Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Novinky: Hondadnes 2 a nastavení práv
Fórum: Novinky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 4
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 19:53  Naposledy upravil 665+1 dne 11.4.2011 , 18:28, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Celý web je kompletně přenastaven k 1.5.2011 na nový systém oprávnění, který je zaváděn během tohoto a na začátku příštího roku 2012.

Jak změny vypadají :

Hondadnes
Inzerce
Album
Garaz
Showroom

jsou dostupné všem pro prohlížení či pro odpovědi, avšak zakládat a přidávat nové mohou pouze H-C členové a nově webové členství.

všechny ostatní části jsou standardně dostupné a nejsou zde žádné změny
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
ExEricss je teď offline  ExEricss
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 20:49  Naposledy upravil ExEricss dne 10.4.2011 , 12:07, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

...
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 20:57  Naposledy upravil 665+1 dne 9.4.2011 , 21:01, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

ExEricss napsal:
Mohu mít 2 otázky?
1. Co je webové členství?
2. Nebylo možné o tomto informovat dřív, než se to uvedlo do provozu?
3. Kdy můžeme učekávat zpoplatnění dalších částí, resp. celého webu?

1) webove členství - je tady článek od Davera
2) nejdřív byla informace, protom nastavení
3) je nesmysl . nikdy žádny zpoplatnění nebude. všechny informace byly, jsou a budou zadarmo[/quote]
   Návrat  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:04   Citovat  

nejde mi vložit fotka do Honda dnes (Neautorizovaný přístup ... ) to mi hlava nebere
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:05  Naposledy upravil ExEricss dne 10.4.2011 , 12:08, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

...
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:06   Citovat  

Rom. napsal:
nejde mi vložit fotka do Honda dnes (Neautorizovaný přístup ... ) to mi hlava nebere

chybka, opraveno
   Návrat  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:07   Citovat  

to je fofr Tak to koukám! díky moc přátele
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:08   Citovat  

ExEricss napsal:
Aha díky, za odpověď, článek jsem přehlédl.
Nicméně, po jeho pročtení mě zarazilo toto: Uživateli, který nebude mít žádné členství, budou na fóru omezeny některé funkce (opět viz tabulka níže). Toto platí pro uživatele registrované od 1.5.2011. Stávajícím uživatelům, kteří neuhradí WEBové členství na rok 2012, budou funkce omezeny k 1.3.2012.
No pro jistotu to koukám nejde už teď Úsměv

Úsměv ty seš taky vížírka. tzn nebudou umazany fotky, auta v garazi ani inzeraty zpětně ... <až toho 1.3.2012>.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:12   Citovat  

No sice hezký, zpětně nic nesmažete, nicméně nelze do daných sekcí bez "příspěvku" zadat nic už teď.

Hele soudruhu, když vyžírka - tak mě smažte komplet profil, chápu, asi je to tím že nejsem z Prahy, nepeču se správnýma lidma, neplácám nikoho po rameni. Nemíním již nikoho obtěžovat.
Díky a s pánem bohem.
   Návrat  
Maximus je teď offline  Maximus
3 háčka
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:16   Citovat  

ExEricss napsal:
No sice hezký, zpětně nic nesmažete, nicméně nelze do daných sekcí bez "příspěvku" zadat nic už teď.

Hele soudruhu, když vyžírka - tak mě smažte komplet profil, chápu, asi tím že nejsem z Prahy, nepeču se správnáma lidma, neplácám nikoho po rameni. Nemíním již nikoho obtěžovat.
Díky a s pánem bohem.

taky tomu moc nerozumim to mi hlava nebere o co jde, to je jako vydirani, chces vyuzivat sluzeb tohodle webu, ano neni problem ale zaplat Velmi šťastný
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:17   Citovat  

ExEricss napsal:
Hele soudruhu, když vyžírka - tak mě smažte komplet profil, chápu, asi tím že nejsem z Prahy, nepeču se správnáma lidma, neplácám nikoho po rameni. Nemíním již nikoho obtěžovat.
Díky a s pánem bohem.

Tak posledně, co jsme spolu mluvili na nejakym sraze, jsi rikal, jak podpoříš h-c a pošleš podporu. Ted tu pišeš o nějaky Praze a plácáním po ramenu. Nechces obtežovat, tak proč píšeš, at ti to složite mažu. Vyžirka jsem psal proto, ze to chapu tak, aby furt to bylo (ten rok) vse bezezmen...

Vubec nerozumim tvymu problemu. Pokud chces podporit, tak máš šanci za kilo, pokud jsi neměl 500,-.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:20   Citovat  

665+1 napsal:
Tak posledně, co jsme spolu mluvili na nejakym sraze, jsi rikal, jak podpoříš h-c a pošleš podporu. Ted tu pišeš o nějaky Praze a plácáním po ramenu. Nechces obtežovat, tak proč píšeš, at ti to složite mažu. Vyžirka jsem psal proto, ze to chapu tak, aby furt to bylo (ten rok) vse bezezmen...

Vubec nerozumim tvymu problemu. Pokud chces podporit, tak máš šanci za kilo, pokud jsi neměl 500,-.

to snad nemyslis vazne si takhle trapne rikat o love naštvanej snad je na kazdem jedinci, jestli penize da ci ne, tak nevim proc ho napadas, ma svoje duvody stejne jako ja, neprispet
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:22  Naposledy upravil 665+1 dne 9.4.2011 , 21:22, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Maximus napsal:
taky tomu moc nerozumim to mi hlava nebere o co jde, to je jako vydirani, chces vyuzivat sluzeb tohodle webu, ano neni problem ale zaplat Velmi šťastný

členové to platí a starají se o to. Vzdyt jde jen o Inzerci, Hondadnes, Garáž a Showroom ... To je pro běžně registrovaný, kteří si chodí pro informace, neni zajímavý.

Naopak, ty co jsou Honda positiv, tak určitě rádi podpoří svojí komunitu.

Myslim, že to není tak složitý H+
   Návrat  
cheerion je teď offline  cheerion
eShop manager
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:22   Citovat  

Maximus napsal:
to snad nemyslis vazne si takhle trapne rikat o love naštvanej snad je na kazdem jedinci, jestli penize da ci ne, tak nevim proc ho napadas, ma svoje duvody stejne jako ja, neprispet

chlapi nevyšilujte!! Tak to koukám! Moc dobře víte, že reakce 665+1 nejsou útočné, takže si k tomu zbytečně nedodávejte úmysly, které tam nejsou
btw. co je špatného na podpoře fóra????
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:27  Naposledy upravil ExEricss dne 10.4.2011 , 12:09, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

...
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:27   Citovat  

nebudu se rozepisovat co je nebo neni spatneho na podpore, je to o tom podani ze strany 665+1, takhle to zni jako by byl Exericss dluznikem, nicmene jsem slysel o nejakych pochybnostech proto jsem neprispel, takhle jsem to napsal otevrene, tak me ukamenujte
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:29   Citovat  

Maximus napsal:
...

nikdo nikoho nenapada a nenutí. + nic nebylo myšleno zle. mistra znam osobne a pripominal jsem mu, co mi posledne rikal. zbytečně to hrotíš.

tyhle nastaveni jsou udělany a promyšleny tak, aby komunita a server přežily a mohly fungovat dál bez problémů.

souhlasim(e) s tim , že nikdo nikoho nenutí platit a ani se tak nestane. Pro jistotu znovu zopakuju: Forum bylo, je a bude zadarmo.
   Návrat  
eShop manager
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:31   Citovat  

ExEricss napsal:
Ano mluvili jsme spolu na JDM meetingu v Hoškovicích.
Jestli vám (HC) jde o prachy - fajn, řekněte to ale na rovinu. Dodnes sem ale neveděl, na co ty peníze krom webu a HONDAy jsou. Eshop jsi říkal že je soběstačný, nebo dokonce i výdělečný.
Bum, v 8 večer jdu na HC a nejde mi garáž, foto do honda dnes nedám, inzerát taky ne.
Dle výše uvedeného jsem to chápal, že toto platí až od 1.5.
Vypadá to, že si asi koleduju.... Asi dopadnu stejně jako např. Bitkař.

Eshop sice výdělečný je, ale v průběhu celého roku, kdežto třeba nová kolekce triček nebo origo věcí vyjde na desítky tisíc, což se musí zaplatit naráz, víš?! Rádi bychom třeba udělali mikiny, ale to by zase stálo desítky tisíc (nákup kvalitního textilu a potisk/výšivky), což pak zase zpětně ty peníze vydělá zpět.
Jde o to, že plno lidí chtělo na klub přispět, ale rádné členství pro ně je z jakéhokoli důvodu hodně. Tak se jim a dalším vyšlo vstříc. Teď je to zase špatně. To dost zavání pokrytectvím.
Nechápu tvou reakci, asi mi chybí nějaký kontext, proč takhle vyvádíš.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:32  Naposledy upravil ExEricss dne 10.4.2011 , 12:09, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

...
   Návrat  
eShop manager
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:33   Citovat  

Maximus napsal:
nebudu se rozepisovat co je nebo neni spatneho na podpore, je to o tom podani ze strany 665+1, takhle to zni jako by byl Exericss dluznikem, nicmene jsem slysel o nejakych pochybnostech proto jsem neprispel, takhle jsem to napsal otevrene, tak me ukamenujte

no právě, podle mě to nebyl od 665+1 útok, spíš popíchnutí, podle mě je to zbytečné, aby kvůli tomu vznikl nějaký konflikt OK
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:33   Citovat  

Maximus napsal:

O jakých pochybnostech? To by mě fakt zajímalo...
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:35   Citovat  

ExEricss napsal:
Ne drahá nevím, protože kde se to mám dozvědět, na co ty peníze půjdou? Dodnes to nikde není uvedeno Úsměv

je hezky, kdyz to funguje ... a to něco stojí.

takže znovu a opět:

server
eshop
honday
podpora menších akcí - jsou vidět bannery v oznámení občas
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:36   Citovat  

ExEricss napsal:
Ne drahá nevím, protože kde se to mám dozvědět, na co ty peníze půjdou? Dodnes to nikde není uvedeno Úsměv

Nic jinýho než HONDAy (a případně další srazy), webhosting a e-shop se nefinancuje.
   Návrat  
eShop manager
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:40   Citovat  

ExEricss napsal:
1. Ne drahá nevím, protože kde se to mám dozvědět, na co ty peníze půjdou? Dodnes to nikde není uvedeno Úsměv
2. Pro více druhů členství jsem byl i já, najdi si příslušný topic a přesvěč se.
3. Bum, v 8 večer jdu na HC a nejde mi garáž, foto do honda dnes nedám, inzerát taky ne.
Dle výše uvedeného jsem to chápal, že toto platí až od 1.5.
Takže do 1.5. je pro mě garáž, foto do honda dnes, přidání inzerátu zapovězeno.

1. to už se tady omílalo kolikrát, taky bys mohl trochu hledat Cool Např. loňský Honday vyšel na cca 120.000,- (vše se platí předem, než se vybere vstupné), zboží jen na Honday 41.000,- (nová trika, origo věci)
2. to ti nikdo nebere, proto nechápu tvou reakci
3. pracuje se na tom
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:41  Naposledy upravil ExEricss dne 10.4.2011 , 12:11, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

...
   Návrat  
Petura je teď offline  Petura
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:42   Citovat  

no na jednom foru se taky začalo blbnout s poplatkama aby se prý web uživil a nemusel se snížit ke komerčním reklamám ...
platilo se, reklamy stejně byly, jen jaksi kvalita a návštěvnost začala klesat ... no trvalo to skoro dva roky, než se to vrátilo zpět OK

bez H-dnes se obejdu, garáž taky mít nemusím a v případě nutnosti inzerce využiju Annonci Velmi šťastný
   Návrat  
eShop manager
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:47   Citovat  

ExEricss napsal:
Pokud přijdu jako nováček na HC a kliknu nahoře na H klub, co se dozvím? NIC( resp. toto: Členové Občanského sdružení Honda-club.cz mají mnoho výhod, ať už jsou to slevy u partnerů, v eshopu či na srazech, navíc pak mohou využívat i různá vylepšení a rozsáhlejší funkce na samotných stránkách. Takže Autokelly. O ničem jiným se tam nepíše.
O tomto se taky onehdá mluvilo.
Sami si přiděláváte práci zodpovídáním mých stupidních a otravných otázek. Kdyby to bylo někde jasně vypsáno, neptal bych se. (čímž nemyslím prohladávání fóra)

Co se týče partnerů, těch je ve článcích hromada!
A co bys jako ještě potřeboval vědět?
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:47   Citovat  

Petura napsal:
no na jednom foru se taky začalo blbnout s poplatkama aby se prý web uživil a nemusel se snížit ke komerčním reklamám ...
platilo se, reklamy stejně byly, jen jaksi kvalita a návštěvnost začala klesat ... no trvalo to skoro dva roky, než se to vrátilo zpět OK

bez H-dnes se obejdu, garáž taky mít nemusím a v případě nutnosti inzerce využiju Annonci Velmi šťastný

jasný, tak proto je to taky tak zvoleno, jak píšeš

nicméně celý je to o tom, aby to tu mohlo fungovat a to něco prostě stojí - server a přípojení. (proto zvoleno 100,- která jako podpora stačí)

pak taky můžeš psát fixou na noviny svoje příspěvky, když už je budeš mít v ruce, ale to snad nechceš... Velmi šťastný

Inzerce je dost zneužívaná, tak proto byla vybrána.

Hondadnes, Garaz a Showroom je pro fanoušky, kteří rádi podpoří chod a Hondou žijou.

Technické sekce, informativní, obrázkové a různé pokecy jsou pro všechny a to omezeno nikdy nebude.

Z toho snad jde pochopit, že to je cílený na to ne vydělávat, ale podporovat H+
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:51  Naposledy upravil ExEricss dne 10.4.2011 , 12:11, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

...
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 21:55   Citovat  

ExEricss napsal:
je možné aby bylo na jedno jasně viditelném, všem přístupném místě toto všechno sepsáno?

na co to jde (peníze), kolik co stojí, co krom podpory HC webu eshopu a akci mohu jeste získat? Výhody? jaké a kde?

vzdyt jsi pred chvili četl ten článek , ne ?

Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Novinky: Hondadnes 2 a nastavení práv
Fórum: Novinky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina