Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 481, 482, 483 
Zaslat odpověď

Strana 483 z 483
Matěj Krupař je teď offline  Matěj Krupař
1 háčko
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 26.8.2022 , 8:28   Citovat  

Tourer + KYB + nové nesnížené pružiny + LPG nádrž = zadek je minus cca 2 cm oproti předku (i bez nákladu v kufru) Bueee

Snižovat předek nechci, občas jedu polňačkou.

Má někdo nápad, jak dostat zadek o 2 cm výš?
Z Oktávky dělá offroad každý druhý a podložek je na trhu milion, ale na Acco jsem nic nenašel.
Chci ten zadek opravdu jen jemně výš, aby se srovnal s předkem Se stydím
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
mad_zed je teď offline  mad_zed
3 háčka
PříspěvekZaslal: 27.8.2022 , 7:37   Citovat  

Jestli máš dobrého soustružníka,tak si nechej vyrobit podložky,na sériovém autě to zvedneš bez výměny těch šroubů v misce o 10-15mm max.tusim že u Civica to bylo 12,5mm a matka byla nadoraz.
Jinak můžeš koupit Accord cl9 lift kit, najdeš přes google.
Zvedal jsem takhle zadek na civicu po výměně pružin zadek sedl moc.
   Návrat  
Newtom je teď offline  Newtom
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.8.2022 , 7:30   Citovat  

Matěj Krupař napsal:
Tourer + KYB + nové nesnížené pružiny + LPG nádrž = zadek je minus cca 2 cm oproti předku (i bez nákladu v kufru) Bueee

A nekoupil si náhodou pružiny na naftovou verzi? Kdysi mi omylem prodali a namontovali origo sportovní podvozek Showa na iCTDI a auto mělo hodně vysoko předek. Když se podvozek vyměnil, za ten co tam patřil, vše bylo OK. Auto bylo taky na LPG.

20170617_121555.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20170617_121555.jpg, 1.23 MB
   Návrat  
Matěj Krupař je teď offline  Matěj Krupař
1 háčko
Členství: Web
PříspěvekZaslal: 29.8.2022 , 10:57   Citovat  

Je pravda, ze predni pruziny tam vlastne predni pruziny nebyly dane KYB, protoze nebyly skladem, ale byly tam dane nejake jine. Nicmene dle motorizace.
Kazdopadne puvodni origo podvozek byl na tom uplne stejne, zadek asi o 2cm niz... Cca jako na Newtom foto (jen celkove vys, protoze nesnizeno).
Kazdopadne obycejny KYB je nabizen jen v 1 variante, univerzalni pro vsechny motorizace. Takze to pak s tezsi N22 je ok, ale s nejlehci K20 uz naprd, kdyz se prida navic LPG.

Liftkit jsem koukal, ze za celou sadu chteji pres 100E, coz je teda dost, kdyz potrebuju jen dozadu ... naštvanej

@ mad_zed: CL9 mi asi na tourer dozadu sedet nebude, ne? Hledal jsem CM.
   Návrat  
Brca je teď offline  Brca
PříspěvekZaslal: 31.8.2022 , 13:58   Citovat  

Zdravím Vás Honďáci. Nechce mi zhasnout kontrolka dobíjení, a na přístrojovce píše check system. Měřil jsem baterii a s vyplým motorem i se zaplým se napětí pohybuje mezi 14.5 - 15V. Předpokládám, že alternátor tedy dobíjí. Navíc je slyšet takové lehké hučení od řemenu. Nevím jestli alternátor, nebo něco jiného to může být, a mělo by to spojitost s tou kontrolkou. Ještě je cítit guma, Jakoby se trochu pálila. Řemen vypadá ok. Nevíte někdo, jak postupovat, čím začít, jestli hned zkusit altík vyměnit, nebo jít po něčem jiném? Honda accord 7g 2006 po face, sedan. Díky moc za rady. Jirka
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Dopis je teď offline  Dopis
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.9.2022 , 19:39   Citovat  

Matěj Krupař napsal:

Snižovat předek nechci, občas jedu polňačkou.

Má někdo nápad, jak dostat zadek o 2 cm výš?
Z Oktávky dělá offroad každý druhý a podložek je na trhu milion, ale na Acco jsem nic nenašel.
Chci ten zadek opravdu jen jemně výš, aby se srovnal s předkem Se stydím

Ty KYB zadní jsou nějaké divné, taky mi to sedlo hodně nízko (LPG). U mě to kompenzují přední H&R a je to ve stejné výšce. Zadní H&R šly hned po koupi auta do šrotu, protože to leželo úplně na zemi a předchozí majitel kvůli tomu amatérsky vytáhl lemy naštvanej O zničených tlumičích nemluvě.

Sháněl jsem Showa, ale akorát jsem svého času přišel o zálohu u podvodníka z partacus.de to snad ne

Auto už je na vedlejší koleji, ale kdysi jsem uvažoval nad zakázkovou výrobou, přeci jen kolena už začínaly protestovat při nasedání/vysedání.
   Návrat  
TheLastUnicorn je teď offline  TheLastUnicorn
PříspěvekZaslal: 6.9.2022 , 8:01   Citovat  

Brca napsal:
Zdravím Vás Honďáci. Nechce mi zhasnout kontrolka dobíjení, a na přístrojovce píše check system. Měřil jsem baterii a s vyplým motorem i se zaplým se napětí pohybuje mezi 14.5 - 15V. Předpokládám, že alternátor tedy dobíjí. Navíc je slyšet takové lehké hučení od řemenu. Nevím jestli alternátor, nebo něco jiného to může být, a mělo by to spojitost s tou kontrolkou. Ještě je cítit guma, Jakoby se trochu pálila. Řemen vypadá ok. Nevíte někdo, jak postupovat, čím začít, jestli hned zkusit altík vyměnit, nebo jít po něčem jiném? Honda accord 7g 2006 po face, sedan. Díky moc za rady. Jirka

By mě celkem zajímalo, čím se Ti povedlo naměřit na baterii při vypnutým motoru 14,5-15V. HaHaaa Baterie ve slušný kondici má v klidu 12,6-12,9V. V žádném případě to nebude 14V. S nastartovaným motorem bývá na její svorkách při funkčním alternátoru s funkčním regulátorem 13,5-14V. Existujou sice vozy s vyšším dobíjecím napětím (některé fordy), ale A7G to myslím není. Buď je tedy špatná metodika měření, měřák, nebo je tam opravdu nějaký problém...nebo kombinace těchto věcí. Úsměv
   Návrat  
peterrrpn je teď offline  peterrrpn
PříspěvekZaslal: 8.10.2022 , 13:32   Citovat  

von-pivoj napsal:
Zkus zabrouzdat v přiloženém manuálu

Dakujem ale nie vzdy to pasuje to co je v tsx. Farebne znacenie nepasuje myslim si ze hlavny problem je v prechode medzi konektormi co su na doske zakladna doska a displej. Zlozil som to zatial mi to funguje ale nejde podsvietenie tlacidiel a displeja v noci. V amerike riesili ze tam odchadza jeden odpor ale americka verzia je ine zapojenie uplne iny layout dosky v usa boli shitne tie radia kde to pri 50000 milach odchadzalo.
   Návrat  
T.O.M. je teď offline  T.O.M.
PříspěvekZaslal: 3.11.2022 , 17:42   Citovat  

Ahoj,neřešil někdo nefunkční ostřikovače čelního skla? Při spuštění ostřiku stěrače jdou a při zapnutých světlech i ostřik světel jde. Motorek se nespouští a narozdíl od sepnutí ostřikovače světel a zadního okna není slyšet ani cvaknutí relé. Myslíte že to může být relatkem? Nikde jsem se nedocetl kde je toto relé umístěné. Nevíte někdo?
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 481, 482, 483 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina