Kalendář
1   říjen   2022

Předmět Datum Konečné datum Autor
delSolTeam.cz: End Season Meeting 2022 01.10.2022 02.10.2022 M@jk
Ahoj přátelé, kamarádi,
začátek prázdnin, všichni naložení v dobré náladě. A abychom Ti tu dobrou náladu podpořili, máme pro Tebe připravenou parádní akci End Season Meeting 2022 na jižní Moravě. A proč právě tam? Inu začali jsme před lety v Hluboké nad Vltavou, poté jsme se podívali do Cheznovic, následoval Harrachov (ještě teď mi je zima) a vloni jsme strávili krásné chvíle v Hraběšicích u Adama. Tedy nám zbývá zajet do koutů jihomoravských a ukončit tak pětilété putování po krásách českých.

A kdeže to máme?? Vinný sklípek Krýsa, Kostelec u Kyjova 343, 696 51 Kostelec
A kdyže to máme?? 30.9.-2.10.

Připravit se můžeš na krásné prostředí vinného sklípku v rodinné atmosféře, pohostinnost, dobré pití i jídlo. Samozřejmostí je nějaká ta zábavná projížďka a dle dohody i možnost návštěvy nějaké pamětihodnosti či významného místa. Zkrátka pohodový víkend, kterým završíme výjimečný rok 2022 - tedy 15ti letou existenci delSolTeam.cz

Pokud chceš jet, hned posílej e-mail na info@delsolteam.cz. Budou v rychlém sledu následovat informace a pak od Tebe budeme potřebovat uhradit kačky, protože i my, budeme muset platit zálohu dopředu.

Pokud chceš na náš sraz upozornit, budeme rádi, když jej budeš sdílet a připojíš k tomu tyhle tagy:
#ESM22 #Krysa #delSolTeam #dST #RideInStyleRideWithoutRoof #JizniMoravac