Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Pozor :bazar na hondaclub.cz (neg) Rendy
Fórum: Obchod
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 4
majkl_l je teď offline  majkl_l
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.11.2010 , 9:51   Citovat  

našel jsem na hondaclu.cz inzerát, že človíček prodává interiér i s elektrikou oken. Protože v céru jsem měl překopávku na elektriku v podobě nasazení na kličky a chtěl jsem elektriku i s dojezdy, tak jsem kontaktoval tohodle človíčka, abych se ho poptal, jak je to s dojezdama oken a co všechno k tomu má. Konverzace byla zpočátku v pohodě, ale pak po několika mejlech mi přišly dvě fotky, z nichž mi jedna vůbec nic neříkala a na můj nasledný dotaz zda je k tomu vše včetně kabeláže, protože na to nic nemám, mi bylo odpovězeno, že je to celý komplet včetně kabelů a že prý se nehodlá o elektrice oken bavit týden. Na to jsem řekl OK a ať mi to teda pošle... balík přišel, zaplatil jsem dobírku, otevřel jsem ho a v tom byla mechanika oken a páčky, ale kabely nikde, koncovky nikde, slibované relátko po kterym se měl podívat taky nikde. To mne nakrklo, tak jsem napsal mejl, kde že jsou ty kabely, co to relátko a že mohl napsat než odeslal s tím, že přesně tomuhle jsem se chtěl vyhnout a proto jsem mu psal ty mejly a ptal se ho na ty věci kolem toho... místo toho se mi dostalo mejlu jak to, že už to mám rozbalený a ještě držkuju, když on ještě nemá peníze a že si bude stěžovat na poště.. na to konto druhej den pošťačka, že prej tam volalo nějaký játro a prudilo...

inzerát je zde: tudy odkaz

nevím, jestli tenhle človíček někde figuruje i tady na foru, ale já s ním moc dobrou zkušenost neměl... sice mám doma mechaniku oken a páčky, ale nemám k tomu protikus konektoru, kabely, zapojení nic, takže musím najít nějakej návod, v něm zapojený, sehnat si nějaký kabely a hlavně vymyslet, jak to napojím... Smutný
tak kdyby od něj někdo něco nedejbože chtěl, tak si dejte bacha na to co by vám eventuelně posílal, ať máte skutečně to na čem jste se dohodli...

mejl na dotyčného přes který jsem komunikoval je tento: Maron69@email.cz

POZOR VYSKYTUJE SE POD TĚMITO JMÉNY A KONTAKTY:

Telefon 603277070
Adresa : Dubí, Teplice mapa

jména:
Radek
Rendy
Radek Chamola
honda3

emaily:
rendyteamracing@email.cz
Maron69@email.cz
vtiman@email.cz

a konečně chuťovka : webové stránky : HEHE
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Vojtas je teď offline  Vojtas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.11.2010 , 10:11   Citovat  

citace:
místo toho se mi dostalo mejlu jak to, že už to mám rozbalený a ještě držkuju, když on ještě nemá peníze a že si bude stěžovat na poště..

to je dobrej borec když ani neví jak funguje pošta KO
přeju ti at to nějak vyřešíš Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Becky je teď offline  Becky
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.11.2010 , 10:43   Citovat  

neni z okoli teplic?
   Návrat  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.11.2010 , 10:56   Citovat  

je to pan Radek Chamola z Dubí

kdo trochu sleduje závody do vrchu ´´Edda´´ tak vědí
   Návrat  
KureKungPao je teď offline  KureKungPao
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.11.2010 , 11:02   Citovat  

jestli je z teplic tak tam mužu zajít a poptat se popřípadě za tu symbolickou cenu od něj koupit zbytek a poslat ti to za další symbolickou cenu Velmi šťastný
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.11.2010 , 11:17   Citovat  

je z okolí teplic mno...
nevim jestli to budu nějak řešit.. jestli to vůbec má smysl... na poslední mejl, kdy jsem se ho ptal proč mi psal, že k tomu je všechno, když prostě protikusy zásuvek abych si tam mohl nějak přidělat vlastní kabely, tak na to zatím neodpověděl (asi je mimo mejl nebo se mu prostě nechce...
ale co si vezmu na někom, s kym jsem mluvil jen mejlem a zaplatil jsem mu za balík dobírkou.. můžu bejt vlastně teoreticky rád, že jsem tam měl alespoň to co jsem tam měl...

hele kuře.. kdybys z něj "vymámil" nějak ty kabely bylo by to super, ale pochybuju... Mrk
popřemejšlím co s těma páčkama na okna (kterejm teda on jen a pouze říkal přepínače - asi jsem z divnýho kraje), třeba se mi podaří to nějak rozchodit a rozfungovat, aby to mělo jak jen posun, tak i dojezd, ale bez těch protikusů konektorů... to snad budu muset zkusit přecvakan na bůhví co, nandat na čokolátu nebo nevim.. hlavně z toho "přepínače" budu asi muset nějak přiletovat drátky a udělat si vlastní koncovku... mno prostě výborný.. místo toho abych měl něco, co vymyslím jak a kam přidělat, tak budu ještě vymejšlet jak to zapojit a hlavně jak z toho vytahat kabely..
   Návrat  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 14.11.2010 , 11:23   Citovat  

Mám pocit, že jsem četl, že s ním někdo už podobnou zkušenost udělal taky.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.11.2010 , 11:37   Citovat  

já se záhy snažil něco o tom človíčkovy vypátrat, ale asi furt pořádně nechápu hledání tady na foru nebo jsem v rozčilení napsal něco v hledátku špatně a nenašel jsem o něm nic.. teď se mi bohužel toho daří najít nějak moc....

EDIT: tak ne.. prostě asi fakt neumím hledat...
   Návrat  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
PříspěvekZaslal: 14.11.2010 , 11:45   Citovat  

jj pan závodník rendy. Ten už vobral celkem dost lidí. a jestli se nemejlím stavěl zuze auto který jelo ve finále hůř než serie.... KO
   Návrat  
ite je teď offline  ite
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 14.11.2010 , 11:54   Citovat  

Mám podobnou zkusenost s uzovatelem Michal.Jancik(zav)seznam.cz prodava nejaky veci na ctr chtel jsem zadni kridlo na ep3 probehlo asi 10 e-mailu s s ujistovanim jestli se opravdu jedna o kridlo s type r a ne ze sporta.Bylo slíbeno ze kdyz to nebude ono poslem zpet.bohuzel prislo ze sporta a odpoved byla ze ho to nezajima ze jsem si mel nechat poslat foto Úsměv takze POZOR!!!!
   Návrat  
mimozo je teď offline  mimozo
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.11.2010 , 13:43   Citovat  

Ja jsem od nej kupoval poloosu na 1,8vti! Nakonec mi ji přivez když jel na závody ale byla spíš na 1,6vti asi! Mněl jsem ale štestí že jsem delal swap do 1,5 protože by mi z 1,8 nesedeli klouby tak to paslo! Ale pán asi neměl poneti že je to jiné asi jako já! Se stydím
   Návrat  
Zuz@ je teď offline  Zuz@
2 háčka
PříspěvekZaslal: 14.11.2010 , 14:12   Citovat  

crxmann napsal:
jj pan závodník rendy. Ten už vobral celkem dost lidí. a jestli se nemejlím stavěl zuze auto který jelo ve finále hůř než serie.... KO

JJ, je to tak, kdo by chtěl slyšet více tak SZ ...
   Návrat  
Wayne je teď offline  Wayne
Moderátor
PříspěvekZaslal: 14.11.2010 , 20:13   Citovat  

Mike Lowrey : udelej fotky tech konektoru,mam jeste zbytky jedne elektriky a treba bych neco nasel.Musim znat tvar a pocet pinu i jejich osazeni,nerad bych travil mladi nad zjistovanim podle barev kabelu,co k cemu puvodne bylo...
   Návrat  
exxsodus je teď offline  exxsodus
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.11.2010 , 21:14   Citovat  

Zuz@ napsal:
JJ, je to tak, kdo by chtěl slyšet více tak SZ ...

ja myslim, ze to muzes napsat strucne tady, urcite to bude zajimat vice lidi Úsměv
   Návrat  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
PříspěvekZaslal: 14.11.2010 , 21:16   Citovat  

No, je fakt, že o "úpravách" tvého motoru asi slyšelo hodně lidíÚsměv
   Návrat  
rotker je teď offline  rotker
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.11.2010 , 21:45   Citovat  

už jen když vidím v inzerátu sImbolickou a podobné hrubky, tak se takovému inzerátu vyhýbám, mluví to za vše.
Abych se někoho nedotkl, není to samozřejmě pravidlo, ale většinou to o člověku vypovídá, jaké to je játro Tak to valím bulvy
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 15.11.2010 , 15:26   Citovat  

Původně sem to veřejně psát nechtěla, kvůli tomu, že ví kde bydlím a nenechám si zapálit dům (těžko říci čeho je schopen) :

U tohoto pána sem si nechala postavit motor, pán velkej znalec teda z toho co mi navyprávěl, částka se vyšplhala někam kolem udělanýho motoru s kovanými věcmi atd.(cca 110tis.) Stímže první závody, ani nespínal vtec. Nebýt tenkrát Dimitara tak by nespínal nikdy. Neměl vůbec šajn, co může vést k nespínání vtecu. Prej, že to jede normálně, ani mu nebylo divný, že série vti na sprintech jezdí časy kolem 15,00 až 15,6. Já jezdila 16,6. Od té doby žádná změna, časy kolem série tak mě to přestalo bavit motor sem vyndala a nechala si od Dimitara postavit novej se všema performance díly a mám pokoj. Spoustu lidí nabízelo, že mu rozbijou hubu a tak podobně, ale k tomu se já nesnížím, prostě člověk se chybama učí....

Bohužel bývalý motor sem prodala kamarádovi mno a ted je problém, že na sérii mapu jede hrozně.
Hm fajn tak si seženu co tam udělal a co se mi dostalo mě málem zarazilo 2metry do země ....
"Mno víte to je ten vývoj já Vám nemůžu říct co sem tam udělal, mno znáte mě, já to mám někde napsaný doma v diáři, ale prostě Vám to neřeknu"...
Takže teď tipujeme a dělá se mapa jen tak na zkoušku....
Ještě sme tam nedávno kupovali hadice na chladič a startér stímže to potřebujeme na vti. Jó nemusíte se bát je to z vti, hm ani jedno nebylo... Při mailu, že to nepasuje mi bylo zděleno, ať hadice namažu mýdlem a narvem je tam a startér, tedy že byl nejspíše z esi a ten že pasuje. Takže nám jen tak zase ležejí doma hadice a startér, které byly úplně k ničemu a stálo nás to dalších 1600....
Když sem to chtěla vrátit tak jako kdybych mluvila se zdí.
To jen tak pro upozornění, nikdy sem to nechtěla řešit, ale pohár přetekl....
Chápu, že asi nějakej vývoj má, ale tohle není auto pro závody, ale prostě pro radost....
Možná někdo dodáte, že si prodala věc tak se nemusíš angažovat, ale já bych to ráda dotáhla ke spokojenosti všem

Bohužel postupně přicházím na co vše mi z auta zmizelo. Měla sem tam auto několikrát, ale člověk to začne řešit až když se objeví problém.
Z příkladů uvedu :
stálo mu i za to si ponechat plachtu na auto za 200 stovky, když sem se po ní ptala tak jí zamlčil. Přitom z fotek co mám z odvozu auta k němu je jasně vidět, že sem jí nechávala na autě.....(auto nemělo čelní sklo a on neměl přístřešek)
sundal vymezovací kroužky z OZ kol, bohužel jsou dosti preferický a nedali se sehnat, ve finále mě to málem stálo nový štefty
Výfuk, který vyšel na 10tis. se úplně musel vyřezat,katalizátor dal místo konce a ještě k tomu obráceně, takže se vše vracelo do motoru. Slibyl mi průměr 60mm, ale po přeměření měl 58tuším. Díly, které zbyly jako původní svody, spojka atd. sem nikdy z něho nedostala pořád nějaký výmluvy.
Kámen úrazu byl u celolaku, říkám do 40tis. nakonec vyšel na 59tis. stímže klempíř tam musel ještě opravovat nějaký věci atd. Přitom původní klempíř když na to kouknul po 2 letech tak konstatoval, že je to úplně tak jak sme to od něj odvezli...

Ale co člověk může, bez papíru a bez ničeho, jen pouze se svědkama, kdybych měla papír tak by to vypadalo jinak, proto ani nic neřeším, prostě sem byla hloupá a neposlouchala rady zkušených hondařů Chápeš! (POSERO, MINOR, Tommy Vtec, všichni mě varovali)
   Návrat  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
PříspěvekZaslal: 15.11.2010 , 15:42   Citovat  

Zuz@ napsal:
Původně sem to veřejně psát nechtěla, kvůli tomu, že ví kde bydlím a nenechám si zapálit dům (těžko říci čeho je schopen) .....

... to je fakt k pláči Chápeš!

Neboj my Tě nedáme. Já vím kde bydlí on Mrk Mr. Green

ještě dotaz, jak dlouho trvá celá tahle storka?
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 15.11.2010 , 16:04   Citovat  

crxmann napsal:
... to je fakt k pláči Chápeš!

Neboj my Tě nedáme. Já vím kde bydlí on Mrk Mr. Green

ještě dotaz, jak dlouho trvá celá tahle storka?

Bohužel těžko řici jak se zachová, spousty lidí mě přemlouvalo, abych to uveřejnila dříve, ale odvaha nebyla(teda pořád jí nemám a občas mám nutkání to máznout).

Mno první mail mám z 9.5.2007 a pak koncem měsíce se to tam vezlo, stímže auto bylo hotový září 07 a jela sem sním hned na výlet do Března za Tommym Vtecem. Sezónu 2008 nám už bylo jasný, že nespíná vtec, dimi to opravil někdy červenec 08. Stímže už v září 08 sme s dimim domlouvali novej motor, raději sem koupila ještě jednu B16.
Dlouhou dobu se nic neřešilo až teď když se začal dělat původní motor od něj. Auto, do kterýho má přijít je u Dimitara někdy od července 2010.
A dimi teď chudák vyřízenej, majitel auta taky a já asi ještě více jelikož je to kamarád a mě to prostě mrzí a nevíme teda jak to vůbec udělat, ale nějak to určo dopadne, původní mapu z motoru sme bohužel vymazali už tenkrát, jelikož sem neplánovala, že bych motor, kterej vyšel na takovýhle peníze prodala, byl určený jako záloha, máme 2 další vti a náhradní díly se hodějí vždy.
Jen kamarád měl teda dobrou vyřídilku a přítel potřeboval do podnikání, takže rozhodování bylo jasné a o to lehčí.

Takže když to shrnu skoro už přes 3 roky
   Návrat  
rotker je teď offline  rotker
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.11.2010 , 16:43   Citovat  

Zuz@ napsal:
Původně sem to veřejně psát nechtěla, kvůli tomu, že ví kde bydlím a nenechám si zapálit dům (těžko říci čeho je schopen) :

U tohoto pána sem si nechala postavit motor, pán velkej znalec teda z toho co mi navyprávěl, částka se vyšplhala někam kolem udělanýho motoru s kovanými věcmi atd.(cca 110tis.) Stímže první závody, ani nespínal vtec. Nebýt tenkrát Dimitara tak by nespínal nikdy. Neměl vůbec šajn, co může vést k nespínání vtecu. Prej, že to jede normálně, ani mu nebylo divný, že série vti na sprintech jezdí časy kolem 15,00 až 15,6. Já jezdila 16,6. Od té doby žádná změna, časy kolem série tak mě to přestalo bavit motor sem vyndala a nechala si od Dimitara postavit novej se všema performance díly a mám pokoj. Spoustu lidí nabízelo, že mu rozbijou hubu a tak podobně, ale k tomu se já nesnížím, prostě člověk se chybama učí....

Bohužel bývalý motor sem prodala kamarádovi mno a ted je problém, že na sérii mapu jede hrozně.
Hm fajn tak si seženu co tam udělal a co se mi dostalo mě málem zarazilo 2metry do země ....
"Mno víte to je ten vývoj já Vám nemůžu říct co sem tam udělal, mno znáte mě, já to mám někde napsaný doma v diáři, ale prostě Vám to neřeknu"...
Takže teď tipujeme a dělá se mapa jen tak na zkoušku....
Ještě sme tam nedávno kupovali hadice na chladič a startér stímže to potřebujeme na vti. Jó nemusíte se bát je to z vti, hm ani jedno nebylo... Při mailu, že to nepasuje mi bylo zděleno, ať hadice namažu mýdlem a narvem je tam a startér, tedy že byl nejspíše z esi a ten že pasuje. Takže nám jen tak zase ležejí doma hadice a startér, které byly úplně k ničemu a stálo nás to dalších 1600....
Když sem to chtěla vrátit tak jako kdybych mluvila se zdí.
To jen tak pro upozornění, nikdy sem to nechtěla řešit, ale pohár přetekl....
Chápu, že asi nějakej vývoj má, ale tohle není auto pro závody, ale prostě pro radost....
Možná někdo dodáte, že si prodala věc tak se nemusíš angažovat, ale já bych to ráda dotáhla ke spokojenosti všem

Bohužel postupně přicházím na co vše mi z auta zmizelo. Měla sem tam auto několikrát, ale člověk to začne řešit až když se objeví problém.
Z příkladů uvedu :
stálo mu i za to si ponechat plachtu na auto za 200 stovky, když sem se po ní ptala tak jí zamlčil. Přitom z fotek co mám z odvozu auta k němu je jasně vidět, že sem jí nechávala na autě.....(auto nemělo čelní sklo a on neměl přístřešek)
sundal vymezovací kroužky z OZ kol, bohužel jsou dosti preferický a nedali se sehnat, ve finále mě to málem stálo nový štefty
Výfuk, který vyšel na 10tis. se úplně musel vyřezat,katalizátor dal místo konce a ještě k tomu obráceně, takže se vše vracelo do motoru. Slibyl mi průměr 60mm, ale po přeměření měl 58tuším. Díly, které zbyly jako původní svody, spojka atd. sem nikdy z něho nedostala pořád nějaký výmluvy.
Kámen úrazu byl u celolaku, říkám do 40tis. nakonec vyšel na 59tis. stímže klempíř tam musel ještě opravovat nějaký věci atd. Přitom původní klempíř když na to kouknul po 2 letech tak konstatoval, že je to úplně tak jak sme to od něj odvezli...

Ale co člověk může, bez papíru a bez ničeho, jen pouze se svědkama, kdybych měla papír tak by to vypadalo jinak, proto ani nic neřeším, prostě sem byla hloupá a neposlouchala rady zkušených hondařů Chápeš! (POSERO, MINOR, Tommy Vtec, všichni mě varovali)

Tak to koukám! to snad není ani možný tohle to...
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.11.2010 , 18:41   Citovat  

a to se furt bavím e o človíčkovi, co mi prodal elektriku oken? Tak to koukám!
   Návrat  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.11.2010 , 18:46   Citovat  

majkl_l napsal:
a to se furt bavím e o človíčkovi, co mi prodal elektriku oken? Tak to koukám!

jo...
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.11.2010 , 18:53   Citovat  

tak jestli na něj budete dělat hormadne nájezd, tak já se třeba přidám... ať si nemyslí, že může ošuk Honda ondaře
   Návrat  
Leke je teď offline  Leke
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.11.2010 , 20:44   Citovat  

Bohuzel s nim mam take spatnou zkusenost.Koncem letosniho Dubna jsem od nej odkoupil (pry kompletni) D16V1 s prevodovkou.Jel jsem pro to pres celou republiku (Zlin-Dubi) s tim,ze to bude komplet.
"Rád bych se ještě zeptal,zda-li ke kompletu patří i všechny poloosy,čidla,kabelový svazek atakdále?"

"Motor je komplet včetně ,alternátoru ,elektriky bez poloos možno spřevodovkou .Ve čtvrtek mi potvrdte 100% odvoz."
Ted mi lezi v garazi,protoze pan profik lanovody k prevodovce a motorovy svazek elektriky urezal flexou.Kdyz jsem se ptal,kde je ECU,bylo mi receno,ze tyhle auta byvaj casto a ze se mi,jakmile nejaka dalsi bude, ozve.

Btw.Doufam, ze uz vi,ze tyhle motory s "vti" nemaji nic spolecneho Velmi šťastný
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 15.11.2010 , 21:25   Citovat  

majkl_l napsal:
tak jestli na něj budete dělat hormadne nájezd, tak já se třeba přidám... ať si nemyslí, že může ošuk Honda ondaře

Já určitě ne ! Stím nechci nic mít.
Úsměv Mrk
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.11.2010 , 21:28   Citovat  

škoda, že už nemám stodvácu... bych ji tam mohl rovnou nechat.. třeba v jeho plotě nebo vchodovejch dveřích...
   Návrat  
Destak je teď offline  Destak
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.11.2010 , 21:40   Citovat  

majkl_l napsal:
škoda, že už nemám stodvácu... bych ji tam mohl rovnou nechat.. třeba v jeho plotě nebo vchodovejch dveřích...

asi netřeba to tak hrotit, přeci na každou svini se najde řezník Mrk
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.11.2010 , 21:44   Citovat  

nejde mi o to, co provedl mne, ale to co provedl ostatním, to už je fakt sviňárna...
já tu původně chtěl jen případně někoho varovat a dozvídám se, že ten člověk je prostě fakt zralej na toho řezníka...
   Návrat  
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 15.11.2010 , 22:50   Citovat  

zrovna dneska sem byl u Dimitara a to neštěstí sem poznal ....

jinak já sem fakt zkušenost sama pořádnej výtlem OK
   Návrat  
R3S je teď offline  R3S
Moderátor
PříspěvekZaslal: 15.11.2010 , 23:15   Citovat  

teda todle je fakt síla!!
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Pozor :bazar na hondaclub.cz (neg) Rendy