Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda FR-V
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 
Zaslat odpověď

Strana 15 z 15
Major je teď offline  Major
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 31.3.2022 , 20:01   Citovat  

Ahoj lidi,
mám na vás dotaz. Už jsem se díval do dílenského manuálu pro FR-V a po internetu, kde přesně napojit kabel k tažnému zařízení? Jde mi o to kde se to místo nachází? Nevíte někdo? Budu dávat 7 pólovou zásuvku. Díky je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Vobchick je teď offline  Vobchick
PříspěvekZaslal: 1.4.2022 , 8:26   Citovat  

Major napsal:
Ahoj lidi,
mám na vás dotaz. Už jsem se díval do dílenského manuálu pro FR-V a po internetu, kde přesně napojit kabel k tažnému zařízení? Jde mi o to kde se to místo nachází? Nevíte někdo? Budu dávat 7 pólovou zásuvku. Díky je to dobrý

Napojoval jsem se do kabelového svazku před konektory do levého světla (a kostru do očka) a z pravého jsem tahal extra jen blinkr. Oba kabely jsem přicpal do průchodky zadním čelem pod kufrem. Už jsem si takhle dělal TZ na Shuttla, Stream i FRV. Doporučuju připájet a pořádně zaizolovat.
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 3.4.2022 , 12:25   Citovat  

Pod zadnim naraznikem jsou ve vane kufru pruchodky dozadu. Tam protahnes kabelovy svazek a pak to zapoj do konektoru svetla.
   Návrat  
Major je teď offline  Major
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.4.2022 , 17:10   Citovat  

Zdar chlapi,
díky moc za rady přátele Dám vědět jak to dopadlo je to dobrý
   Návrat  
Robot je teď offline  Robot
PříspěvekZaslal: 30.5.2022 , 6:11   Citovat  

Zdar chlapci

Mám takový problém, setkal jsete se někdo s tím, že by se vám měnila poloha zabírání spojky? Mě to prostě docela často dělá a musím to korigovat šroubem u spojkovýho pedálu a hlavního spojovýho válce(jednou bere více nahoře, pak zase dole)...Kapalina mi v nádobce viditelně neubývá...mohlo by to dělat to, že je spojka zavzdušněná? Nebo už jde do kytek? Problémy jinak s řazením nemám (FRV 2.0i)...co se týče kapaliny, tak jsem jí v baňce měnil už asi podruhý, protože byla špinavá. Myslím že kapalinu zbarvilo mazivo, kterým jsem promazával hlavní spojkový válec. Sice kapalina viditelně v baňce neutíká, ale všiml jsem si už několikrát že válec lehce rosí - byla na něm malá kapka kapaliny
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 7.6.2022 , 15:20   Citovat  

Kluci problem...moje FRV ma hlavni spojkovy valec toto cislo 46920-s9a-j05. Je to dle VINka a problem je ze nemam sanci nikde sehnat druhovyrobu v CZ,pouze original Honda dilec za nejakych 7600kc. Nemate radu kde bych sehnal?.... Videl jsem na Amayama a HondaPartsNow tudy odkaz , tudy odkaz .... Bral jsem z Amayama,a tento shop funguje dobre,tam bych se to nebal koupit. Bohuzel bude problem urcite dodacka a taky to blby CLO a obstrukce s nim. Nemate zkusenosti s nejakym shopem v EU,kde by se to dalo sehnat rychleji? Nebo sehnat pres nejakyho prodejce dilů v CZ?

Predem diky moc za info
   Návrat  
hopit je teď offline  hopit
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.6.2022 , 18:22   Citovat  

Robot : tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: 9.6.2022 , 5:38  Naposledy upravil Robot dne 29.6.2022 , 9:40, celkově upraveno 5 krát. Citovat  

hopit napsal:
Robot : tudy odkaz

Díky za odkaz, ale tohle není kompatibilní dílec...podařilo se mi sehnat na ebay v Německu tudy odkaz ...dílec který nahrazuje ten originální je BLUE PRINT ADH23422 je to přímá náhrada za 46920-S9A-J05 ..... potvrdilo mi to více prodejců na Ebay i u nás ve třech prodejnách...bohužel je to dílec co byl na jednom typu CRVčka a na jednom typu FRV

UPDATE1:...Díky hopitovy za odkaz....tak i tento by to měl být. Je to 46920-S7A-A01(to je přímo na krabici další OEM je poslední číslo od 1 až 5)

jináč sháněl jste někdo zadní krycí plechy brzdových kotoučů?....Páč to je opravdovej oříšek a jeden kus stojí na Ebay 2 tisíce a jinde není šance tudy odkaz , nebo na Amayama tudy odkaz .... zkusil jsem se poptat na třech vrakovištích v CZ, tak uvidíme co mi řeknou

UPDATE2:...ani se nepokoušejte, nikdo vám to na vrakovišti sundavat nebude a většinou je to na paštiku shnilý

UPDATE3....tak spojkové válce vyměněné oba...pomocný od Bremba a hlavní od LPR typ 2224 tudy odkaz ...s hlavním válcem to byla docela tragédie. Ve finále jsem tam dal tento(pomohlo před koupí sundání kola a vyfocení boku válce, kde bylo na tělo 4 místné číslo + 5/8" takže pak to bylo jasné).....Spojkový válec od LPR má výhodu v tom, že výrobce dává k tomu i přímo nalisované výstupní šroubení a závit hlavně i souhlasí s originálem....zkoušel jsem 3 další výrobce a ty to šroubení na výstupu neměli a muselo by se to z těla dolovat a přelisovat do nového dílce

Jestli to někdy budete někdo dělat, tak mě to přišlo i s prací na na nějakých 3500kč což si myslim je úplně OK
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.6.2022 , 19:03   Citovat  

Bud rad za 2 tisice, 5 let zpet jsem za OEM dal 1600 Úsměv. Pokud vim, v Honde to uz nekoupis, to same predni tlumice. Mame proste stare vrany...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 29.6.2022 , 5:10   Citovat  

Stepa napsal:
Bud rad za 2 tisice, 5 let zpet jsem za OEM dal 1600 Úsměv. Pokud vim, v Honde to uz nekoupis, to same predni tlumice. Mame proste stare vrany...

Njn je to tak...jináč třeba na 2.0, 1.7, 1.8 benzíny neseženeš celý výfuk, což mě teda docela děsí, ale je to prostě tak...jediný středový dílec má nový tenhle Polák tudy odkaz ... zadní dílec se dá sehnat a předení také a le problém je ten středový. Další šance přímo poptat u Fenosteel finland, páč ho v nabídce mají a byl by určo lepší než ten polský tudy odkaz

Ty tlumiče už nyní tak úplně problém nejsou(situace je nyní jiná), viz odkaz z UK Hondy, kde jsou skladem, takže přes dealera v ČR by se dali objednat...navíc maji na ně koukám teďka slevu

tudy odkaz

Další jsem našel nejblíže prodejce v Maďarsku a dají se sehnat z USA i HongKongu....ale tady bych se bál kvůli přepravě, aby nepřišli poškozený.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda FR-V
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina