- utáhnout?...chlapci,zapřemýšlejte..takové hovadiny o 10 korunách měsíčně,apod. jsou debilní řeči..Prostě pochopte,že jsou lidi,kteří na to HOLD nemají ale chtějí se podělit o to,jaké mají auto,sehnat díly,popř auto prodat ...ale nemůžou,protože si vedení usmyslelo,že se začne platit.. to snad ne

A proč nejezdíš do školy městskou? Nebo na kole? Hihi Jako nezlob se, ale kvůli jednomu člověku zrušíme věc, po který tady lidi volali už měsíce, ne-li roky? Kde žiješ?
Ptej se politiků a vlády, co pro tebe konkrétně udělaj.
   Návrat  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček

Maximus napsal:

Ano a ti mají všechny informace Nápad je tu!
   Návrat  
Maximus je teď offline  Maximus
3 háčka

cheerion napsal:
No kdyby někdo pochyboval o tobě ve stejné věci, asi by tě to taky miminálně rozčílilo,ne? Úsměv
Mimoto jsem měla v plánu si v klidu posedět dnes večer u televize a místo toho jsem tady někomu furt něco vysvětlovala Ble
Jak říkám, všechny peníze jsou vysledovatelné, takže si myslím, že tuhle starost můžou všichni pustit z hlavy:-)

tak tak konec debaty verim vam tak dekuji za vysvetleni dane problematiky přátele
   Návrat  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 22:52   Citovat  

mega1 napsal:
kratky dotaz:
co znamena ucast v soutezich OS? (souteze na HD? sprinty? atd..?)
diky

nee chystáme jiné akcičky
   Návrat  
eShop manager
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 22:52   Citovat  

Maximus napsal:
tak tak konec debaty verim vam tak dekuji za vysvetleni dane problematiky přátele

ok přátele
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 22:54   Citovat  

crxmann napsal:

ok

jinak rozdeleni prispevku je vec dobra.. akorat ten bazar mozna odradi lidi, co nebudou chtit zaplatit a to bude mozny odliv nejakeho % lidi... ale tak uvidi se casem
   Návrat  
capino je teď offline  capino
3 háčka
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 22:55   Citovat  

crxmann napsal:

ůůůůůůů... moje zvědavost umírá zvědavostí naštvanej Velmi šťastný Mrk OK
   Návrat  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 22:55   Citovat  

Krtek napsal:

já jsem byl proti zvyšování členského příspěvku z 300 na 500,- Kč

ale za 100,- Kč dnes máš sotva 3 litry benzínu ... je to za rok opravdu tak hodně ???

PS. Meguš hezký nový avatar Úsměv OK
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:03   Citovat  

Maximus napsal:
proc by taky mel podnikatel neco zverejnovat, od lidi taky nic nevybira Velmi šťastný hospodari se svejma penezma

Ti informace mají, tak v čem máš problém?
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:04   Citovat  

[quote="cheerion"]A proč nejezdíš do školy městskou? Nebo na kole? Hihi Jako nezlob se, ale kvůli jednomu člověku zrušíme věc, po který tady lidi volali už měsíce, ne-li roky? Kde žiješ?
Ptej se politiků,co oni dají tobě..

Cherion...městskou?..protože tam mě výjde pomalu dráž,než auto...a na kole 25 km ráno jezdit nehodlám,nepotřebuju ve škole smrdět potem..Ne,tohle není kvůli jednomu člověku,ale kvůli všem Hondařům,pochop,jak jsem psal,ti co platí,ať ty výhody mají,ale Ti,co neplatí,tak at hodí do bazaru věci na prodej,někomu se můžou hodit...Nebo jak H-Dnes,taky např. M@ajk a mnoho dalších mi řeklo svůj názor na neony,aapod. ....chápeš,tohle mám na mysli..
   Návrat  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:05   Citovat  

Krtek: provoz fora něco stojí, to je prostě realita. Takže aby se srdcaři hondaři měli kde setkávat, radit si, dávat inzeráty atd, musí existovat forum a to bez peněz existovat nebude.
Provoz fora šel dosud z peněz klubu, čili z členských příspěvků, čili z peněz, které dávalo asi 250 členů (nebo kolik jich dnes je). Forum využívá kolik, asi 5000 lidí, kteří by neměli nic, kdyby si i ti členové řekli, že nic dávat nebudou.
   Návrat  
eShop manager
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:06   Citovat  

Hellborn napsal:
Ti informace mají, tak v čem máš problém?

tohle už je vyřešené, howgh
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:08  Naposledy upravil Hellborn dne 9.4.2011 , 23:15, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Krtek napsal:

Někteří (budu se jmenovat) mají ženu na mateřské, roční dítě, dvě auta a plat jako Tvoje máma (a férově přiznám, že 4.500,-Kč!!! na nový palivový filtr na Jazze musím našetřit).

A pokud jsem dobře viděl Tvůj popis v garáži,tak na HONDAyi bude Tvé auto vypadat jinak = budeš d něj investovat... Třeba neony,že? Velmi šťastný
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:08   Citovat  

Minor napsal:
Krtek: provoz fora něco stojí, to je prostě realita. Takže aby se srdcaři hondaři měli kde setkávat, radit si, dávat inzeráty atd, musí existovat forum a to bez peněz existovat nebude.
Provoz fora šel dosud z peněz klubu, čili z členských příspěvků, čili z peněz, které dávalo asi 250 členů (nebo kolik jich dnes je). Forum využívá kolik, asi 5000 lidí, kteří by neměli nic, kdyby si i ti členové řekli, že nic dávat nebudou.

Minorku, bylo jich cca 160 myslím. přátele je to dobrý
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:18   Citovat  

Někteří (budu se jmenovat) mají ženu na mateřské, roční dítě, dvě auta a plat jako Tvoje máma (a férově přiznám, že 4.500,-Kč!!! na nový palivový filtr na Jazze musím našetřit).

A pokud jsem dobře viděl Tvůj popis v garáži,tak na HONDAyi bude Tvé auto vypadat jinak = budeš d něj investovat... Třeba neony,že?

ano,neony jsem pod autem vždycky chtěl,taky jsem na ně dělal a místo bot jsem si koupil neony,ale teď Ti férově řeknu,že pokud budu chtít na HonDay,tak už teď si dávám korunu ke korunce abych měl aspon na ten vstup....
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:20   Citovat  

Minore: já s tebou souhlasím,ale potom,ajkto,že to fungovalo,když jsem se tady přihlásil,a kdo ví,jak dlouho před tím,a ted se to změnilo..?:. Ble Smutný Smutný
   Návrat  
ExEricss je teď offline  ExEricss
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:22  Naposledy upravil ExEricss dne 10.4.2011 , 12:17, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

...
   Návrat  
eShop manager
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:22   Citovat  

Krtek napsal:
ano,neony jsem pod autem vždycky chtěl,taky jsem na ně dělal a místo bot jsem si koupil neony,ale teď Ti férově řeknu,že pokud budu chtít na HonDay,tak už teď si dávám korunu ke korunce abych měl aspon na ten vstup....

tvá situace možná není nejlepší, ale jak sám píšeš, je to o výběru ... koupíš si něco místo něčeho jiného... tak to bohužel v životě je
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:24   Citovat  

krtek:
je to teda jen muj odhad a nazor, ale logicky tipuju, ze cim vic lidi na foru, tim vic lidi na HD, tim vetsi prostory, vic vybaveni, vic a lepsi souteze, ceny, atd.. a tim vetsi cena kempu a ostatniho s tim spojeneho.. tim vetsi hlad po prispevcich Mrk
   Návrat  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:24  Naposledy upravil ReNo dne 9.4.2011 , 23:28, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Jen takova vecna. Bohuzel jsem si nestihl smazat sam rozprodanou preludku z garaze a ted uz nemuzu. Ujme se toho nekdo z adminu? Aby tu nebyla dasich sto let jako nektere vozy.
Diky.

Jinak jsem rad, ze alespon inzerat jsem si stihl podat HaHaaa
   Návrat  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:26   Citovat  

No, fungovalo to vždycky jen díky nadšení. To je asi nejprostší a podle mě i nejpravdivější vysvětlení. A protože nadšených platících členů není tolik, je třeba najít lepší model financování.
Znovu opakuju, kdyby oněch - dokonce jen 160 členů - řeklo, já na to kašlu, proč mám sponzorovat forum, kde je 5000 lidí, kteří nejsou ochotní obětovat na provoz ani 10 Kč měsíčně, tak by forum přestalo existovat a smolíka by mělo i těch cca 5000 (mínus 160) nadšených, ale neplatících účastníků fora.
Myslím, že navržený systém je spravedlivější než ten dosavadní.
   Návrat  
eShop manager
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:26   Citovat  

ExEricss napsal:
No, dovolil jsem si shrnout informace které jsem chtěl a které jsem na fóru nikde pohromadě neviděl.

pěkný, s tím už by se dalo něco udělat (někdo z rady z toho udělat článek, pokud nejsi proti)
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:28   Citovat  

tvá situace možná není nejlepší, ale jak sám píšeš, je to o výběru ... koupíš si něco místo něčeho jiného... tak to bohužel v životě je

Cheerion: tady nejde o mojí situaci,každý máme svoje problémy,at mále,nebo velké...já nechtěl nikoho napadnout,nebo rozčílit,šlo mi jen o to,že by bylo fajn,kdyby se jen opět zpřístupnily sekce bazar a H-Dnes....pokud to půjde...nic víc... Úsměv
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Novinky: Hondadnes 2 a nastavení práv
Fórum: Novinky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina