Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Negativní zkušenosti se Sannycars (Jindřich Essl, Eso)
Fórum: Obchod
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  Další 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 31

Co vám vadí víc?
Pokud dovozce doveze auto s 50.050km, když bylo požadováno do 50.000km
3%
 3%  [ 5 ]
Pokud dovozce doveze auto s nefunkčním rádiem (předem požadováno funkční) a s chybějícím druhým (požadovaným a slíbeným) klíčem
96%
 96%  [ 157 ]
Hlasovalo : 162
Celkem hlasů : 162

padam je teď offline  padam
3 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 13:02  Naposledy upravil padam dne 21.3.2010 , 12:16, celkově upraveno 3 krát. Citovat  

Na podzim 2009 jsem doporučil kamarádovi z práce využít služeb Sannycars pro dovoz auta.
Bohužel jeho zkušenost s Sannycars je velice špatná a dodnes nemá ani servisní knížku ani 2. klíč, které k autu již na začátku požadoval.

citace:

V žádném případě nedoporučuji využít služeb pana Jindřicha Essla a jeho firmy Sannycars. Měl jsem s ním následující nepříjemnou zkušenost. Na konci září roku 2009 mi byl doporučen kolegou z práce, který jej zná z Honda klubu. Nejdříve jsem se ním telefonicky domluvil na podmínkách dovozu, které jsem později doplnil mailem. Z Německa jsem chtěl jsem dovézt:

- nehavarované Ford Mondeo r.v. 2005 a novější 2.0TDci 96kw
- se servisní knížkou
- najeto do 150tis km
- s EPS
- se sadou 2 klíčů
- autorádiem.

Žádnou další výbavu jsem nepožadoval.

Při předávání dovezeného vozu mi byla předložena i servisní knížka a když jsem se podivoval nad tím, že chybí spínač ESP, byl jsem uklidněn, že ve voze určitě je. Auto bylo navíc z Itálie a chyběl prostřední tedy pátý pás. Autorádio bylo v autě také a pan Essl mi k němu předal manuál s kódem..Druhý klíč byl prý údajně ještě v Německu, odkud bylo auto (odhlášené z Itálie??) dovezeno, a pan Essl tvrdil, že druhé klíče mi na základě jeho dobrých zkušeností s prodejcem vozu budou určitě brzy zaslány. Po předání klíčů jsem měl dojem,že se snažil víceméně zmizet, načež jsem ho upozornil, ať ještě sepíšeme smlouvu. Bohužel jsem v ní neuvedl, že součástí prodeje je i servisní knížka (protože tu už jsem měl – tedy aspoň jsem se tak domníval). Po odjezdu Jindřicha Essla jsem knížku podrobněji prozkoumal a zjistil, že nepatří k právě předanému vozu. Pan Essl odpověděl, že dovezl auta dvě a servisní knížky se asi nedopatřením prohodily, přičemž slíbil, že jejich vzájemné předání zajistí. Další nepříjemným zjištěním bylo autorádio, do kterého jsem zadal kód uvedený v manuálu, a jelikož se jednalo o třináctý špatný pokus (můj první), došlo k jeho zablokování a teď je potřeba vyměnit celou zakladní desku radia.

Do této doby, tzn. 4 měsíce od koupi auta, jsem neobdržel (navzdory slibům pana prodejce):

- druhé klíče
- servisní knížku
- slíbenou částku za rádio
- kompenzaci za ESP, 5tý pás,
- a navíc jsem zjistil, že auto bylo v minulosti bourané na levou stranu a předek - posunutá náprava

Během oněch 4 měsíců používal pan Essl následující výmluvy (lhal):

Tvrdil, že servis. knížku má majitel druhého dovezeného auta. Když jsem ho po dlouhých týdnech přesvědčování (a jeho neschopnosti věc zařídit) přemluvil, aby mi na tohoto člověka dal kontakt, dal mi číslo na osobu, která prodávala před pár lety auto s potiskem Sannycars (což jsem zjistil až posléze na internetu), což ve mě vzbuzuje podezření, že jde např. o nějakého známého, který pana Essla jen kryje.

Pan Essl navrhl, že auto prodáme (komisí v jím doporučeném bazaru) a on mi doveze auto, které mi bude vyhovovat plus případně doplatí rozdíl. Přislíbil, že auto před jeho umístěním do bazaru opraví (rádio, pátý pás), aby mělo větší šanci na prodej. Opět svému slovu nedostál a poté, co vůz stál v bazaru téměř měsíc, jsem si ho vyzvedl a vzdal se veškeré naděje na nápravu. A co mi ve výsledku tolik vadí? Že pan Essl lhal a neustále mě ujišťoval, že jak servisní knížku tak klíče mi dodá. Ani jednu z věcí zjevně neměl a tímto způsobem mě několik podváděl měsíců, které mi mohl ušetřit tím, že by mi řekl pravdu hned na začátku. Tahal mě za doslova za nos a to mi vadí daleko víc, než že jsem prodělal dobře 3000 euro (auto má podle autorizovaného servisu Ford najeto dost přes 200tis km).

Tímto jsem se jen chtěl podělit s případnými zájemci o služby Sannycars o své negativní zkušenosti. Já osobně se před koupí čehokoli vždy snažím zorientovat na různých internetových fórech a poučit se z chyb jiných uživatelů. Kdybych měl už tehdy před svou spoluprací s panem Esslem nějaké pochybnosti o jeho serióznosti, možná jsem tím sobě mohl ušetřit nejen spoustu peněz, ale především času a zbytečných starostí. Přeji vám šťastnější ruku při výběru dovozce automobilu.

Pane Essl, takovým lhářem se člověk těžko stane bez tréninku, takže je mi líto i ostatních poškozených.

Pokud se pletu, článek ihned zmizí

Pane Essl, příště si auto určitě znovu vezmu od vás, tolik zklamání mi nikdo jiný nenabídne.

Radek Menšík

Odkaz na článek: http://cipous.ic.cz/
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 13:22   Citovat  

Sem ani nevedel, ze se jedna o cloveka z C.Krumlova..to by me mrzelo dvojnasob pokud je tohle pravda to mi hlava nebere

A pokud to pravde je tak je to k Bueee a clovek vidi ,ze verit se neda fkt nikomu cizimu...smula je, ze se o tom presvedcuje vic a vic!
Poctivost se naprosto vytratila..

A jak sem pochopil z clanku..tak noveho majitele nejvice zda se nakrklo to vecne lhani-coz se mu nedivim!Myslim,ze pripadna sleva u auta a priznani pravdy by mozna spoustu veci osetrilo!

Pokud ovsem clovek co clanek napsal je sam vubec poctivy a vse treba nebylo kapanek jinak - ja treba tezko posoudim jako nezainteresovany Chápeš!
   Návrat  
bordel je teď offline  bordel
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 13:24   Citovat  

Kamarad ma tez negativni zkusenost se Sannycars, zejmena s lhanim a vymyslenim si, nedodani informaci o aute apod. Esa jsem mu doporucil na zaklade referenci z HondaClubu, udelal jsme chybu KO
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 13:30   Citovat  

Tip na dovozce sveho dalsiho auta sice mam..ale clovek vi,ze tady na clubu je jich vic kteri tahaji auta..a proto je takrikajic otevren vice moznostem.

Mno.. po tehle informacich si aspn jednoho urcite odskrtnu Chápeš!
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 13:30   Citovat  

bordel napsal:
Kamarad ma tez negativni zkusenost se Sannycars, zejmena s lhanim a vymyslenim si, nedodani informaci o aute apod. Esa jsem mu doporucil na zaklade referenci z HondaClubu, udelal jsme chybu KO

Presne stejnou chybu jsem udelal taky. Smutný
Jinak ho stve presne ta skoro az chorobna bajivost a lhani.
Kdyby rekl hned na zacatku jak to je tak se to dalo resit.
   Návrat  
Petura je teď offline  Petura
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 14:27   Citovat  

tak tohle je typické jednání českého člověka (bohužel už né jenom českého), prostě prvních pár kšeftů se povede na jedničku (více méně pro známé), když se to rozkřikne dál mezi lidi, udělá si jméno a s vidinou obrovských zisků a vědomím toho že většina kupujících jsou lamy, se začne pomalu a lehce podvádět ...
a to nemluvím o tomhle konkrétním případu a jen dovozcích aut Smutný

se mi líbí jak si každej naivně myslí, že němci prodávaj všechny auta s max. 80 000km s maximální výbavou, choděj dávat autu dobrou noc, před jízdou se převlékají a přezouvají HaHaaa Velmi šťastný prostě auto z německa je echt a nic lepšího není ...
v servisech to šiděj stejně jako u nás (samozřejmě né v každém servisu) a to že je v německu stočení tachometru trestný čin, málokoho odradí aby to neudělal ...
ano pěknej kousek se najde stejně jako u nás, a že jich je v německu víc? co je na tom divnýho, vždyť německo je téměř 5x větší než ČR
   Návrat  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 14:49   Citovat  

On už Esso dojezdil,někde zabublala voda.
Proběhlo tu již několik přestřelek ohledně jeho slibů a reality,z některých jeho zákazníků obdobné zkušenosti vypadly mezi řečí..Mrzí mě,že se do toho vmotala i dobrá duše jako je Padam.
Zajímavý,že o dalším člověku,který se živí dovozem aut a zásobuje kousky i místní,jsem ještě neslyšel nic křivýho,svým slovům vždy dostál a i bez vyhlídky na zisk mi pokaždé bezelstně poradil,doporučil,pomohl.Díky Rom.e je to dobrý
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 15:03   Citovat  

Ješte pro ukázku serióznosti ukázka SMS od Esa z 5.3., kterou poslal Radkovi:
citace:
Dobry den. Rad bych vas upozornil, ze behem pristiho tydne na vas podam trestni oznameni u PCR, samozrejme budu trvat na financnim odskodneni. S vasim intelektem je vam snad jasne, jak vec dopadne,cili mate cas podnikout kroky, aby vas mondeo nevyslo na 300tis.+ kc. S pozdravem J. Essl
   Návrat  
H_ironman je teď offline  H_ironman
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 15:14   Citovat  

Shodou okolností má můj kamarád s p. Esslem taky doooost negativní zkušenost a je tomu už pár let... od toho pána bych si já nekoupil ani tužku.Prostě jak se říká "...každý svého štěstí strůjce".

A naopak u mně jako u spoona,po vlastních zkušenostech se službami Rom.a OK vše na jedničku Chápeš! Ještě jednou DÍKY Rom.e je to dobrý
   Návrat  
AntHraX je teď offline  AntHraX
2 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 15:35   Citovat  

Taky se pridavam s referenci na perfektni spolupraci s Rom.em OK
   Návrat  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 16:01   Citovat  

Díky kluci, vážím si toho přátele

Petura: je to trochu jinak než píšeš ...
ale v zásadě a obecně: když se budete vyhýbat arabským "obchodníkům" a autům z nejnižší cenové nabídky, tak je pravděpodobnost padnout na vyloženě špatné auto asi taková jako u nás na vyloženě dobré HaHaaa
a čím je auto starší, tím se nůžky rozvírají ... neboli potkat v Honda servisu v ČR 10 a více let starou Hondu je naprostá rarita ... v Německu úplný normál
Stočit tacho v německé Honda, v "echt" německém servisu nebo od priváta zvlášť v bývalé NSR je nemyslitelné !!!
   Návrat  
Ginda je teď offline  Ginda
2 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 16:17   Citovat  

Take musim ric ze se Sannycars mam take osobni a spatne zkusenosti viz Cervena libovka a moje byvaly C4G takze uz nikdy vice. nesouhlas
   Návrat  
Riccardo je teď offline  Riccardo
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 17:21   Citovat  

Mluvíte o těch eso-sannycars a jarda-sannycars co tady občas prodávali ty svoje vytuněné závodní speciály ?
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 17:29   Citovat  

Riccardo napsal:
Mluvíte o těch eso-sannycars a jarda-sannycars co tady občas prodávali ty svoje vytuněné závodní speciály ?

Ano, mluvím o eso-sannycars.
   Návrat  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 17:34   Citovat  

Vite co me na tom vsem zarazi? Kolik lidi ma negativni zkusenost a NIKDO nic nerekl KO Ja osobne mam velmi dobrou zkusenost s Rom.anem a ne jednou. A jelikoz jsem clovek co nevi co chce a neda pokoj dokud to nedostane, tak do budoucna taktez nikoliv naposledy přátele

Ma zkusenost: tenkrat jsem nahanel po prodeji me cervene CRX 2g nahradu a pevne byl rozhodnut ze zakoupim VTi. Par dni po rozkoukavani Eso privezl pokud si pamatujete onu uzasnou modrou 2g Vti v super stavu. Nelenil jsem a zavolal mu. Vysledek? Druhy den jsem u rodicu, pak nemam cas, pak jsem v Nemecku, pak jedu do Italie a pak mam zavody..fakt nemam cas.. Prislo me to divne, nejednalo se o auto za par korun a snazil jsem se naznacit ze mu verim a ze nebudu nakup protahovat. Jelikoz bylo hodne proflaknute Minorem a jinyma lidma co opravdu vedi, tak bych jen privezl penize a vozidlo si odvezl. Bohuzel i tak me bylo receno ze nemaji nikdo cas a ze se mam ozvat za 3 tydny. KO Takto si proste firma zakaznika asi nema vazit a za par dni na to jsem mel vybornou kavu u Romana, dokonce jsem se mohl s targuskou projet na zapujcenych spz a i bez vyfuku Se stydím ..a druhy den jiz byla u me pred barakem. Roman mi zajistil nutne opravy, dobre poradil, auto prihlasil, vzal jsem od nej i vyfuk z S2000 tusim. Takto se dela obchod je to dobrý Jinak jsem 2g posleze videl na Hondayi u jineho kupce a opravdu krasny kousek..ale coooo, auto bez strechy taky dobry Velmi šťastný
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 17:40   Citovat  

gizmi napsal:
Vite co me na tom vsem zarazi? Kolik lidi ma negativni zkusenost a NIKDO nic nerekl KO

To mě na tom nejvíc mrzí, kdybych něco věděl, tak bych ho kamarádovi nikdy nedoporučil.
   Návrat  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 18:26   Citovat  

ááá verejny tajemstvi je prozrazeno.
Sam jsem videl a znam nekolik aut od esa a kazdy bylo po vetsi ci mensi nehode spatne opraveny. TOP STAV OD ESA se pro me stalo synonymem pochybne kvality.
   Návrat  
jakubM je teď offline  jakubM
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 18:32   Citovat  

ninja napsal:
ááá verejny tajemstvi je prozrazeno.
Sam jsem videl a znam nekolik aut od esa a kazdy bylo po vetsi ci mensi nehode spatne opraveny. TOP STAV OD ESA se pro me stalo synonymem pochybne kvality.

no to je super, že to všichni víte... ale proč to teda nikdo včas nezveřejnil? to mi hlava nebere jako mě je to jedno, auto od esa nemám, ale mnoha lidem by asi pomohlo vědět tyto skutečnosti.. Sám jsem doteď žil v domění, že auta od Rom.a, Alicanteho a od ESA = kvalita
   Návrat  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 19:17   Citovat  

no, asi panacek zacinal podvadet vic a vic... mam v rodine accorda, kterej je kdysi puvodne dovezen Esem. Koupeno ale od jinyho hondare z CL a zatim jezdi. Zas urco obcas nejakou tu libovku dovezl a ne ze ne. Nic neni cernobily, cimz ho nechci vubec obhajovat. Spis to byla reakce na ty libovky, co dovazel, ze nektery auta opravdu libovy byly. Zjevne ne vsechny. Kazdopadne staci ba i jeden podvod na 1000 nepodvodu. Slusnej clovek nepodvede ani jednou. Skoda, ze se to nenapsalo driv. Dobre, ze se to vi a treba se mu to na "dovoleny" trochu v hlave rozlezi :) Dobry videt, ze spravedlnost existuje.
   Návrat  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 19:34   Citovat  

Ja mel za to, ze to je 100%tní človek Tak to koukám! Tak to koukám! Tak to koukám!

A nucená dovolena? To jako, že je za katrem??? Tak to koukám!
   Návrat  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 19:39   Citovat  

Není za katrem, přišel o řidičák.
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 19:41   Citovat  

Tak to je supr--a ze by nekdo neco rekl driv,

Aspn ze Padam byl natolik soudnej a nahodil sem tu zkusenost¨

bohuzel z takovych lidi mi je to snad ne

takovej clovek je.. nebojim se rict ostudou tohodle klubu

na takovhle lidi jedine co pomuze je KRACH naštvanej nejhorsi sorta sou lhari!!
   Návrat  
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 20:04   Citovat  

U mě patří velké díky PADAMovi přátele , děkuju že jako jediný člověk jsi jsem něco takového napsal.

ESA neznám, ale vždy byl pro mě jako jede z dobrých lidí a chtěl jsem se jednou obrátit na něj s koupí mého dalšího rodinného auta, ale těď vidím, že kdyby nebylo Padama, tak bych měl problém a hlavně, že půlka H-C nyní ví o takových to lidech a nikdo nic nenapíše...... Pak, že si mamé na H-C pomáhat cože cože ?

Jinak co jsem napsal berte zatím v uvozovkách, těšim se až jsem napíše svůj názor Eso, potom se ukáže... přátele
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 20:25   Citovat  

Myslim ze by bylo vhodne, kdyby nekdo kdo zna Esa dobre ho upozornil na to co se tu rozjelo Mrk Rad si prectu jeho nazor, protoze timto mu utikaji potencionalni zakaznici Mrk Z me strany to ze nemel cas holt vedlo k tomu ze jsem vzal jinde a to neni zase tak hrozny. Ale rad si prectu jeho vyjadreni k tomu ostatnimu.. je to dobrý
   Návrat  
alien44 je teď offline  alien44
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 21:05   Citovat  

Sice Esa taky neznám ale tohle jsem si teda nemyslel to mi hlava nebere , kdysi jsem uvažoval poptat se na auto u něj nebo Roma. Nakonec i díky náhodě a nabídce, kterou jsem zrovna hledal to vyšlo jinde. Taky bych si počkal na vyjádření z druhé strany.
   Návrat  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 21:09   Citovat  

Wau, tak to hle všechno co se tady píše se mi zdá. Tak to koukám! Esa znám, neříkám, že nikterak extra dobře, ale dělal jsem s ním pár věcí na svém autě a popravdě vždy se choval slušně. Dělal jsem u něj údržbu své targy, dostal jsem slevy na díly a nikdy jsem s ním neměl problém. Docela mě mrzí, že se stalo to co se stalo, protože Jak Eso tak jeho manželka jsou opravdu lidi v pohodě a věřím, že by měl pro tohle i nějaké vysvětlení... Tak to koukám! Tak to koukám! Tak to koukám!
   Návrat  
Ginda je teď offline  Ginda
2 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 21:11   Citovat  

Panove nemate tak docela pravdu ze sem za celou dobu nikdo nic nenapsal.Ja sam jsem konkretne v obdobi Cervene libovky = CRX 2G Vtec(nekteri si jiste pamatuji)psal o nespolehlivosti,slibech,lhani adt. vyse zmineneho pana a byl jsem umlcen davem s tim jak je ESO ferovej atd. pote se casti diskuze na neci prikaz,prosbu smazaly a bylo vyreseno.Treba kdyby se uz tehdy nekdo pridal tak to nemusel takhle skoncit.Ale to je ted uz stejne jedno.Sam jsem rad ze uz konecne pravda vyplula napovrch,ja se rika na kazdou šuk se vari voda Je to tam.
   Návrat  
Rada36 je teď offline  Rada36
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 21:14  Naposledy upravil Rada36 dne 11.3.2010 , 21:15, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Já se do toho nechci moc motat ale zdá se mi že kamarádovi dluží 15tis za převodovku a druhýmu znaky Honda

A už tady bylo pár neshod se ztraceným TP na pošte od CRX VTEC.
   Návrat  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 21:14   Citovat  

Ginda napsal:
Panove nemate tak docela pravdu ze sem za celou dobu nikdo nic nenapsal.Ja sam jsem konkretne v obdobi Cervene libovky = CRX 2G Vtec(nekteri si jiste pamatuji)psal o nespolehlivosti,slibech,lhani adt. vyse zmineneho pana a byl jsem umlcen davem s tim jak je ESO ferovej atd. pote se casti diskuze na neci prikaz,prosbu smazaly a bylo vyreseno.Treba kdyby se uz tehdy nekdo pridal tak to nemusel takhle skoncit.Ale to je ted uz stejne jedno.Sam jsem rad ze uz konecne pravda vyplula napovrch,ja se rika na kazdou šuk se vari voda Je to tam.

a ja asi vim kdo za tim stal... ale jeho jmeno se zde nemuze vyslovit, by mu to mohlo poskodit jeho dobry kredit
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.3.2010 , 21:14   Citovat  

Ginda: mas pravdu, pamatuju jak jsi dostal na foru od lidi za usi a asi jsi mel pravdu.. Mrk
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Negativní zkušenosti se Sannycars (Jindřich Essl, Eso)
Fórum: Obchod
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina