Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
ferodo
Fórum: Obchod
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
Bouky je teď offline  Bouky
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.11.2009 , 12:05   Citovat  

Zdravim

Mam jisty problem s vyse jmenovanou spolecnosti. Koupil jsem si u nich komplet sadu brzdy (kotouce a desky) na me auto. Nicmene bohuzel, oni maji chybu v katalogovych cislech a prisli mi desky na predek na jiny typ vozidla. Volal jsem ji a stale jeste docela prijemne me ubezpecili, ze mohu desky poslat zpatky na adresu ... a ze az si to vyzvednou, ze mi vrati penize. Ubedly 3 tydny a stale nic. Minuly tyden jsem obdrzel balicek zpatky, ze nebyl vyzvednuty.

Jiz tyden se pokousim s kymkoli z ferodo spojit, ale marne. Neodpovidaji na maily, skype, icq, telefonaty.

Proto bych se chtel zeptat, nemate nekdo znameho v te spolecnosti - pripadne nejakou paku, aby se mnou zacali resit muj problem ?

Diky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
area07 je teď offline  area07
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.11.2009 , 12:12   Citovat  

Obrať se na ČOI a půjde to raz dva, v prvním kroku čojkou aspoň pohroz, když to nezabere, obrať se na ně. Hlavně si buď 100% jistý že mají chybný katalogový číslo, pak by se mohli bránit že sis objednal zboží špatně a chceš ho vrátit - to by se pak řídilo jejich obchodníma podmínkama, nebo obchodním zákoníkem a to by bylo složitý a na dlouho.
   Návrat  
Bouky je teď offline  Bouky
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.11.2009 , 12:14   Citovat  

Tim si jsem stoprocentne jisty, mam tady dokonce vyfoceny web, kde maji stejne katalogove cislo na EE8/EE9 a ED na predni desky ...

Navic, i kdyby se to resilo pres obchodni zakonik, muzu zbozi do 14ti dnu vratit bez udani duvodu - a oni neprijmuli balik = aby to zdrzeli, to je jejich boj.

Zkusim

diky
   Návrat  
LoizaCS je teď offline  LoizaCS
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 3.5.2011 , 16:09   Citovat  

Bouky napsal:
Tim si jsem stoprocentne jisty, mam tady dokonce vyfoceny web, kde maji stejne katalogove cislo na EE8/EE9 a ED na predni desky ...

Navic, i kdyby se to resilo pres obchodni zakonik, muzu zbozi do 14ti dnu vratit bez udani duvodu - a oni neprijmuli balik = aby to zdrzeli, to je jejich boj.

Zkusim

diky

Jak to tedy dopadlo?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Dany je teď offline  Dany
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 3.5.2011 , 17:11   Citovat  

Proto je lepší nakupovat u ověřených lidí, v katalogu Ferodo (ale i třeba EBC) je bohužel hodně chyb Smutný, ale za prvé třeba já ty chyby už dost často u Hondy znám a za druhé si to ověřuji z několika katalogů... Navíc nemám díky velkým odběrům u Feroda problém to případně vrátit, jako každý velký dealer...

Pokud si to nevyřešil, napiš mi do SZ, co to je za obchod, podívám se jestli nakupují přímo a jestli je to možné Ti pomoc to nějak vyřešit, už jsem pomohl hodně lidem, co to koupili jinde než u mě...
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
ferodo
Fórum: Obchod
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina