Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Novinky: Hondadnes 2 a nastavení práv
Fórum: Novinky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 
Zaslat odpověď

Strana 4 z 4
capino je teď offline  capino
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:28   Citovat  

cheerion napsal:
pěkný, s tím už by se dalo něco udělat (někdo z rady z toho udělat článek, pokud nejsi proti)

souhlas.. je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
mega1 je teď offline  mega1
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:29  Naposledy upravil mega1 dne 9.4.2011 , 23:31, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

ReNo napsal:
Jen takova vecna. Bohuzel jsem si nestihl smazat sam rozprodanou preludku z garaze a ted uz nemuzu. Ujme se toho nekdo z adminu? Aby tu nebyla dasich sto let jako nektere vozy.
Diky.

Jinak jsem rad, ze alespon inzerat jsem si stihl podat HaHaaa

nebude tam viset - ted je to tak, ze pokud si ho nezaktualizujes (respektive nekdo jinej svym prispevkem), tak se po case smaze..

Rom.: dekuji Úsměv
   Návrat  
ExEricss je teď offline  ExEricss
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:30  Naposledy upravil ExEricss dne 10.4.2011 , 12:18, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

...
   Návrat  
cheerion je teď offline  cheerion
eShop manager
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:30   Citovat  

Krtek napsal:
Cheerion: tady nejde o mojí situaci,každý máme svoje problémy,at mále,nebo velké...já nechtěl nikoho napadnout,nebo rozčílit,šlo mi jen o to,že by bylo fajn,kdyby se jen opět zpřístupnily sekce bazar a H-Dnes....pokud to půjde...nic víc... Úsměv

V tuto chvíli jsou nějaké technické nedostatky (řeší se), ale potom bude platit to, co je v tabulce.
Na systému členství se pracuje pořád, rok co rok se to řeší a nějak se to prostě vymyslet muselo.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
cheerion je teď offline  cheerion
eShop manager
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:31   Citovat  

ExEricss napsal:
Rozhodně nejsem proti, ba právě naopak. Nejlépe do dát k registračním podmínkám, alespoň jako link.

jo, já myslím, že se to zužitkuje je to dobrý
   Návrat  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:31   Citovat  

je to jen o prioritach .....
ja to nechapu proc tu maj vsichni potrebu rozebirat takovy kraviny Velmi šťastný
   Návrat  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:35   Citovat  

mega1 napsal:
nebude tam viset - ted je to tak, ze pokud si ho nezaktualizujes (respektive nekdo jinej svym prispevkem), tak se po case smaze..

Rom.: dekuji Úsměv

Dekuji za info je to dobrý
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:36   Citovat  

Newer napsal:
je to jen o prioritach .....
ja to nechapu proc tu maj vsichni potrebu rozebirat takovy kraviny Velmi šťastný

no vis, je to ale lepsi, nez kdyz tu byly casy, ze se nekdo na neco zeptal nebo rekl, co se mu nelibi, a vedeni se vubec nevyjadrilo Mrk
dneska je to uplne jinak a kolikrat si rikam, ze je az obdivuju, jak se musi obhajovat Úsměv
   Návrat  
bigy je teď offline  bigy
2 háčka
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:37   Citovat  

S poplatky souhlasim je to dobrý je jasny ze z neceho forum musi zit.. jen je skoda toho bazaru,dle me poté bude inzerovat mnohem mene lidi (malokdo bude platit ac jen 100kč) tim padem horsi sehnani potrebnych dílu, tak jen jestli to u teto "polozky" neni krok spatnym smerem ? :hehe:
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:38   Citovat  

ReNo napsal:
Dekuji za info je to dobrý

pokud jsi myslel inzerat teda.. garaz ne Úsměv
   Návrat  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:40   Citovat  

mega1 napsal:
pokud jsi myslel inzerat teda.. garaz ne Úsměv

Nuz garaz. Tu potrebuju promazat. Ale info o inzeratu se hodi tez Lucy
   Návrat  
Krtek je teď offline  Krtek
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:44   Citovat  

S poplatky souhlasim je to dobrý je jasny ze z neceho forum musi zit.. jen je skoda toho bazaru,dle me poté bude inzerovat mnohem mene lidi (malokdo bude platit ac jen 100kč) tim padem horsi sehnani potrebnych dílu, tak jen jestli to u teto "polozky" neni krok spatnym smerem ?

Bigy: přesně tohle jsem měl na mysli....souhlasím s tebou...v tomhle si taky myslím,že to nebyl krok dobrým směrem Ble
   Návrat  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:49   Citovat  

Proč platím členství? Protože chci, protože mohu a protože bez něj by tahle komunita nemohla existovat.
Řada lidí ale namítala, že je zajímá jen forum, že na honday nejezdí, slevy je nezajímají, protože mají svoje zdroje atd. Myslím, že pro ně je možnost webového členství přesně to pravé a stovka je fakt pakatel.
Pokud je tu někdo jen proto, aby inzeroval, o nějaké nadšení mu nejde a zároveň je pro něj stovka za rok za možnost inzerce příliš, tak ať holt využívá například annonci.
   Návrat  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
PříspěvekZaslal: 9.4.2011 , 23:56   Citovat  

Minorovi uděláme sekci: Sváteční slovo HaHaaa je to dobrý
   Návrat  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
PříspěvekZaslal: 10.4.2011 , 0:03   Citovat  

Daver napsal:
Minorovi uděláme sekci: Sváteční slovo HaHaaa je to dobrý

Proč? Protože se občas svými modely kloboučků škodolibě "vydávám" za svátečního řidiče ve staré japce? Hihi
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 10.4.2011 , 0:25   Citovat  

..ve staré čapce Velmi šťastný
   Návrat  
zend3r je teď offline  zend3r
4 háčka
PříspěvekZaslal: 10.4.2011 , 8:25   Citovat  

je to asi tím, kde žijeme, že si někteří hned myslí, že když už se musí něco zaplatit, tak peníze půjdou kdoví kam... vždyť je toho plná televize HaHaaa já osobně jsem taky pro a i když jsem teď bez práce tak i těch 500 se mi podařilo obětovat.. stovka opravdu nemůže nikoho zabít(když si uvědomím za co někdy ty peníze utrácím to mi hlava nebere )
   Návrat  
WickiMan je teď offline  WickiMan
2 háčka
PříspěvekZaslal: 10.4.2011 , 13:20   Citovat  

Takze staci poslat stovku?

edit: uz vím Velmi šťastný
   Návrat  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
PříspěvekZaslal: 10.4.2011 , 14:48   Citovat  

omezení budou aktivována od 1.5.2011

platí to pro Hondadnes , Garaz, Inzerci
   Návrat  
Bazzi je teď offline  Bazzi
3 háčka
PříspěvekZaslal: 10.4.2011 , 15:02   Citovat  

takovej poprask kvuli 100kc zmatenej zmatenej zmatenej kdyz to vemu tak ze v kelly sou 20% slevy ,vstup na honday zadarmo a k tomu tolik informaci rad a podobne klidne bych platil i kdyby clenstvi bylo 1000,- Úsměv , i kdyz na tom nejsem financne taky nejlip Smutný a ty penize se stejne vratej nebo spis na tom clovek jeste vydela OK
   Návrat  
Brnďa je teď offline  Brnďa
5 háček
PříspěvekZaslal: 10.4.2011 , 16:47   Citovat  

Bazzi napsal:
takovej poprask kvuli 100kc zmatenej zmatenej zmatenej kdyz to vemu tak ze v kelly sou 20% slevy ,vstup na honday zadarmo a k tomu tolik informaci rad a podobne klidne bych platil i kdyby clenstvi bylo 1000,- Úsměv , i kdyz na tom nejsem financne taky nejlip Smutný a ty penize se stejne vratej nebo spis na tom clovek jeste vydela OK
tak za 100kč nemas vstup na honday zdarma ne?Úsměv
   Návrat  
Bazzi je teď offline  Bazzi
3 háčka
PříspěvekZaslal: 10.4.2011 , 19:08   Citovat  

Brnďa napsal:
tak za 100kč nemas vstup na honday zdarma ne?Úsměv
no to ne .. s tema 100kc nic neudelas muzes akorat na inzerci a na honda dnes , ale za inzerci na netu platis tak i tak tady to mas za tech 100kc aspon neomezeny a to taky nikdo nevidi to mi hlava nebere
   Návrat  
Brnďa je teď offline  Brnďa
5 háček
PříspěvekZaslal: 10.4.2011 , 19:24   Citovat  

Bazzi napsal:
no to ne .. s tema 100kc nic neudelas muzes akorat na inzerci a na honda dnes , ale za inzerci na netu platis tak i tak tady to mas za tech 100kc aspon neomezeny a to taky nikdo nevidi to mi hlava nebere
co nadelas no Úsměv
   Návrat  
bordel je teď offline  bordel
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 10.4.2011 , 19:34   Citovat  

[quote="Krtek"]
cheerion napsal:
A proč nejezdíš do školy městskou? Nebo na kole? Hihi Jako nezlob se, ale kvůli jednomu člověku zrušíme věc, po který tady lidi volali už měsíce, ne-li roky? Kde žiješ?
Ptej se politiků,co oni dají tobě..

Cherion...městskou?..protože tam mě výjde pomalu dráž,než auto...a na kole 25 km ráno jezdit nehodlám,nepotřebuju ve škole smrdět potem..Ne,tohle není kvůli jednomu člověku,ale kvůli všem Hondařům,pochop,jak jsem psal,ti co platí,ať ty výhody mají,ale Ti,co neplatí,tak at hodí do bazaru věci na prodej,někomu se můžou hodit...Nebo jak H-Dnes,taky např. M@ajk a mnoho dalších mi řeklo svůj názor na neony,aapod. ....chápeš,tohle mám na mysli..
Schválně, kolik ve stojí ten autobus a kolik auto na 1km.
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 10.4.2011 , 19:41   Citovat  

bigy napsal:
S poplatky souhlasim je to dobrý je jasny ze z neceho forum musi zit.. jen je skoda toho bazaru,dle me poté bude inzerovat mnohem mene lidi (malokdo bude platit ac jen 100kč) tim padem horsi sehnani potrebnych dílu, tak jen jestli to u teto "polozky" neni krok spatnym smerem ? :hehe:
Na druhou stranu, dost dnešních inzercí je za poplatek třeba 1sms za 30kč. Takže je na uživateli jestli prodával díly na hondu na hondaclubu nebo mimo na všeobecný server, kam chodí úplně jiná komunita... Ano, kvůli prodeji pc dílů, darování koťát apod, nemá smysl si tu platit...
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 11.4.2011 , 8:37   Citovat  

Krtek napsal:
Cheerion: tady nejde o mojí situaci,každý máme svoje problémy,at mále,nebo velké...já nechtěl nikoho napadnout,nebo rozčílit,šlo mi jen o to,že by bylo fajn,kdyby se jen opět zpřístupnily sekce bazar a H-Dnes....pokud to půjde...nic víc... Úsměv

Takže Ti,co nezaplatí a zaplatí 100Kč by měli stejné možnosti? Kolik lidí zaplatí,když nanebídneš žádnou výhodu? Existují lidé, kteří chtějí přispět, ale na srazy nejezdí, díly si seženou levněji, takže členství pro ně nemá smysl. Tak teď mohou přispět nižší částkou.

bigy napsal:

Jak psal Bordel, tak jinde (třeba Focusforum má za 1 inzerát 1sms za 30Kč) se platí za inzerát.
A pokud někdo pošle těch 100Kč na účet,tak minimálně bude známo jméno majitele účtu, což by mohlo aspoň trošku omezit podvody (jistě,že úplně 100% to nepomůže, děje se to i na Aukru apod.,ale trochu pomoci by to mohlo).
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 11.4.2011 , 8:41   Citovat  

bordel napsal:
Schválně, kolik ve stojí ten autobus a kolik auto na 1km.

Já radši jezdím do práce vlakem - čtvrletně to stojí 1200Kč. Do práce to mám 40km,takže celkem 80 = Jazz za jeden den sežere 4l benzínu, takže jen na benálu to bude 130Kč.
   Návrat  
Dany je teď offline  Dany
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 11.4.2011 , 9:30   Citovat  

bigy napsal:

Pokud něco v bazaru prodáš, tak se Ti ten poplatek vyplatí, proč by z toho neměl mít klub alespoň tu stovku nechápu...

No a členi mají možnost si dát inzerát "koupím-sháním" takže tam má možnost napsat i nečlen, nevidím v tom problém...
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 11.4.2011 , 12:14   Citovat  

Hellborn napsal:
Já radši jezdím do práce vlakem - čtvrletně to stojí 1200Kč. Do práce to mám 40km,takže celkem 80 = Jazz za jeden den sežere 4l benzínu, takže jen na benálu to bude 130Kč.

Lidi to prepocitaj jen na benzin, ale to je tak polovina nebo tretina celkovych vydaju na cestu. U CTR to bylo asi 20% Velmi šťastný kdyz jsem to tenkrat pocital.
Ja jezdim autem, usetri mi to spoustu casu, navic potrebuju spojeni do vsech koutu Prahy kvuli dilne, firme a pritelce.
   Návrat  
SonnyX je teď offline  SonnyX
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.4.2011 , 17:19   Citovat  

[quote="Krtek"]
cheerion napsal:
Cherion...městskou?..protože tam mě výjde pomalu dráž,než auto...a na kole 25 km ráno jezdit nehodlám,nepotřebuju ve škole smrdět potem..Ne,tohle není kvůli jednomu člověku,ale kvůli všem Hondařům,pochop,jak jsem psal,ti co platí,ať ty výhody mají,ale Ti,co neplatí,tak at hodí do bazaru věci na prodej,někomu se můžou hodit...Nebo jak H-Dnes,taky např. M@ajk a mnoho dalších mi řeklo svůj názor na neony,aapod. ....chápeš,tohle mám na mysli..

si delas kiss me ,ze honda je levnejsi nez mestska...ikdyz ano,pokud mas auto,ktere se nekazi (r.v. 92),zere min nez 2l bionafty na 100km,tak mas pravdu... Tak to valím bulvy
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Novinky: Hondadnes 2 a nastavení práv
Fórum: Novinky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina