Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Civic 7g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 
Zaslat odpověď

Strana 97 z 97
Pavel311 je teď offline  Pavel311
PříspěvekZaslal: 23.8.2019 , 15:40   Citovat  

Dobrý den, je možné že by některé poface 7g 5dveř měli blinkry v blatníku? Děkuji.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 23.8.2019 , 16:24   Citovat  

Pavel311 napsal:
Dobrý den, je možné že by některé poface 7g 5dveř měli blinkry v blatníku? Děkuji.

Ano je to možné,taky to tak máme,některý mají blinkry v blatníku a některé v zrcátkách a přijde mi,že je to náhodně,protože to nezávisí ani na motorizaci,ani na výbavě... Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 23.8.2019 , 16:33   Citovat  

Pro příklad dvě auta vyrobené v roce 2004,obě stejné barvy,motorizace a výbava LS,jedno má blinkry v blatníku a auto klimu,druhé blinkry v zrcátkách a manuál klimu. Oboje výbava LS? nebo je tam několik 1.4ek s blinkry v zrcátkách. Ještě mě napadá,Civic koupený v ČR má blinkry v blatníku co koukám,Civic z Německa,Itálie je má v zrcátkách...

tudy odkaz
tudy odkaz
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 23.8.2019 , 17:12   Citovat  

Mám 2005 poface 5D, autoklimu, mlhovky atd. A mám blikače v blatníkach. Pátral jsem po logice výbav několikrát a nelze dojít k žádnému závěru Velmi šťastný Mam kupováno v Čr. Schválně se kouknu jestli je ve dveřích El. příprava.

EDit: Tady třeba manual klima, černé kliky dveří, 2004 ale má blinkry Velmi šťastný

Jinak tady pěkný ve výbavě ES taky málo vidět tudy odkaz
   Návrat  
Pavel311 je teď offline  Pavel311
PříspěvekZaslal: 23.8.2019 , 17:47   Citovat  

Chlapy díky za info. Chystám se jedno koupit, nějaké rady krom koroze a problémy s převodovkami? Děkuji.
   Návrat  
meldyno je teď offline  meldyno
PříspěvekZaslal: 28.8.2019 , 17:52   Citovat  

Ahojte Komunita.
Som čerstvým majiteľom tohto modelu po facelifte 2004. Je to tam.
Chcem sa vás opýtať či ste nezaznamenali podobné problémy ako ja:

1. Problemom je kľúč.Od predchádzajúceho majiteľa som obdržal 2xkluc. Jednej z týchto kľúčov (x) sa používal celý čas. S týmto kľúčom viem naštartovať no neviem otvoriť zámok dverí.Druhy kľúč (y) sa vôbec nepoužíval.S týmto kľúčom (y) zase viem otvoriť dvere, no nenastartujem. Celé to dáva zmysel keď si vezmeme v úvahu že predávajúci majiteľ používal na odomykanie diaľkový ovládač a teda spinacia skrinka asi vysuchala kľúč (x). Stalo sa to aj vám? Ak áno ako ste to riešili? Chcem byť poistený pre prípad že mi náhodou odíde ovládanie.

2. Problém sú dvere.Vsetky dvere majú východné obmedzovače polohy.Je to problém tohto modelu?

Vďaka vám za pomoc
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.8.2019 , 19:06   Citovat  

Ano, celkem normal. Objevi se jeste dalsi problemy Úsměv.
S tim klicem docela pesek, je to celkem pozde odhalene. Me to zacalo blbnout ve spinacce, tak jsem nechal riznout novy klic a OK.
   Návrat  
John1657 je teď offline  John1657
1 háčko
PříspěvekZaslal: 28.8.2019 , 19:13   Citovat  

meldyno napsal:
1. Problemom je kľúč.Od predchádzajúceho majiteľa som obdržal 2xkluc. Jednej z týchto kľúčov (x) sa používal celý čas. S týmto kľúčom viem naštartovať no neviem otvoriť zámok dverí.Druhy kľúč (y) sa vôbec nepoužíval.S týmto kľúčom (y) zase viem otvoriť dvere, no nenastartujem. Celé to dáva zmysel keď si vezmeme v úvahu že predávajúci majiteľ používal na odomykanie diaľkový ovládač a teda spinacia skrinka asi vysuchala kľúč (x). Stalo sa to aj vám? Ak áno ako ste to riešili? Chcem byť poistený pre prípad že mi náhodou odíde ovládanie.

Neměnil náhodou předchozí majitel zámek a ke kterému měl i klíč?
   Návrat  
meldyno je teď offline  meldyno
PříspěvekZaslal: 28.8.2019 , 19:36   Citovat  

John1657 napsal:
Neměnil náhodou předchozí majitel zámek a ke kterému měl i klíč?

Nemyslím. čo je najcudnejsie že s oboma kľúčmi viem zamknúť priehradku.
Keď porovnám kľúče tak majú podobné záhyby.
   Návrat  
laton je teď offline  laton
PříspěvekZaslal: 30.8.2019 , 14:35   Citovat  

UnnamedCZE napsal:
Ahoj, nevíte náhodou, jestli se dají sehnat origo koberce do poface 5dv.? I s uchycením?

Koupil jsem zde na https://www.podznacky.cz/autokoberce, mají na výběr luxusní a standard, já bral luxusní a jsou fakt dobré, tlusté, precizní, špunty úchyty sedí. Výběr z více druhů, béžový, šedý, černý, možnost změnit barvu lemu, třeba i červenou a možnost změny barvy nitě, šití.
   Návrat  
marek.82 je teď offline  marek.82
2 háčka
PříspěvekZaslal: 1.9.2019 , 12:49   Citovat  

laton napsal:
Koupil jsem zde na https://www.podznacky.cz/autokoberce, mají na výběr luxusní a standard, já bral luxusní a jsou fakt dobré, tlusté, precizní, špunty úchyty sedí. Výběr z více druhů, béžový, šedý, černý, možnost změnit barvu lemu, třeba i červenou a možnost změny barvy nitě, šití.

Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný to vypada jako reklama, i s tim datumem zalozeni profilu KO
   Návrat  
ERVSKY je teď offline  ERVSKY
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.9.2019 , 19:29   Citovat  

Zdarec, potřebuji sehnat přerušovač směrových světel na cívo 1.4 5d a na netu jen tápu... Neporadil by někdo? to mi hlava nebere
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.9.2019 , 19:57   Citovat  

Vždyť tam je jenom relé v pojistkovce pod palubkou. Ty ho nemůžeš najít v autě, nebo kde ho koupit?

PS: je to tohle: tudy odkaz
   Návrat  
UnnamedCZE je teď offline  UnnamedCZE
PříspěvekZaslal: 12.9.2019 , 11:20   Citovat  

Ahoj, asi se to tady už řešilo, ale bohužel s vyhledáváním nejsem moc kamarád a tak jsem to nenašel. Na poFL 5dv. Civicu mi odešel zámek zadních levých dveří. Dělo se to postupně - nejdříve to chtělo třeba odemknout dvakrát, pak třikrát a teď už špunt na zamknutí dveří už vůbec nevyjede - musím odemknout zevnitř ručně. Zamykání funguje pořád spolehlivě. Máte s tím někdo zkušenost? Co je třeba vyměnit a jak složitá je oprava?
Díky moc.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.9.2019 , 12:57   Citovat  

Kdybych se s tím nepsal... tudy odkaz

Někdo tady taky v bazaru prodává za pár stovek celá ta serva, pokud to chceš mít kus za kus. Nebo se to dá objednat na ebay.
   Návrat  
Turek777 je teď offline  Turek777
PříspěvekZaslal: 12.9.2019 , 16:01   Citovat  

Jen přidám svoji zkušenost se zámkem, mně teda ale nefungoval v jedněch dveřích vůbec.

Rozebrání + vyčištění ho rozchodilo, ale bylo to hodně nespolehlivé, někdy zamknul, někdy ne (asi málo vyčištěný).
Nakonec jsem koupil komplet servo z ebaye, vyšlo to na nějakých 270 korun i s poštou, a vyměnil to.
Šlape bez problémů už asi 2 roky.
Složitá výměna to není, jen trochu horší přístup pokud máš větší ruce - alespoň tedy u sedana, nevím kolik tam má místa HB.
   Návrat  
UnnamedCZE je teď offline  UnnamedCZE
PříspěvekZaslal: 12.9.2019 , 21:24   Citovat  

Super, díky za info. Asi objednám nový - za těch pár stovek se to vyplatí. Nevíte akorát part number? V katalogu jsem našel 72155-S5A-003 - měl by být stejný jako na CR-V?
   Návrat  
ERVSKY je teď offline  ERVSKY
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.9.2019 , 22:59   Citovat  

Stepa napsal:
Vždyť tam je jenom relé v pojistkovce pod palubkou. Ty ho nemůžeš najít v autě, nebo kde ho koupit?

PS: je to tohle: tudy odkaz

Kde koupit Velmi šťastný a děkuji je to dobrý
   Návrat  
FANDRS je teď offline  FANDRS
PříspěvekZaslal: 14.9.2019 , 0:59   Citovat  

Civic ep2 SPORT 2004 FL
Ahoj, mam nefunkční vlozku zámku ridicovich dveří neotocim v ni klíčem tudíž v případě porouchani dálkového otvírání neotevru auto jen kufr nevíte kde sehnat novej válec zámku ja to nikde nenašel diky.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.9.2019 , 8:46   Citovat  

ERVSKY napsal:
Kde koupit Velmi šťastný a děkuji je to dobrý

Co třeba na tom odkazu Tak to valím bulvy, v Hondě, nebo na nějakém vrakovišti použitý. Nebo to rozeber a oprav ho...stejně to budou jenom napečené kontakty relé.

FANDRS napsal:
Civic ep2 SPORT 2004 FL
Ahoj, mam nefunkční vlozku zámku ridicovich dveří neotocim v ni klíčem tudíž v případě porouchani dálkového otvírání neotevru auto jen kufr nevíte kde sehnat novej válec zámku ja to nikde nenašel diky.

To samé, co jsem napsal kolegovi...v Hondě, nebo vrakáče. Nemáš náhodou jenom odrbaný klíč?
   Návrat  
marek.82 je teď offline  marek.82
2 háčka
PříspěvekZaslal: 15.9.2019 , 17:51   Citovat  

UnnamedCZE napsal:
Ahoj, asi se to tady už řešilo, ale bohužel s vyhledáváním nejsem moc kamarád a tak jsem to nenašel. Na poFL 5dv. Civicu mi odešel zámek zadních levých dveří. Dělo se to postupně - nejdříve to chtělo třeba odemknout dvakrát, pak třikrát a teď už špunt na zamknutí dveří už vůbec nevyjede - musím odemknout zevnitř ručně. Zamykání funguje pořád spolehlivě. Máte s tím někdo zkušenost? Co je třeba vyměnit a jak složitá je oprava?
Díky moc.

staci pouzit z kelly DO S 2702, mam uz to u obou zadnich dveri a u par dalsich civicu sem to montoval taky a funguje to bez problemu, odpojit original motorek od elektriky, pripojit tenhle, zapojit na tahlo a jede
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Civic 7g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina